LARX Carbon Kit eco 250 W, vykurovacia fólia pre svojpomocnú inštaláciu, dĺžka 5 m, šírka 0,5 m
102 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Podlahová vykurovacia fólia s energetickou účinnosťou 99 %. LARX Carbon Kit eco si doma ľahko nainštalujete sami – stačí fóliu položiť a zapojiť. Hreje skutočne po celej ploche, má výborný kontakt s podlahou a príkon 250 W. Je určená na inštaláciu priamo pod skladanú (nie lepenú) podlahovú krytinu, jej výška je zanedbateľná, má extrémne rýchly nábeh a hodí sa najmä do obytných miestností.

Netatmo Single Valve - múdra termostatická hlavica
84,23 € 78,50 €

Ušetrite v priemere 37% spotreby energie a znížte vašu uhlíkovú stopu pomocou chytrých termostatických hlavíc Netatmo. Spravujte váš domov centrálne zo svojho smartphonu – meňte teplotu miestností z vašej postele alebo odkiaľkoľvek na svete, naplánujte si vykurovanie pre návrat z dovolenky. Pre správnu funkčnosť termostatických hlavíc je nutné už mať nainštalovanú centrálnu jednotku (relé) ktorá je súčasťou štartovacieho balíčka Netatmo Valves Starter Pack

Netatmo Valves Starter Pack - štartovací set inteligentných termostatických hlavíc
199,90 €
Doprava zadarmo

Set dvoch Netatmo termostatických hlavíc a centrálnej jednotky. Ušetrite v priemere 37% spotreby energie a znížte vašu uhlíkovú stopu pomocou chytrých termostatických hlavíc Netatmo. Spravujte váš domov centrálne zo svojho smartphonu – meňte teplotu miestností z vašej postele alebo odkiaľkoľvek na svete, naplánujte si vykurovanie pre návrat z dovolenky.

Tesla SMART Bundle Basic (3x termostatická hlavica + Hub)
105,50 € 95 €
Doprava zadarmo

Akcia

Tesla Smart Bundle Basic obsahujúca 3 termostatické hlavice a centrálnu jednotku ZigBee Hub. Pre inteligentné vykurovanie radiátormi vrátane vzdialeného riadenia, rýchla zmena teploty priamo na hlavici aj diaľkové bezdrôtové ovládanie pomocou sprievodnej mobilnej aplikácie Tesla Smart. Bezdrôtové pripojenie ZigBee IEEE, prázdninový režim, automatický a manuálny režim, ecorežim, offset teploty, detekcia otvoreného okna pre dosiahnutie úspor, automatizácia závislá na polohe a ďalšie funkcie. Jednoduchá inštalácia, kompatibilný s ventilmi M30, M28, Danfoss, RA, RAV, RAVL.

Tesla SMART Bundle Pro (3x termostatická hlavica + Hub + 2 x teplotný senzor + 2x okenný senzor)
168,20 € 152 €
Doprava zadarmo

Akcia

Tesla Smart Bundle Pro obsahujúci 3 termostatické hlavice, centrálnu jednotku ZigBee Hub, 2 teplotné senzory a 2 okenné/dverové senzory. Pre inteligentné vykurovanie radiátormi vrátane vzdialeného riadenia, rýchla zmena teploty priamo na hlavici aj diaľkové bezdrôtové ovládanie pomocou sprievodnej mobilnej aplikácie Tesla Smart. Bezdrôtové pripojenie ZigBee, senzor dverí/okien pre ochranu domácnosti proti vniknutiu, senzor pre detekciu teploty a vlhkosti okolia v reálnom čase. 

Tesla SMART Sensor Temperature and Humidity
28,40 €

Inteligentný senzor teploty a vlhkosti Sensor Temperature and Humidity značky Tesla SMART. Detekuje teplotu a vlhkosť okolia v reálnom čase. Jednoduchá inštalácia, biele prevedenie, malé rozmery. Aplikácia Tesla Smart pre mobilné zariadenia Android a iOS.

Tesla SMART Sensor Window and Door
26,90 €

Inteligentný senzor na dvere a okná Sensor Window and Door značky Tesla SMART. Detekuje pokus o vniknutie do domácnosti a informuje vás o každom otvorení okna alebo dverí. Jednoduchá inštalácia, biele prevedenie, malé rozmery. Spolupracuje s inteligentnými zariadeniami Zigbee.

Tesla SMART Termostatická hlavica Style TSL-TRV-GS361A
49,90 €

Tesla Smart termostatická hlavica Style TSL-TRV-GS361A pre inteligentné vykurovanie radiátormi vrátane vzdialeného riadenia. Rýchla zmena teploty priamo na hlavici a diaľkové bezdrôtové ovládanie pomocou sprievodnej mobilnej aplikácie Tesla Smart. Bezdrôtové pripojenie ZigBee IEEE, prázdninový režim, automatický a manuálny režim, ecorežim, offset teploty, detekcia otvoreného okna pre dosiahnutie úspor, automatizácia závislá na polohe a ďalšie funkcie. Jednoduchá inštalácia, kompatibilný s ventilmi M30, M28, Danfoss, RA, RAV, RAVL. Batéria s výdržou až 24 mesiacov.

Tesla SMART Termostatická hlavica TSL-TVR-TV01ZG-18%
30,80 € 25 €

Akcia

Tesla Smart termostatická hlavica TSL-TVR-TV01ZG pre inteligentné vykurovanie radiátormi vrátane vzdialeného riadenia. Rýchla zmena teploty priamo na hlavici a diaľkové bezdrôtové ovládanie pomocou sprievodnej mobilnej aplikácie Tesla Smart. Bezdrôtové pripojenie ZigBee IEEE, prázdninový režim, automatický a manuálny režim, ecorežim, offset teploty, detekcia otvoreného okna pre dosiahnutie úspor, automatizácia závislá na polohe a ďalšie funkcie. Jednoduchá inštalácia, kompatibilný s ventilmi M30, M28, Danfoss, RA, RAV, RAVL.

Tesla SMART ZigBee Hub
35,40 €

Centrálna jednotka Tesla Smart ZigBee Hub pre správu šikovnej domácnosti ZigBee. Kompatibilný s mobilnou aplikáciou Tesla Smart pre Android aj iOS a platformou Tuya, pripojenie Wi-Fi 2,4 GHz pre pripojenie ZigBee zariadenia s domácou Wi-Fi.