CARRERA Autodráha GO 63507 Mimoni
49,70 € 47,90 €

Novinka

Autodráha Carrera GO!!! Je dlouhá 4,3m s auty z filmu Mimoni. Balení obsahuje skokánek, rovinky, zatáčky, přemostění, napájecí díl na baterie a další díly. Autodráha je kompatibilní s auty a díly GO!!!. Do napájecího dílu je možné dát buď baterie nebo trafo (kód 61531 – nejsou součástí balení).

LEGO Minions 75549 Divoká naháňačka na motorke
19,99 € 16,90 €

AKCIA: Pri nákupe tejto položky obdržíte voucher na LEGO® VIDIYO ™ v hodnote 8 EUR. Viac informácií TU.
Naháňačka začína! Pomôžte Gruovi a mimoňom uchrániť kameň zverokruhu, ktorý chcú ukradnúť prefíkaní zloduchovia. Naši hrdinovia musia konať rýchlo, aby zločinca prekabátili. Našťastie majú k dispozícii banán, ktorý im môžu hodiť pod nohy.
LEGO Minions 75551 Mimoni a ich nora
49,99 € 42,90 €

AKCIA: Pri nákupe tejto položky obdržíte voucher na LEGO® VIDIYO ™ v hodnote 8 EUR. Viac informácií TU.
Vitajte v nevyspytateľnom svete mimoňov, v ktorom zažijete nejednu veselú patáliu. Bude to jazda! Postavte si svojho obľúbeného mimoňa a potom ho otočte a vstúpte do jeho izby. Užite si srandu s figúrkami obľúbených postáv.
Ravensburger Puzzle Mimoni 2 3x49 dielikov
8,40 €

Novinka

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Mimoni 2 kapely od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahujú dva obrázky. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Karton P+P Anatomický batoh PREMIUM Minions 2,
64,80 € 60,90 €

Školská aktovka z rady Premium je anatomicky tvarovaná a spoločne s mäkčenými popruhmi zaisťuje správne usadenie na chrbte dieťaťa. Vystužený chrbát a vnútorná výstuha udržujú stály tvar batohu. Stane sa tak perfektnou prvou aktovkou pre vášho malého školáka.