Canpol babies Dezinfekčný prostriedok na umývanie fliaš a cumlíkov-17%
4,70 € 3,90 €

Dezinfekčný prostriedok, vhodný na všetky typy povrchov, s ktorými prídu ústa bábätka do kontaktu – fliaš, gumených dudlíkov, cumlíkov, hračiek. Odstraňuje baktérie aj nečistoty (napríklad zvyšky mlieka). Canpol babies na umývanie fliaš a cumlíkov je pre dieťa neškodný vďaka tomu, že neobsahuje parabény a farbivá. Má neutrálne pH.

Chicco Fľaša dojčenská sklo Chicco Original Touch latex, 240ml - neutral
7,99 €

Sklenená dojčenská fľaša Original Touch značky Chicco je vyrobená z prírodného materiálu. Sklo je odolné voči vysokým teplotám a je možné ho sterilizovať. Široké hrdlo na fľaši vám uľahčí plnenie aj čistenie. Ergonimocký tvar fľaše zase uľahčí jej držanie.

Dr.Brown´s Fľaša antikolik Options + široké hrdlo 150ml sklo
10,50 €

Antikoliková fľaša Options + so širokým hrdlom od značky Dr.Brown´s prináša unikátny patentovaný systém prisávania. Systém výrazne znižuje výskyt bolesti bruška a nadúvanie. Vnútorný prietokový ventil zabraňuje tvorbe vzduchových bublín.

Dr.Brown´s Fľaša antikolik Options+ široké hrdlo 2 x 150 ml sklo
19,60 €

Antikoliková fľaša Options+ so širokým hrdlom od značky Dr.Brown´s prináša unikátny patentovaný systém prisávania. Systém výrazne znižuje výskyt bolesti bruška a nadúvanie. Vnútorný prietokový ventil zabraňuje tvorbe vzduchových bublín. Balenie obsahuje 2 fľaše, kefku na čistenie a cumlíky.

Dr.Brown´s Fľaša antikolik Options+ úzke hrdlo 250ml sklo
11,30 €

Detská dojčenská fľaša antikolik Options+ značky Dr.Brown´s je špeciálne navrhnutá tak, aby eliminovala výskyt koliky u vášho bábätka. Unikátny ventilový systém vo vnútri fľaše zabraňuje tvorbe vzduchových bublín a zároveň umožňuje dieťaťu sa kŕmiť vlastným tempom.

LOVI Fľaša 120ml Stardust
7,50 €

Fľaša Stardust od značky Lovi s objemom 120 ml disponuje cumlíkom, ktorá je určená pre deti od 0 mesiacov. Povzbudzuje bábätko k aktívnej činnosti počas sania rovnako ako u dojčení a nenarušuje jeho sací reflex. Unikátny dizajn zdobený v podobe zlatého lesku, ktorý pripomína hviezdne nebo.

LOVI Fľaša 240ml Stardust

LOVI Fľaša 240ml Stardust

Hodnotenie: 4,4
8,30 €

Ľahká fľašu Stardust od značky Lovi s objemom 240 ml disponuje cumlíkom, ktorá je určená pre deti od 3 mesiacov. Povzbudzuje bábätko k aktívnej činnosti počas sania rovnako ako u dojčení a nenarušuje jeho sací reflex. Unikátny dizajn zdobený v podobe zlatého lesku, ktorý pripomína hviezdne nebo.

Philips Avent Sada SCD287/24-34%
22,90 € 14,90 €

Akcia

Sada darčekov pre novorodenca od značky Philips Avent obsahuje 260 ml fľašu s cumlíkom a roztomilé cumlíky s obrázkami na klipe. Fľaštička je vybavená antikolikovým systémom a praktickým širokým hrdlom.

Philips Avent Sada SCD287/25-34%
22,90 € 14,90 €

Akcia

Sada darčekov pre novorodenca od značky Philips Avent obsahuje 260 ml fľašu s cumlíkom a roztomilé cumlíky s obrázkami na klipe. Fľaštička je vybavená antikolikovým systémom a praktickým širokým hrdlom.

Suavinex Termoska na príkrmy HYGGE
31,20 €

Termoska na príkrmy HYGGE značky Suavinex je ideálny pomocník pre uchovanie teplých či studených pokrmov. Udrží teplotu ovocného alebo zeleninového pyré až 4 hodiny. Je ideálny na výlety s deťmi alebo pri príprave príkrmov vopred pre nočné kŕmenie.

Tommee Tippee Darčeková sada fľaša CTN 260 ml 3 ks 0m+ Midnight Skies
21,50 €

Darčeková sada obsahuje tri dojčenské fľaštičky Tommee Tippee Closer to Nature v originálnom farebnom prevedení s krásnou potlačou. Flaštičky Tommee Tippee Closer to Nature vynikajú unikátnym silikónovým cumlíkom, ktorý svojim tvarom a vlastnosťami pripomína materský prsník.

