TOPEAK Alien XS

TOPEAK Alien XS

Hodnotenie: 1
23,90 €

Topeak Alien XS je praktická sada multifunkčného náradia. Ponúka celkom 16 nástrojov vyrobených z ocele. Nevyhnutný kompaktný doplnok pre všetkych cyklistických nadšencov.

TOPEAK náradie Mini 9

TOPEAK náradie Mini 9

Hodnotenie: 5
20 €

Cyklistické náradie Topeak MINI 9 vyniká jednoduchosťou, praktickosťou a skladnosťou. Mini 9 sa skladá z 9 profesionálnych dielov. Náradie je vyrobené z tvrdenej ocele s neoprénovým puzdrom.

TOPEAK pumpa Joe Blow Max HP
38,85 € 32,50 €

Dielenská pumpa TOPEAK Joe Blow Max HP je veľmi kvalitne spracovaná pumpa, ktorá Vám vydrží mnoho rokov. Prácu určite uľahčí obojstranná hlavica s technológiou Twinhead, ktorá je určená pre všetky druhy ventilov.

TOPEAK White Lite II

TOPEAK White Lite II

Hodnotenie: 3
18,11 € 12,90 €

Predné svetlo Topeak WhiteLite II má 3 silné biele LED diódy, váži iba 24 gramov, je vodeodolné a jeho inštalácia je vďaka prichyteniu na riadidlá pomocou gumového pútka veľmi jednoduchá.

TOPEAK Explorer 29er Tubular Rack pro 29“ pre disk. brzdy
52,90 €
+ doprava zadarmo

Pevný rúrkový hliníkový zadný nosič Topeak EXPLORER Tubular 29 Disk špeciálne vytvorený pre 29 "horské bicykle s kotúčovými brzdami. Nosič na klasické turistické cestovanie, alebo dochádzanie za prácou. Systém uchytenia MTX Quick Track™ kompatibilný s brašnami Topeak MTX.

TOPEAK HighLite Combo II

TOPEAK HighLite Combo II

Hodnotenie: 5
28 € 23,50 €

Set predného a zadného svetla Topeak HighLite Combo II pre každodenné použitie. Kvaltiné a dostatočné osvetlenie zaručí bezpečnosť v zlej viditeľnosti.

TOPEAK Explorer Tubular Rack pre disk. brzdy
49,96 € 45,90 €
+ doprava zadarmo

Topeak Explorer Tubular Rack pre disk.brzdy je vysoko odolný, pevný, ale zároveň ľahký celohliníkový nosič, určený pre bicykle s kotúčovými brzdami.

TOPEAK Postranní rám pro MTX BeamRack
29,90 €

Hliníkové bočnice Topeak bočnice pro nosiče na sedlovku kompatibilní s brašnami MTX, které jsou vhodné pro uchycení brašen Topeak.

TOPEAK TourGuide Handle Bar Bag
70 €
+ doprava zadarmo

Brašna na riadidlá Topeak Tour Guide s upevnením Quick Click. Brašnu môžete pohodlne nosiť a využiť aj mimo bicykla vďaka priloženému popruhu cez rameno.

TOPEAK Tri Bag s pláštenkou
17,90 €

Vodeodolná brašna Topeak Tri Bag na hornú rámovú trubku u hlavového zloženia. Taška je vyrobená z vodeodolného a kvalitného materiálu. Vrecká sú polostrované a ochránia obsah pred nárazmi.

TOPEAK Wedge Pack II s pláštenkou Medium
26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Topeak Wedge Pack II Medium je vylepšenou verziou populárnej podsedlovej brašne TOPEAK Wedge Pack. Teraz obsahuje praktickú pláštenku, aby ste uchovali svoje cennosti v suchu.

TOPEAK MTX BeamRack (E type)
57,50 €
+ doprava zadarmo

Odolný nosič na sedlovku Topeak MTX BeamRack pro rámy ve velikosti S a M. Nosič je vhodný pro MTB použiti i do těžšího terénu. Nosič se snadno instaluje na sedlovku 25,4 a 31,8 mm pomoci rychloupínáku.

TOPEAK RedLite Mega

TOPEAK RedLite Mega

Hodnotenie: 5
29,59 € 23 €

Zadné svetlo/blikačka Topeak RedLite Mega s 3ks LED a viditeľnosťou až do 250 °. Kompaktné rozmery a dlhá výdrž batérie je ideálna na dlhšie cesty.