Bebe-jou Bandana slintáčik Rainbow Sky 2ks
11,95 €

Slintáček Bandana od Bebe-Jou ochráni oblečenie bábätka ako behom kŕmenia, ak aj počas obdobia kedy mu rastú zúbky. Je štýlový, takže ho dieťa môže nosiť celý deň. Slintáčik je obojstranný, z vonkajšej strany je potlačený úplet a z vnútornej froté. Veľkosť bábätku prispôsobíte pri zapínaní pomocou cvokov.

Lässig Long sleeve Bib Garden Explorer girls
19,99 €

Set 2 kusov podbradníkov, ktoré sú vyrobené z polyesteru, ponúknu nepremokavú konzistenciu a ochranu odevu pri konzumácii jedla. Lässig long sleeve Bib Garden Explorer girls je produktom kvalitnej nemeckej značky, ktorá je preslávená vysokou kvalitou svojich výrobkov a tiež ekologickosťou. Vhodný nielen pre konzumáciu pokrmov, ale aj výtvarné aktivity.

Petit Lulu Podbradník

Petit Lulu Podbradník

Hodnotenie: 4,8
8,90 €

Petit Lulu Podbradník je určený pre deti od 3 mesiacov. Z pútavých vzorov iste vyberiete ten pravý pre vaše dieťatko. Aby nepadali omrvinky na zem má podbradník praktické vrecko.

ZOPA Silikónový podbradník
6,50 €

Mäkký, ľahký, pružný a pohodlný silikónový podbradník s veselým motívom ochraňuje vaše dieťatko a jeho oblečenie proti zašpineniu pri kŕmení. Má praktickú kapsu na padajúce jedlo a nastaviteľné zapínanie okolo krku.

Babybjörn Baby podbradníky 2 ks
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

BabyBjörn Podbradník mäkký Soft je ergonomicky navrhnutý tak, aby dokonale padol. Tento podbradník spoľahlivo zachytáva omrvinky jedla pri kŕmení dieťaťa. Balenie 2 kusov.

Canpol babies podbradník froté 1 ks SO COOL
3,90 €

Praktický podbradník vhodný aj pre najmenšie deti chráni odev pred ušpinením. Canpol babies froté podbradník SO COOL s veselými motívmi je vyrobený z 80 % z bavlny a z 20 % zo syntetiky.

Canpol babies Podbradník s vreckom HELLO LITTLE
3,50 €

Tiež máte doma malú kuchárku a alebo kuchára čo radi experimentujú s jedlom? V tom prípade je pre vás ideálny podbradník s vreckom z kolekcie HELLO LITTLE! Mäkký plastový podbradník s veľkým praktickým vreckom na zachytenie omrviniek a jedla. Mäkký a ľahko umývateľný materiál – chráni oblečenie pred znečistením počas kŕmenia.

Canpol babies Podbradník s vreckom WILD NATURE
3,50 €

Tiež máte doma malú kuchárku a alebo kuchára čo radi experimentujú s jedlom? V tom prípade je pre vás ideálny podbradník s vreckom z kolekcie WILD NATURE! Mäkký plastový podbradník s veľkým praktickým vreckom na zachytenie omrviniek a jedla. Mäkký a ľahko umývateľný materiál – chráni oblečenie pred znečistením počas kŕmenia.

Petit Lulu Podbradník s rukávmi 6-18 m
17,90 €

Petit Lulu Podbradník s rukávmi je určený pre deti od 6 do 18 mesiacov. Z pútavých vzorov iste vyberiete ten pravý pre vaše dieťatko. S týmto podbradníkom sa váš chrobáčik zaručene neušpiní. Aby nepadali omrvinky na zem má podbradník praktické vrecko.

Twistshake Podbradník plastový 4+ m, 2ks
14,30 €

Twistshake Podbradník plastový 4+ m, 2ks v príjemných pastelových farbách je vyrobený z mäkkého plastového materiálu a zachytáva kúsky jedla, ktoré padajú batoľaťu od úst. Pásik za krk je nastaviteľný, prispôsobí sa potrebe vášho dieťaťa. Veľkosť podbradníka je nastavená tak, aby sa nezachytávali pod stolom.

Canpol babies Podbradník silikónový ružová-28%
5,20 € 3,70 €

Roztomilý silikónový podbradník značky Canpol babies spoľahlivo zadržiava zvyšky pokrmov. Podbradník v ružovom prevedení je tak skvelým pomocníkom ku každému hlavnému chodu, ale aj zákusku.

Lässig Lightweight Bib Garden Explorer
10 €

Podbradník, pochádzajúci od prestížnej nemeckej značky, ktorej produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania a ekologickosťou. Je vyrobený zo 100 % polyesteru, čo zaisťuje nepremokavosť. Lässig Lightweight Bib Garden Explorer ponúkne vysoko kvalitný materiál, presahujúci normu Oeko-Tex 100.

Bobánek Podbradník dlhý rukáv
7,35 € 7,10 €

Podbradník s dlhým rukávom Bobánek. Vhodný pre deti od cca 12 mesiacov do cca 2 rokov (podľa veľkosti dieťaťa). Podbradník s dlhým rukávom Bobánek je vyrobený z materálu PUL, ktorý je priedušný, ale zároveň nepremokavý.