Tommee Tippee dojčenská fľaša C2N potlač, 1ks 150ml, 0+m
7,90 €

Dojčenská fľaša C2N od značky Tommee Tippee je skvelým riešením pre deti so sklonom k brušným kolikám. Fľaštička má patentovaný antikolikový ventil, čo zaisťuje dokonalý odvod vzduchu počas kŕmenia. Vhodné pre deti od narodenia.

Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural
35,90 € 33,50 €

Akcia

Ideálny darček pre čerstvé mamičky! Praktická sada SCD301/01 pre ľahkú kombináciu dojčenia a kŕmenia z fľaše. Obsahuje 4 dojčenské fľaše, kefu na čistenie a novorodenecký dudlíček. Tvar fliaš zaisťuje vysokú stabilitu a pohodlné držanie. Široké hrdlo uľahčuje plnenie a čistenie fliaš.

Babymoov Kiinde štartovacia sada FOODII Starter Kit
26,90 €

Foodi Starter Kit™ od Babymoov predstavuje jednoduchý spôsob, ako zábavným spôsobom nakŕmiť Vaše dieťatko doma pripravenými jedlami. Pomocou nádoby je možné sáčky jednoducho naplniť doma pripraveným pokrmom a ďalej ich uchovávať v chladničke či mrazničke. Vrecká majú miesto na popis (napr. dátum). Sáčky odolávajú teplotám do max. 65 °C. Náustok aj silikónová lyžička majú ochranný kryt. Pokrm možno v sáčkoch rozmrazovať a ohrievať v ohrievačke Kiinde KOZII™. Neobsahuje ftaláty, BPA ani PVC. Vhodné pre deti od 4 mesiacov.

BAYBY BFB 6110 Trénovacia fľaša 12m + fial.-53%
7,90 € 3,64 €

Akcia

Trénovacia fľaša netečúca PP 240ml 12m +, s pohodlným mäkkým silikónovým netečúcim náustkom a ergonomicky tvarovanými protišmykovými držiakmi

LOVI Fľaša LOVI Trends 240 ml
7,40 €

Fľaša s objemom 240 ml bezpečná pri dojčení v štýlovom dizajne. Umožňuje kombináciu kŕmenia z fľaše a dojčenia. Fľaša je vybavená dynamickým cumlíkom LOVI, ktorý pri kŕmení modifikuje svoj tvar. Nenarušuje sací reflex. Cumlík obsahuje efektívny systém odvzdušňovania SUPER Vent, ktorý zabraňuje vzniku podtlaku. Fľaša má tesniaci disk a viečko s odmerkou. Plastová fľaša neobsahuje BPA.

LOVI Fľaša Super vent 250ml
7 €

Fľaša Super vent 250ml s dynamickým silikónovým cumlíkom s efektívnym systémom odvzdušňovania SUPER vent, ktorý zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje vznik detskej koliky. Fľaša neobsahuje BPA. Táto fľaštička nesmie chýbať žiadnej mamičke.

LOVI Super Vent trojprietokový 3m + 2 ks
6,90 €

Super Vent trojprietokový 3m + 2 ks Lovi vyrobený z heterogénnych vrstiev silikónu v priebehu kŕmenia modifikuje svoj tvar a prispôsobuje sa rytmu a sile sania dieťaťa. Umožňuje kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. Ovplyvňuje správny vývoj celej ústnej dutiny dieťaťa. V balení 2 kusy.

Nuk FC + fľaša sklo 240ml, S, V1-M
21,10 €

NUK FC + fľaška sklo 240ml, S, V1-M so super mäkkým silikónovým ventilovaným cumlíkom. Fľaška má široké hrdlo pre jednoduché plnenie a čistenie. Fľaška je určená pre deti od narodenia.

Nuk fľaštička na učenie Nature Sense 150 ml
10,90 €

Doporučené mamičkami: Pre hladký prechod od dojčenia k samostatnému pitiu,. Detská fľaštička na učenie NUK Nature Sense 150 ml, extra široký a mäkký náustok, nekvapkajúca, vhodná od 6–18 mesiacov. V určitom okamihu vývoja vášho bábätka príde čas, kedy mu okrem mlieka budete chcieť dať aj vodu. Napríklad vo chvíli, keď ho začínate učiť na pevnú stravu.

Nuk Fľaša Nature Sense 260ml
10,42 € 9,40 €

Fľaštička s cumlíkom, ktorý vďaka trom malým otvorom pre materské mlieko, čaj alebo vodu pripomína bradavku. O tvory umožňujú hladký a prirodzený priechod pre materské mlieko, čaj alebo vodu.

Nuk NEW CLASSIC Fľaša LOVE sklo 240 ml, SI, V1
8,10 €

NUK New Classic Fľaša LOVE sklo 240 ml, SI, V1-M so super mäkkým cumlíkom. Široké hrdlo pre jednoduché plnenie a čistenie. Fľaša je určená pre deti od narodenia.

Philips Avent Anticolic 1 ks biela 330 ml
9,90 €

Fľaša Anti-Colic vďaka patentovanému silikónovému cumlíku s ventilom, predchádzate prehĺtaniu vzduchu počas kŕmenia a znižujete riziko vzniku koliky.

