LOVI Môj hrnček so slamkou SALT & PEPPER ACTIVE 350 ml
13 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský hrnček SALT & PEPPER značky LOVI podporuje samostatné pitie dieťaťa a jeho obsluhu. Dieťa sa jednoducho samo napije, zacvakne a môže objavovať svet. Hrnček so slamkou podporuje rozvoj dýchacích ciest, detských úst a hlasového aparátu. Vhodné od 14 mesiacov.

Twistshake Fľaša pre deti 360 ml 12+ m Pastelovo sivá-16%
11,90 € 9,90 €

Fľaša pre batoľatá značky Twistshake je vhodná pre deti od 8. mesiacov. Fľaša porastie s vaším dieťaťom, stačí len vymeniť typy viečok alebo cumlíkov. Pripravte svojmu dieťaťu lahodný ovocný nápoj. Stačí zmiešať vodu s ovocím, pretrepať a mixér behom chvíle vytvorí zdravý nápoj.

Zdravá lahev SET Dinosaury

Zdravá lahev SET Dinosaury

Hodnotenie: 4,5
18,70 €

Praktický set fľaše a krabičky od značky Zdravá Lahev obsahuje zelený desiatový box s papierovým vkladom pod priehradkou a fľašu v rovnakej farbe s objemom 0,5 l. K fľaši ďalej patrí aj náhradná zátka a krytka Floppy.

Zdravá lahev SET Jednorožec a víly
18,70 €

Praktický set fľaše a krabičky od značky Zdravá Lahev obsahuje ružový desiatový box s papierovým vkladom pod priehradkou a fľašu v rovnakej farbe s objemom 0,5 l. K fľaši ďalej patrí aj náhradná zátka a krytka Floppy. Dievčatká určite zaujme čarovný motív jednorožca s vílami a škriatkov.

Zdravá lahev SET Zetor limit. edícia
18,90 €

Praktický set fľaše a krabičky od značky Zdravá Fľaša obsahuje sivý desiatový box s papierovým vkladom pod priehladkou a fľašu v rovnakej farbe s objemom 0,7 l. K fľaši ďalej prislúcha aj náhradná zátka a krytka Floppy. Motív traktora určite zaujme každého chlapca.

Philips Avent Hrnček IZO so slamkou 260ml od 12 mesiacov
12,90 €

Hrnček IZO so slamkou 260ml je vhodný pre deti od 12 mesiacov. Je praktický na doma aj na cesty. Viečko udržuje slamku hygienickú i na cestách. Udrží nápoj dlhšie chladný alebo teplý vďaka dvojitému dnu.

Canpol babies Tréningový hrnček CUTE ANIMALS so silikónovým náustkom a úchytkami
6,20 €

Tréningový hrnček CUTE ANIMALS so silikonovým náustkom a úchytkami, ktorý nedráždi citlivé detské ďasná. Úchytky uľahčujú držanie hrnčeka v malých detských ručičkách. Je vhodný pre deti od 6-tich mesiacov. Po demontáži úchytiek sa hrnček zmení na pohárik pre staršie deti. Objem 320 ml. Hrnček neobsahuje BPA.

Nuk hrnček Magic Cup s viečkom 230 ml
11,80 €

NUK Magic Cup 230 ml je úplne nový hrnček, vhodný pre deti od 8 mesiacov a môže byť veľkým pomocníkom v dôležitej fáze vývoja dieťaťa, kedy sa učí piť samo. Pitie je možné zo všetkých strán vďaka 360° pitnému okraju. Silikónový disk sa chová ako tesnenie, ktoré bráni rozliatiu nápoja.

Nuk Magic Cup&Space Set

Nuk Magic Cup&Space Set

Hodnotenie: 4,7
15,50 €

Set NUK Magic Cup&Space Set ponúkame ako v neutrálnej variante, tak v ružovej pre všetky princezné. Súčasťou setu je Magic cup – hrnček s objemom 230 ml, Space silikónový cumlík pre deti od 6 do 18 mesiacov a stužka na cumlík.

Skip hop Zoo so slamkou Motýlik 350 ml
7,90 €

Skip hop Zoo Fľaštička so slamkou – Motýlik z kolekcie ZOO má slamku, zatváracie viečko a praktický pásik na suchý zips. Objem 350 ml, náhradná slamka, bez BPA, PVC a ftalátov.

