keeeper Adaptér na WC

keeeper Adaptér na WC

Hodnotenie: 4,8
7,36 € 7,10 €

OKT Adaptér na WC z obľúbenej detskej kolekcie „Mickey & Minnie“ pomôže aj Vašim najmenším zvyknúť si na používanie veľkej toalety. Praktická pomôcka, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti s malými deťmi. Ľahko umývateľný.

keeeper Nočník

keeeper Nočník

Hodnotenie: 4,8
7,70 €

OKT Nočník z obľúbenej detskej kolekcie „Mickey & Minnie“ má anatomické tvarovanie a vysokú opierku, ktorá poskytne aj Vášmu dieťatku to najpohodlnejšie posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka.

MaDe Kostým Myšička, XS
14,13 € 13,86 €

Dievčenský kostým Myšky je obľúbená maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu ružové šatôčky, ozdoby do vlasov a opasok. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

Clementoni Minnie - môj prvý telefón
18,60 € 15,55 €

Minnie môj prvý telefón obsahuje 6 interaktívnych tlačidiel, ktoré svietia, učia prvé písmená, číslice, tvary a farby. Simuluje dotykový displej. Deti sa vďaka nemu učia manuálnej zručnosti a jemnú motoriku. Vhodný pre deti od 9 mesiacov.

DINO Minnie do postieľky 25 cm
15,44 € 11,70 €

Známa myška z dielne Walta Disneyho. Minnie do postieľky je z jemného materiálu a štýlovo oblečená v pyžamku, ktoré vďaka špeciálnej potlače v noci krásne svieti. Deti si tak pripadajú v bezpečí a majú pokojný spánok.

DINO Minnie dúhová sukňa 25 cm plyš
14,50 € 12,50 €

Urobte radosť deťom touto známou myškou z licencie Disney. Minnie má krásnu dúhovú sukienku a nechýba ani krásna dúhová mašľa. Má aj typické elegantné rukavičky.

DINO Minnie flopsies 36 cm

DINO Minnie flopsies 36 cm

Hodnotenie: 4,2
15,82 € 12,10 €

Známa myška z dielne Walta Disneyho. Krásna Minnie svojím širokým úsmevom zdvihne náladu každému, koho stretne. Veselou atmosférou naplní aj detskú izbičku vašej malej slečny.

DINO Minnie modro-ružové šaty 25 cm plyš
14,50 € 11,70 €

Urobte radosť deťom touto známou myškou z licencie Disney. Minnie má krásne modro-ružové šatôčky a nechýba ani krásna mašľa. Nechýbajú ani typické elegantné rukavičky.

DINO Minnie ružové šaty plyš 23cm
17,52 € 12,10 €

Mašlí nie je nikdy dosť. Preto si ich obľúbená myška Minnie dala rovno na obe črievičky a jednu posadila medzi uši. Nechýbajú jej ani jej typické elegantné rukavičky.

Disney Minnie plyš 65 cm

Disney Minnie plyš 65 cm

Hodnotenie: 4,9
38,83 € 29,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Každý vie, že za úspechom myšiaka Mickeyho stojí aj jeho kamarátka Minnie. Plyšová myška Minnie známa z príbehov Walta Disneyho je vyrobená z mäkkého materiálu. Aby oslnila publikum, obliekla si tentokrát ružové šaty s bodkami a samozrejme k nim zladila aj mašľu, bez ktorej sa nikdy nezaobíde. Táto pôvabná myška sa iste rýchlo stane vernou kamarátkou každej malej slečny.

keeeper Detská vanička

keeeper Detská vanička

Hodnotenie: 5
14 €

OKT Detská vanička z obľúbenej detskej kolekcie „Mickey & Minnie“ pre príjemné chvíľky kúpania s Vašimi najmenšími. Zaoblený tvar bez ostrých hrán, praktický integrovaný držiak na mydlo. Dĺžka 84 cm.. Pre deti do cca 1 roku veku.

keeeper Vedro na plienky "Mickey&Minnie"
44,68 € 7,80 €

OKT Vedro na plienky „Mickey & Minnie“ je veselé plastové vedro s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriaceho zápachu (či už plienok, či iného domáceho odpadu). Mnohostranné využitie pre celú rodinu.

Clementoni Minnie plyšová so zvukmi a úchytom
14,40 € 11,67 €

Úžasná interaktívna hrkálka Minnie Mouse je vhodná pre batoľatá od 3 mesiacov. Má mäkké ušká, naťahovacie nožičky a možné uchytiť aj na kočík. Chodidlá Minnie slúžia ako hryzátko na prvé zúbky.

LittleLife Disney Toddler Daysack - Minnie
33,90 € 27,20 €

Disney Minnie Toddler Daysack je vzorovaný batoh pre deti. Batôžtek má pútko na „rodičovské vodítko“, takže môžete bez obáv poskytnúť dieťaťu voľnosť. Je vybavený nepremokavou kapucňou.

Mondo toys Súprava na piesok Minnie
7,90 €

Súprava na piesok s kanvičkou s motívom Minnie je skvelou hračkou na záhradu alebo pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.