Kneipp Soľ do kúpeľa Svaly a kĺby
6,30 € 6 €

Pre príjemné uvoľnenie svalov a kĺbov. Termálne soľ ťažená v hlbinných baniach v Nemecku je viac ako 250 miliónov rokov stará. V soliach do kúpeľa značky Kneipp® sa vyskytuje v tak koncentrovanom množstve (98%), že pôsobí rovnako, ako by ste boli na morskom vzduchu.

Starpil Pomarančový parafín Starpil 500 g
4,70 €

Výživné a ochranné ošetrenie pre ruky a nohy. Tepelné parafínové ošetrenie pôsobí do najhlbších vrstiev pokožky, zvlhčuje ju, vyživuje a omladzuje. Je bohatý na karotén a poskytuje ochranu proti voľným radikálom. Ideálny pre ošetrenie zrelej a vysušenej pokožky a dodáva pokožke zdravší pocit.

Lactovit Regeneračné telové mlieko s mliečnymi proteínmi Lactourea
5,10 € 4,70 €

Tělo vé mlieko s obsahom 10% Lactourey hydratuje a obnovuje pokožku. Kyselina mliečna je prirodzený hydratačný faktor, pomáha jej udržiavať ochranný kyslý kožný plášť, má antibakteriálne a protizápalové účinky. Čistá urea je pokožke vlastná látka, ktorá sa nachádza vo vrchných vrstvách.

Borotalco Dezodorant v spreji Invisible 150 ml
4,50 € 4 €

Dezodorant bol vyvinutý špeciálne za účelom redukcie vzniku žltých škvŕn na svetlých látkach a bielych stôp na tmavých látkach. Dezodorant reguluje potenie a denne zabezpečuje suchú pokožku.

Kneipp Soľ do kúpeľa Levanduľové snívanie
6,30 € 5,80 €

Pre uvoľnenie a relaxáciu po dni plnom stresu a zhonu. Termálna soľ ťažená v hlbinných baniach v Nemecku je viac ako 250 miliónov rokov stará. V soli do kúpeľa značky Kneipp® sa vyskytuje v takom koncentrovanom množstve (98 %), že pôsobí rovnako, akoby ste boli na morskom vzduchu.

Bi-Oil Všestranný prírodný olej Bi-Oil Purcellin Oil-21%
19,40 € 15,20 €

Všestranný ošetrujúci olej s regeneračnými účinkami je kombináciou rastlinných extraktov a vitamínov pridaných do olejového základu. Neokysličený olej umožňuje zachovať účinnosť rastlinných extraktov a vitamínov.

Lactovit Regeneračný sprchový gél s mliečnymi proteínmi Lactourea
3,80 € 3,30 €

Sprchový gél Lactovit využíva blahodarné účinky mlieka na ľudskú pokožku a dodáva jej bielkoviny a živiny. Rad Lactourea je vhodná najmä na starostlivosť o suchú a veľmi suchú pokožku. Obsiahnuté mliečne proteíny eliminujú nepríjemné prejavy suchej pokožky, ako sú svrbenie, odlupovanie a pnutie.

Brazil Keratin Kompletné hydratačná maska na ruky (Hand Repair Mask)
3,40 € 3,30 €

Kompletné hydratačná maska na ruky – 1 pár. Intenzívne stará o Vašej pokožku na rukách. Novo vyvinutá regeneračná maska na ruky sa rýchlo vstrebáva, pokožku hydratuje a následne aj chránia. Zanechá zamatovo hebký film, ktorý predĺži dlhodobé pôsobenie masky. Dodáva koži elasticitu.

Clarins Telový krém na pas boky a brucho (Body Shaping Cream) 200 ml
42,90 € 38,60 €

Ľahučká, rozplývajúce sa štruktúra exkluzívneho redukčného krému Vás určite nadchne. Konzistencia je vhodná pre jemnú masáž, ktorá stimuluje krvný obeh a efektívne podporí spevnenie pokožky. Veľmi dobre pôsobí proti ukladaniu tukov, najmä v rizikových partiách bokov, bruška a pásu.

Clarins Vypínacia gél na poprsie (Bust Beauty Extra-Lift Gel) 50 ml
47,20 € 40,40 €

Tento prípravok má rýchly viditeľný účinok. Odporúčame používať ho od prvých príznakov ochabovanie kože. Napína kožu, sťahuje tkanivo, pôsobí proti starnutiu a navracia „prirodzené podprsenke“ pôvabné okrúhle tvary. Obzvlášť ho odporúčame používať po tehotenstve a pri redukčnej diéte.

Kneipp Soľ do kúpeľa Goodbye Stress 60 g
1,80 €

Hoďte každodenný stres za hlavu a naložte sa do vane s vôňou mäty a rozmarínu, ktoré vás príjemne uvoľnia a dodajú energiu do ďalšieho dňa. Soľ do kúpeľa Kneipp ® obsahuje vysoký podiel čisto prírodnej soli z termálnej soľanky. Tá sa vyrába v poslednej európskej soľnej bani Saline Luisenhall.

Kneipp Sprchová pena Goodbye Stress 200 ml
7,80 €

Hoďte každodenný stres za hlavu. Éterické oleje mäty a rozmarínu a ich aromatická svieža vôňa vás nabudia, vyčistia hlavu a umožnia vám sústrediť sa od rána až do večera. Jemná pena citlivo čistí a rozmaznáva každý centimeter vášho tela a zanecháva pokožku hebkú a hydratovanú.

Minetan Samoopaľovacia pena pre tmavé opálenie Coconut 200 ml
32,20 € 28,50 €

Predstavujeme vám revolúciu v samoopaľovaní! Ultrarýchle samoopaľovacie zložky začínajú pôsobiť ihneď pri styku s pokožkou až do doby, kedy sa osprchujete. Výsledkom bude dokonalé tmavé opálenie bez oranžových tónov. Už za hodinu si tak budete môcť vychutnávať očakávané profesionálne výsledky.

Nuxe Sprchový olej Prodigieux (Shower Oil)
7,70 € 7,20 €

Jemne peniace prchový olej s lupeňmi z mandľovníku a pomarančovými kvetmi. 88% percent ingrediencií obsiahnutých v oleji je rastlinného pôvodu.