Skip hop ZOO Fľaštička so slamkou - Chameleón
9 €

Skip hop Zoo Fľaštička so slamkou – Chameleon z kolekcie ZOO má slamku, zatváracie viečko a praktický pásik na suchý zips. Objem 350 ml, náhradná slamka, bez BPA, PVC a ftalátov.

Twistshake Fľaša pre deti 360 ml 12 + m
11,90 € 10,20 €

Twistshake Fľaša pre deti 360 ml 12 + m, ktorá rastie s Vaším dieťaťom – menia sa iba typy viečok alebo cumlíkov. Jedná sa o najdômyselnejšiu fľašu na svete. Zmiešajte obľúbené ovocie s vodou a potraste! Sledujte ako mixér z ovocia behom okamihu vytvorí zdravý nápoj.

Twistshake Fľaša so slamkou 360 ml 12 + m
11,90 € 10,30 €

Twistshake fľaša so slamkou predstavuje ideálne riešenie pitia pre rastúce, aktívne dieťa.

Je netečúca a dieťa ju môže ľahko samostatne používať vďaka jedinečnému ťažnému viečku.

Fľaša sa skladá z niekoľkých častí pre jednoduché čistenie.

Kompatibilná s Twistshake fľašami s náustkom, dĺžka slamky je prispôsobená fľaši pre deti (360 ml).

Výrobok je možné umývať v hornej časti umývačky riadu.

Twistshake Hrnček Učiaci 230ml 4+ m
9,90 € 9,20 €

Twistshake Učiaci hrnček 230ml 4+ m, ktorý rastie s Vaším dieťaťom – mení sa iba typy viečok alebo cumlíkov. Jedná sa o najdômyselnejšiu fľašu na svete. Zmiešajte obľúbené ovocie s vodou a potraste! Sledujte ako mixér z ovocia behom okamihu vytvorí zdravý nápoj.

Zdravá lahev Formula 0,5l

Zdravá lahev Formula 0,5l

Hodnotenie: 4,8
8,90 €

Zdravá fľaša Formula 0,5l je pre každého milovníka áut. Unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepojíma pachy a netvorí sa v nej pleseň

Zdravá lahev Jednorožec a víly 0,5l
8,90 €

Zdravá fľaša Jednorožec a víly 0,5 l je unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepojíma pachy a netvorí sa v nej pleseň a jednoducho sa čistí.

Zdravá lahev Krtko a jahody 0,5l
8,90 €

DARČEK: Polročné digitálne predplatné časopisu Mamička pri nákupe tohto produktu (platí do 31. 8. 2019 alebo do odvolania)! Viac tu.

Zdravá fľaša Krtko a jahody 0,5l je unikátny **český výrobok **vyrobený z **polypropylénu **špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci, pretože **nepohlcuje pachy, **netvorí sa v nej pleseň, možno ju vyvariť, ľahká údržba a uzamykateľné viečko.

Zdravá lahev Morský svet 0,5l
8,90 €

Zdravá fľaša Morský svet 0,5l zaujme každého milovníka mora. Ide o unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepojíma pachy a netvorí sa v nej pleseň

Zdravá lahev Párty 0,5l
8,90 €

Zdravá fľaša Párty 0,5l, obľúbi si ju každé dievča. Unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepojíma pachy a netvorí sa v nej pleseň

Zdravá lahev Sovičky 0,5l

Zdravá lahev Sovičky 0,5l

Hodnotenie: 4,8
8,90 €

Zdravá fľaša Sovičky 0,5 l je unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci, pretože nepohlcuje pachy, netvorí sa v nej pleseň, možno ju vyvariť, ľahká údržba a uzamykateľné viečko.

Zdravá lahev Sovičky 0,7l
8,90 €

Zdravá fľaša Sovičky 0,7l je pre milovníkovi motívu roztomilých sovičiek. Unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepojíma pach, netvorí sa v nej pleseň a má ľahkú údržbu.

Zdravá lahev Svet princezien 0,5 l
8,90 €

Zdravá fľaša Svet princezien 0,5 l je unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepreberá pachy, netvorí sa v nej pleseň, možno ju vyvariť, ľahká údržba a uzamykateľné viečko.

