HASBRO BA Blonďatý chlapec s mixérem
35,24 €

30,80 €
+ doprava zadarmo

Blonďatý chlapec s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se postarat o svou panenku. Chlapeček pije vodu a jí pro něj speciálně připravené jídlo. Když se pokaká, je čas vyměnit plínku.


HASBRO BA Tmavovlasý chlapec s mixérem
35,24 €

30,80 €
+ doprava zadarmo

Tmavovlasý chlapec s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se postarat o svou panenku. Chlapeček pije vodu a jí pro něj speciálně připravené jídlo. Když se pokaká, je čas vyměnit plínku.


HASBRO Twister

HASBRO Twister

Hodnotenie: 4,5
25,49 €
23,50 €
+ doprava zadarmo

Twister je hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své protihráče. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!


HASBRO TROLLS hrací set - filmové dvojčatá-44%
39,63 €

21,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ste pripravení na Troll zábavu s farebnými figúrkami inšpirovanými animovaným filmom od DreamWorks? Deti si tento hrací set iste zamilujú a užijú si s dvoma parádnicami veľa zábavy. Budú im česať dlhé farebné vlásky a vytvárať rôzne účesy.


HASBRO Twister naslepo
26,76 €

15,30 €
+ doprava zadarmo

Zahrajte si obľúbenú hru po novom so zaviazanými očami. Stále sa presúvate na miesta na podložke podľa rotujúceho disku, ale teraz to robíte so zaviazanými očami a hráte úplne podľa hmatu a pamäte. Keď otvoríte oči, môže sa stať, že sa ocitnete v niektorých skutočne vtipných a nepríjemných pozíciách.