Fisher-Price Projektor Tomáš so zvukom-31%
27,72 €

18,99 €

Akcia

Veselá lokomotíva Tomášek s depom, ktorá slúži aj ako projektor s dvoma módmi, denným a nočným, pre viac herných možností. Vyberte si jeden z módov a výjazdom Tomáška z depa zapnite projekciu a zvuky.


Trefl Penové puzzle Mašinka Tomáš
14,90 €

13,10 €

Mäkké penové puzzle pre deti. Z jednotlivých dielov s motívmi Mašinky Tomáša možno zostrojiť krásnu dráhu pre hranie s mašinkami alebo sa dajú použiť ako penová podložka na hranie.


Jerry Fabrics Vankúšik Mašinka Tomáš 03
7,84 €

6,66 €

Malý vankúšik o rozmere 40×40 cm aj s výplňou má krásny detský motív Mašinka Tomáš. Dekoratívny vankúš bude vyzerať v detskej izbičke štýlovo nehovoriac o potešení všetkých fanúšikov.


MEGA BLOKS Veľký Tomáš
53,68 €

47 €
+ doprava zadarmo

Tento priateľský Tomáš je ako stvorený pre malého staviteľa k stavaniu, počítaniu a spájaniu! Teraz sa môže váš malý inžinier vydať na cestu a pritom sa spoločne s veľkým pohyblivým Tomášom môže učiť stavať!


Fisher-Price Opičí palác
46,74 €
44,70 €
+ doprava zadarmo

S týmto setom ožívajú Tomášove dobrodružstvá z 22. série, v ktorej preskúmava tajomný Opičí palác. Keď Tomáš s nákladom prejde pod lianami, z paláca vyskočí opička a začne sa na nich hojdať.


Fisher-Price V dračích pazúroch
46,74 €
43,80 €
+ doprava zadarmo

Tomáš prefrčí zákrutou a vyjde drakovi po chrbte až do papule. Ako Tomáš vyjde drakovi z čeľustí, drak sa nakloní a Tomáš zíde po ohnivých koľajniciach, roztočí ohnivú guľu a spôsobí zrútenie úbočej hory. Za ďalšou zákrutou uvidí, že zrútená časť hory vyplnila medzeru v trati a odhalila skrytý tunel, ktorým sa Tomáš môže vrátiť späť na hlavnú trať a zdolať draka znovu.


Fisher-Price Základná dráha s mašinkou
38,94 €
36,70 €

Je tu nový set s vodojemom! Bez vody nie je para a lokomotíva Percy sa už nemôže dočkať doplnenia. Vodojemy sú nielen dôležitou súčasťou ostrova Sodor, ale tiež hlavným kúskom tohto úžasného herného setu.


Fisher-Price Kotúľajúca sa mašinka Tomáš
18,30 €

Kotúľajúci sa Tomáš oslní deti skvelými kaskadérskymi kúskami! Stačí stlačiť strechu obľúbeného vláčika smerom nadol a potom už len sledovať, ako vyrazí mašinka vpred a celá sa pretočí. Po tomto senzačnom kotrmelci je Tomáš pripravený svoj úžasný výstup zopakovať!


Fisher-Price Naťahovacia mašinka Tomáš
10,40 €

Plnou parou vpred! Natiahnite Lokomotivu Tomáša vzad a pustite ho, aby vyrazil vpred s oblakom dymu, cestujúcim hore a dole, zatiaľ čo vláčik jede. Deti si užijú veľa srandy, pričom si pocvičte jemnú motoriku pri držaní hračky a jej naťahovaní.


MEGA BLOKS Mašinka Tomáš a záchranná stanica
24,02 €

20,32 €

Zo záchrannej stanice strážte pobrežie! Teraz môžu aj tí najmenší fanúšikovia postaviť na ostrove Sodor záchrannú stanicu, prebudiť k životu Tomáša i helikoptéru Harolda a zachrániť každú situáciu. Súčasťou je aj veľká veža a pristávacia dráha pre Harolda.


MEGA BLOKS Mašinka Tomáš dobrodružstvo na ostrove Sodor
29,57 €
27,28 €

Akcia

Teraz môžu aj tí najmenší fanúšikovia mašinky Tomáša navštíviť najznámejšie pamiatky na ostrove Sodor. Veľké kocky im pomôžu sa ponoriť do sveta Lokomotívy Tomáša a jeho priateľov a navštíviť všetky kultové miesta!


MEGA BLOKS Mašinka Tomáš Vagón s rukoväťou 2v1-69%
37,94 €

11,67 €

Akcia

S týmto setom Vagón s rukoväťou 2v1 sa môžete buď prejsť dookola a ťahať za sebou náklad alebo pretekať! Túto zábavu na železnici si môžete vziať kamkoľvek so sebou! Set je vytvorený pre malé detské ručičky a vagón s rukoväťou sa dá premeniť v dráhu s rampou pre mašinku Tomáša!