Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Hviezdy animovanej komédie Mimoni.

" >

Žlťáci a na zjedenie roztomilí Mimoni

Do kín práve animovaná komédia Mimoni. Traja hrdinovia - hrdý Kevin, hladný Stuart a ľahko vystresovaný Bob, vyrazili do sveta, aby všetkým svojim mimoňským kamarátom vrátili zmysel života a našli zloducha s veľkým Z.
Upresniť parametre
CARRERA Auto GO/GO+ 64166 Mimoni - Bob CARRERA Auto GO/GO+ 64167 Mimoni - Stuart
CARRERA Auto GO/GO+ 64166 Mimoni - Bob

Toto auto GO/GO+ 64166 Mimoni – Bob je určené pre autodráhy Carrera GO!!! a GO!!!Plus. Autíčko v mierke 1: 43 je pripravená pre poriadny závod. Auto má dvojité kontaktné kefky pre lepšiu priľnavosť k dráhe, magnet a vodiacu lištu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
CARRERA Auto GO/GO+ 64167 Mimoni - Stuart CARRERA Auto GO/GO+ 64167 Mimoni - Stuart
CARRERA Auto GO/GO+ 64167 Mimoni - Stuart

Toto auto GO/GO+ 64167 Mimoni-Stuart je určené pre autodráhy Carrera GO!!! a GO!!! Plus. Autíčko v mierke 1:43 je pripravené pre poriadny závod. Auto má dvojité kontaktné kefky pre lepšiu priľnavosť k dráhe, magnet a vodiacu lištu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
CARRERA Autodráha GO 63507 Mimoni CARRERA Auto GO/GO+ 64167 Mimoni - Stuart
CARRERA Autodráha GO 63507 Mimoni

Autodráha Carrera GO!!! Je dlhá 4,3 m s autami z filmu Mimoni. Obsahuje skokanský mostík, rovinky, zákruty, premostenie, napájací diel na batérie a ďalšie diely. Autodráha je kompatibilná s autami a dielmi GO!!!. Do napájacieho dielu je možné dať buď batérie alebo trafo (kód 61531 – nie sú súčasťou balenia).

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger Puzzle Mimoni 2 3x49 dielikov Ravensburger 3D Puzzle Mimoni 2 postavička - Jeans 54 dielikov
Ravensburger Puzzle Mimoni 2 3x49 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Mimoni 2 kapely od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahujú dva obrázky. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger Puzzle Minions 2 150 dielikov Ravensburger 3D Puzzle Mimoni 2 postavička - Jeans 54 dielikov
Ravensburger Puzzle Minions 2 150 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom filmovej rozprávky Mimoni 2 od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger 3D Puzzle Mimoni 2 postavička - Jeans 54 dielikov Ravensburger 3D Puzzle Mimoni 2 postavička - Jeans 54 dielikov
Ravensburger 3D Puzzle Mimoni 2 postavička - Jeans 54 dielikov

Postavte si svoju 3D puzzle postavičku z filmu Mimoni 2 z plastových ohybných a hladko zapadajúcich puzzle dielikov. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu netreba lepidlo.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL