ZOPA Jedálenská stolička MONTI
84,90 € 77 €

Zopadesign Jedálenská stolička MONTI je praktická, bezpečná stolička, s ktorou sa vám bude dobre manipulovať. Má možnosti polohovania výšky, chrbta i podnožky. Súčasťou balenia sú dva podnosy, všetko ľahko umývateľné. Pre deti od 6 do 36 mesiacov.

4Baby Stolička ICON

4Baby Stolička ICON

Hodnotenie: 5
119,10 €

Posledný kus za túto cenu!

4Baby Stolička ICON, kvalitná a moderne vyzerajúca stolička s nosnosťou do 15 kg ponúkne Vašim najmenším to najväčšie pohodlie. Poťah z eko-kože, široká nastaviteľnosť, predné kolieska, praktický spodný kôš, odolný kovový rám. Váha stoličky je 10,5 kg.

BRITTON Stolička Nord

BRITTON Stolička Nord

Hodnotenie: 1
120,70 €

Posledný kus za túto cenu!

BRITTON Stolička Nord je jednoduchá moderná detská jedálenská stolička, ktorá je pre deti veľmi pohodlná. Nastaviteľnosť, príjemná opierka nožičiek, bezpečnostné pásy, 2 snímateľné podnosy. Jednoduchá údržba. Pre deti od 3 mesiacov do 3 rokov.

CAM Stolička Mini Plus 2014
89,09 € 76 €

Posledný kus za túto cenu!

Stolička Mini Plus 2014 má umývateľný a mäkko polstrovaný sedák i operadlo. Jedálenský pultík je priestranný a dá nastaviť do 3 pozícií. Súčasťou stoličky je košík na hračky.

Candide Jedálenská stolička Combelle Lili
94,80 € 93,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedálenská stolička Combelle Lili roztomilá stolička, ktorá je nielen praktická, ale aj vtipná a ekonomická. Vyrobená z masívneho buku vo Francúzsku.

COSING Stolička buková Viktoria
49,90 €

Cosing buková stolička Viktoria vysoká k jedálenskému stolu alebo po rozložení ako samostatný stolček so stoličkou. Polstrovaná vložka je umývateľná.

Hauck Stolička Alpha + 2019, drevená
79 €

Posledný kus za túto cenu!

HAUCK Stolička Alpha+ 2019 stolička drevená je určená pre deti od 6 mesiacov a má nosnosť až 90 kg. Výškovo nastaviteľná, s bezpečnostným pásom. Z kvalitného bukového dreva. Váha stoličky 5,5 kg.

Joie Mimzy Snacker

Joie Mimzy Snacker

Hodnotenie: 4,8
77,69 € 69 €

Jedálenská stolička Mimzy Snacker vám vďaka svojim kompaktným rozmerom neuberie takmer žiadny životný priestor. Po zložení, ktoré zvládnete jednoduchým pohybom jednej ruky, ju jednoducho postavíte na vhodné miesto.

Little Tobi Môj podsedák

Little Tobi Môj podsedák

Hodnotenie: 4,5
46,30 €

Môj podsedák od značky Little Tobi je skvelá pomôcka pre deti, ktorým je jedálenská stolička už malá a klasická stoličky veľká. Vašim deťom uľahčí stolovanie, hranie aj kreslenie. Pohodlný a ľahký sedák pevne drží na plaste, dreve, koži aj čalúnení.

NUNA Modul pre novorodencov
144,67 € 129 €

Posledný kus za túto cenu!

Sedenie pre novorodencov k stoličke ZAAZ Nuna zaistí skvelý modul pre novorodenca. Umožní dieťaťu zúčastniť sa stolovania s rodinou od prvých dní. Možno uchytiť na ľavú aj pravú stranu stoličky.

PEG PEREGO Vložka do stoličiek
31 €

Peg Perego Vložka do stoličiek 2016 je príslušenstvo určené pre stoličky a kočíky Brevi. Jedná sa o vložku, ktorá urobí stoličku či kočík ešte pohodlnejší a príjemnejší.

Drevená jedálenská stolička Faktum Abigel
70,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevená jedálenská stolička Faktum Abigel je vyrobená z lipového masívu a jej súčasťou sú bezpečnostné pásy. Stolička je čalúnená pre ešte väčšie pohodlie dieťaťa pri sedení. Sedák aj operadlo chrbta sú umývateľné a s roztomilými motívmi.

CAM I-Dea 2014-20%

CAM I-Dea 2014

Hodnotenie: 4,8
81,31 € 65 €

Posledný kus za túto cenu!

I-dea je revolučná detská stolička s jedálenským táckou a univerzálnym fixačným mechanizmom, ktorá Vám umožní užiť si obed či večeru aj mimo domova!

Babymoov Prenosné sedadlo Up&Go Smokey
47,02 € 44 €

Babymoov Prenosná stolička Up & Go Smokey je výškovo nastaviteľná od 7 do 14 cm. Ľahko sa Vám s ňou bude nielen cestovať. Poťah je prakticky snímateľný a môžete ho teda vyprať. Stolička je určená deťom, ktoré už samostatne sedia do cca 3 rokov veku (do 15 kg).

COSING  Stolička buková Viktoria
49,90 €

Bukovú stoličku Cosing Viktoria môžete používať ako vysokú stoličku k jedálenskému stolu, alebo ako samostatný stolček so stoličkou, ktorý vznikne jednoduchým rozložením.

Hauck Sit'n Relax jedálenská stolička 2v1
166,20 €

HAUCK Sit'n Relax jedálenská stolička 2v1, 2017 je veľmi múdra kombinácia ležadla (pre deti do 9 kg) a jedálenskej stoličky (pre deti od 6m do 15 kg). Vďaka tejto kombinácii a mnohým možným polohám s Vami táto vecička vydrží naozaj dlho! Kvalitná, praktická, jedinečná.

Hauck Stolička Beta +

Hauck Stolička Beta +

Hodnotenie: 4,4
109 € 105,10 €

HAUCK Stolička Beta + 2017 je stolička na celý život, vyrobená z kvalitného bukového dreva a nosnosťou až 90 kg. Poťah na stoličku je v cene. Pohodlná, praktická, bezpečná, na jedlo aj hranie, rôzne polohovateľná. Doprajte svojim deťom to naj.