Zdravá lahev Veselá jazda 0,5l
8,90 €

Zdravá fľaša Formula 0,5l je pre milovníkov všetkých dopravných prostriedkov. Unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepojíma pachy a netvorí sa v nej pleseň

Zdravá lahev Vesmír 0,5 l
8,90 €

Zdravá fľaša Vesmír 0,5 l je unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepreberá pachy, netvorí sa v nej pleseň, možno ju vyvariť, ľahká údržba a uzamykateľné viečko.

Zdravá lahev ZOO kapela 0,5l
8,90 €

Zdravá fľaša ZOO kapela 0,5l, tento veselý motív zaujme každé dieťa. Ide o unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepojíma pachy a netvorí sa v nej pleseň

b.box Sippy cup hrnček so slamkou
11,90 €

Hrnček so slamkou Sippy cup pomôže nielen s prechodom z fľaše na pohárik, ale hlavne podporuje samostatnosť vášho dieťaťa. Inovatívna slamka má na konci malú záťaž a vďaka tomu je slamka vždy ponorená do nápoja. Či už drží vaše batoľa Sippy cup v akomkoľvek uhle, môže z tohto hrnčeka s kúzelnou slamkou ľahko piť.

b.box Termoska na pitie so slamkou
23,90 €

Termoska so slamkou z nerezovej ocele o objeme 350 ml vhodná pre deti od 12 mesiacov. Nič nezabráni dlhým prechádzkam v lete, alebo v zime. Termoska udrží nápoj studený až 7 hodín a teplý až 5 hodín. Jednoduché otváranie pomocou tlačidla, silikónová slamka dovolí vypiť z termosky aj tú poslednú kvapku. Jednoduché nosenie alebo zavesenie na kočík vďaka držiaku na viečku.

b.box Univerzálna súprava na pitie
22,90 €

Praktická súprava je ideálna pre tie najmenšie bábätká až do prvého roku života. S hrnčekom sa dá ľahko manipulovať a vymieňať nadstavce či viečka. b.box Univerzálna súprava na pitie neobsahuje ftaláty, PVC ani BPA.

Canpol babies Netečúci hrnček TOYS 250 ml-22%
5,02 € 3,90 €

Netečúci hrnček TOYS je jedným z hrnčekov z kolekcie Haberman pre Canpol babies. Obsahuje unikátny netečúci ventil, ktorý umožňuje dieťaťu samostatne piť bez rozlievania tekutiny. Je určený deťom starším, od 9-tich mesiacov. Objem 250 ml.

LOVI Hrnček 360 JUNIOR 250ml Indian summer
10,10 €

Prvý Hrnček 360 JUNIOR 250ml Indian summer, z ktorého bude vaše dieťatko piť rovnako ako z pohára … ale bez rozliatia! Hrnček s objemom 250ml so silikónovou membránou. Neobsahuje BPA.

Philips Avent Hrnček s ohybnou slamkou 200 ml
10,90 €

Hrnček vďaka svojej veľkosti a tvaru krásne padne do malých detských ručičiek. Vďaka nekvapkajúcej slamky netečie ani pri prevrhnutí a navyše je ohybná slamka mäkká, šetrná k ďasnám a zároveň odolná proti rozhryzeniu.

b.box Fľaša na pitie so slamkou
15,90 €

Fľaša na pitie so slamkou od značky B.box si môžete so sebou vziať kamkoľvek. Ergonomický tvar s trojuholníkovou základňou skvele padne do malej rúčky. Vďaka praktickému držadlu na viečku si môžu deti alebo rodičia zavesiť fľašu na batoh.

b.box Fľaša na pitie so slamkou
15,90 €

Už sú veľkí na hrnček so slamkou? B.box má pre nich bezchybnú fľaštičku! Do škôlky i do školy, na ihrisko i na výlety. Našu tritanovú fľaštičku môžete mať všade so sebou. Ergonomický tvar s ** trojuholníkovou základňou** padne skvele do drobných ručičiek vašich detí. Silikónová slamka dovolí vypiť z fľaštičky aj tú poslednú kvapku. Viečko má držadlo pre jednoduché nosenie alebo zavesenie.

b.box hrnček so slamkou

b.box hrnček so slamkou

Hodnotenie: 4,8
11,90 €

Hrnček so slamkou je ideálnou pomôckou pre deti do 6 mesiacov, vďaka ktorej bude jednoduchší prechod na klasický pohárik. Slamka je opatrená oceľovým závažím, ktoré sa pohybuje spolu s ním a možno tak piť pod akýmkoľvek uhlom. b.box Hrnček so slamkou neobsahuje ftaláty, PVC ani BPA.

