Karton P+P Anatomický batoh PREMIUM Minions 2,
64,80 € 62,90 €

Akcia

Školská aktovka z rady Premium je anatomicky tvarovaná a spoločne s mäkčenými popruhmi zaisťuje správne usadenie na chrbte dieťaťa. Vystužený chrbát a vnútorná výstuha udržujú stály tvar batohu. Stane sa tak perfektnou prvou aktovkou pre vášho malého školáka.

LEGO Minions 75549 Divoká naháňačka na motorke
19,99 € 16,90 €

Novinka

Naháňačka začína! Pomôžte Gruovi a mimoňom uchrániť kameň zverokruhu, ktorý chcú ukradnúť prefíkaní zloduchovia. Naši hrdinovia musia konať rýchlo, aby zločinca prekabátili. Našťastie majú k dispozícii banán, ktorý im môžu hodiť pod nohy.

MEGA BLOKS Mimoňovia Zmrzlinársky vozík-67%
11,78 € 3,80 €

Akcia

Postav zmrzlinový vozík, pusť zmrzlinársku pesničku z ampliónov na streche a vydaj sa spoločne s Mimoňom na prechádzku plnú sladkých dobrôt! Sada obsahuje množstvo doplnkov a príslušenstva pre maximálnu zábavu.

Ravensburger Já Padouch 3 - Kecka mimoňové 108 dílků
24,92 € 18,10 €

Sestavte si originální a praktickou trojrozměrnou kecku s Mimoni z populárního animovaného filmu Já, padouch z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.

LEGO Minions 75551 Mimoni a ich nora
49,99 € 41,90 €

Novinka

Vitajte v nevyspytateľnom svete mimoňov, v ktorom zažijete nejednu veselú patáliu. Bude to jazda! Postavte si svojho obľúbeného mimoňa a potom ho otočte a vstúpte do jeho izby. Užite si srandu s figúrkami obľúbených postáv.