Craft Cyklo šortky Ride Shorts, Šedá-35%
77 € 49,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Dámske šortky CRAFT Ride Shorts sú voľného strihu a bez cyklistickej vložky. Vďaka tomu sa hodia hlavne pre voľnočasové jazdenie a navyše sú použiteľné aj ako civilné šortky.

Craft Podkolienky Body Control-41%
28,85 € 16,90 €

Akcia

Kompresné podkolienky Craft Body Control sú určené pre vytrvalostné športy počas športového výkonu aj vo fáze odpočinku. Znižujú poškodzovanie svalovej hmoty a obmedzujú opuchy nôh.

Craft Cyklodres Belle Glow Biela-37%
83,27 € 51,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Craft Belle Glow je dámsky cyklodres s krátkym rukávom. Funkčný materiál dobre odvádza vlhkosť a je zárukou komfortu po celý deň. Vďaka výraznému reflexnému ošetreniu budete dobre vidieť aj za šera.

Craft Cyklodres Motion Biela
44,04 € 31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Craft Motion je dámsky cyklodres s krátkym rukávom. Vďaka voľnejšiemu strihu a ripstopovej štruktúre je veľmi príjemný. Funkčný materiál dobre odvádza vlhkosť a je zárukou komfortu po celý deň.

Craft Cyklodres Velo Graphic Ružová
69,95 € 46,90 €
+ doprava zadarmo

Craft Velo Graphic je dámsky cyklodres s krátkym rukávom. Funkčný materiál dobre odvádza vlhkosť a spoločne s voľnejším strihom sú zárukou komfortu po celý deň.

Craft Cyklonátelník Pulse Sv.Fialová
47,74 € 41,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Craft Pulse je dámsky nátelník určený na cyklistiku. Vďaka voľnejšiemu strihu a jemnej štruktúre materiálu je veľmi príjemný. Funkčný materiál dobre odvádza vlhkosť a je zárukou komfortu po celý deň.

Craft Cyklodres Glow W-23%
70 € 53,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Craft Glow W je dámsky celorozopínací cyklodres s krátkym rukávom. Funkčnými prvkami sú mesh panely a ergonomický strih pre voľnosť pohybu s príjemným pocitom.

Craft Cyklonohavice Velo Čierna
104,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Craft Velo sú pánske cyklistické nohavice voľného strihu, vďaka ktorému sa hodia predovšetkým na horský bicykel a rekreačné jazdenie. Vysoký komfort zaisťujú odnímateľné boxerky a cyklistická vložka.