b.box hrnček so slamkou

b.box hrnček so slamkou

Hodnotenie: 4,9
11,90 €

Hrnček so slamkou je ideálnou pomôckou pre deti do 6 mesiacov, vďaka ktorej bude jednoduchší prechod na klasický pohárik. Slamka je opatrená oceľovým závažím, ktoré sa pohybuje spolu s ním a možno tak piť pod akýmkoľvek uhlom. b.box Hrnček so slamkou neobsahuje ftaláty, PVC ani BPA.

b.box Hrnček so slamkou

b.box Hrnček so slamkou

Hodnotenie: 4,9
10,70 €

Hrnček so slamkou značky B.box je oceňovaný deťmi, rodičmi aj odbornou verejnosťou. Viečko je teraz v matnej verzii a slamka má na spodnom konci malú záťaž v tvare loga b.box. Vďaka tejto záťaži sa slamka pohybuje spolu s nápojom a možno tak piť z hrnčeka pod akýmkoľvek uhlom. Jednoduché úchyty na hrnčeku a ľahké odklopenie viečka podporujú samostatnosť vášho dieťaťa.

b.box Hrnček so slamkou Gelato
10,60 €

Hrnček so slamkou značky B.box je oceňovaný deťmi, rodičmi aj odbornou verejnosťou. Viečko je teraz v matnej verzii a slamka má na spodnom konci malú záťaž v tvare loga b.box. Vďaka tejto záťaži sa slamka pohybuje spolu s nápojom a možno tak piť z hrnčeka pod akýmkoľvek uhlom. Jednoduché úchyty na hrnčeku a ľahké odklopenie viečka podporujú samostatnosť vášho dieťaťa.

b.box Hrnček so slamkou HELLO KITTY
12 €

Hrnček so slamkou b.box je ideálnym pomocníkom pri prechode pitia z fľaštičky na pohárik. Úchytky a ľahké odklápanie viečka podporujú samostatnosť vášho dieťaťa. Z hrnčeka možno piť pod akýmkoľvek uhlom, a to vďaka záťaži na konci slamky, ktorá sa tak pohybuje spolu s nápojom.

Jollein Bambusový hrnček

Jollein Bambusový hrnček

Hodnotenie: 3,7
11,30 €

Na bylinný čajík alebo malinovú šťavu a ďalšie dobré nápoje pripravené mamičkou a oteckom je ako stvorený roztomilý bambusový hrnček od značky Jollein, ktorý zdobí čarovný motív a z ktorého sa bude pekne piť všetkým deťom. V rúčkach sa dobre drží vďaka 2 uškám a o zábavné sosanie sa postará slamka.

Nuk hrnček Mini Magic Cup 160ml
10,99 € 10,10 €

Detský hrnček NUK Mini Magic Cup s objemom 160 ml je vybavený tesniacim silikónovým diskom. Hrnček s roztomilými obrázkami umožnia deťom piť zo všetkých strán vďaka 360° pitnému okraju.

Philips Avent Hrnček pre prvé dúšky Premium 260 ml
10,90 €

Netečúci hrnček 260 ml 12m+ pre prvé dúšky s ochranným hygienickým viečkom od značky AVENT má pokročilú ergonómiu s jemnou ohybnou silikónovou a zošikmenou hubicou a mäkkými držadlami. V praktickom hrnčeku s odmerkou sa pitie nerozleje a umožní dieťaťu naučiť sa samostatne a ľahko piť.

Skip hop Zoo Fľaštička s slamkou - Mačka
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Skip hop Zoo Fľaštička so slamkou – Mačka z kolekcie ZOO má slamku, zatváracie viečko a praktický pásik na suchý zips. Objem 350 ml, náhradné slamku, bez BPA, PVC a ftalátov.

Skip hop Zoo Fľaštička so slamkou - Ježek
7,90 €

Skip hop Zoo Fľaštička s slamkou – Ježek z kolekcie ZOO má slamku, zatváracie viečko a praktický pásik na suchý zips. Objem 350 ml, náhradné slamku, bez BPA, PVC a ftalátov.