Philips Avent Fľaša Anti-colic 125 ml s AirFree, 1ks
8,90 €

Fľaša Anti-Colic 125 ml s ventilom AirFree, ktorý udržuje cumlík plný mlieka. Klinické štúdie preukazujú, že fľaše AVENT značne znižujú koliku a nepokojné a podráždené správanie

Philips Avent Fľaša Anti-colic 260 ml
9,90 €

Fľaša Anti-Colickrásnymi motívmi, ktoré vaše deti určite zaujmú. Vďaka patentovanému silikónovému cumlíku s ventilom predchádzate prehĺtaniu vzduchu počas kŕmenia a znižujete riziko vzniku koliky.

Philips Avent Fľaša Natural 125 ml
10,90 €

Fľaša Natural 125 ml obsahuje novorodenecký cumlík a priesvitné viečko. 0 % BPA. Skvelá pre kombináciu dojčenia a kŕmenie z fľaše. Ššpeciálne navrhnuté mäkké okvetné lístky, ktoré minimalizujú neprisatie. Pokročilý antikolikový systém, ktorý znižuje riziko koliky a nepokoj pri kŕmení.

Philips Avent Fľaša Natural 125 ml
9,90 €

Fľaša Natural 125 ml obsahuje novorodenecký cumlík a priesvitné viečko. 0 % BPA. Skvelá pre kombináciu dojčenia a kŕmenie z fľaše. Špeciálne navrhnuté mäkké okvetné lístky, ktoré minimalizujú neprisatie. Pokročilý anti-kolíkový systém, s praktickým širokým hrdlom.

Philips Avent Fľaša Natural 260 ml
12,90 €

Fľaša Natural 260 ml vo farebnom prevedení obsahuje cumlík s pomalým prietokom a priehľadné viečko. 0% BPA. Skvelá pre kombináciu dojčenia a kŕmenie z fľaše. Ššpeciálne navrhnuté mäkké okvetné lístky, ktoré minimalizujú neprisatie. Pokročilý anti-kolíkový systém,ktorý znižuje riziko koliky a nepokoj pri kŕmení.

Philips Avent Fľaša Natural 60 ml, 1 ks biela
7,90 €

Fľaša Natural 60 ml obsahuje novorodenecký cumlík mini a priehľadné viečko. 0 % BPA. Túto fľaštičku môžete používať už od narodenia. Špeciálne navrhnuté mäkké lístky minimalizujú neprisatie dieťatka. Pokročilý anti-kolíkový systém, s praktickým širokým hrdlom.

Philips Avent Fľaša Natural sklenená 120 ml
14,90 €

Fľaša Natural sklenená 120 ml obsahuje novorodenecký cumlík a priehľadné viečko. 0% BPA. Určená od narodenia. Široký cumlík v tvare prsníka umožňujúci prirodzenejšie prisatie bábätka. Pokročilý anti-kolíkový systém,ktorý znižuje riziko koliky a nepokoj pri kŕmení.

Skip hop Zoo Termoska na jedlo s vidličkou - Žirafa
24 €

Táto krásna termoskanerezovej ocele s potlačou udrží detskú porciu teplú či studenú. Súčasťou je praktická vidlička (lyžička + vidlička v jednom), ktorú možno zavesiť do držadla.

Tescoma Odkapávač BAMBINI (668280)
13 €

Praktická súprava na odkvapkávanie a sušenie dojčenských fliaš, hrnčekov, cumlíkov, detských lyžičiek a pod. Odkvapkávač BAMBINI (668280) je vyrobený z prvotriedneho odolného plastu. Je vhodný do umývačky riadu a je perfektne skladný.

Tommee Tippee Dojčenská fľaša C2N ANTI-COLIC 150ml 2ks 0m+
16,33 € 15 €

Tommee Tippee Dojčenská fľaša Closer to Nature Anti-Colic ponúka najúčinnejšie riešenie pre bábätká od narodenia so sklonom k brušným kolikám. Patentovaný antikolikový ventil zaisťuje dokonalý odvod vzduchu počas kŕmenia a umožňuje dieťaťu úplne plynulé sanie bez prehĺtania vzduchu.

Tommee Tippee Dojčenská fľaša C2N potlač Girl 340ml 3m+
9,70 €

Tommee Tippee Dojčenská fľaša Closer to Nature vyniká unikátnym silikónovým cumlíkom, ktorý svojim tvarom a vlastnosťami pripomína materský prsník. Dieťa takmer nepociťuje rozdiel medzi dojčením a kŕmením z tejto fľaštičky. Fľaštička je antikoliková, opatrená malým ventilačným otvorom na okraji cumlíka, ktorý citlivo zabezpečí únik vzduchu z fľaše, tým umožní plynulé satie tekutiny a zároveň znižuje riziko brušnej koliky.

Tommee Tippee Dojčenská fľaša C2N, 150ml, 0 + m, 1ks
12,18 € 10,80 €

Tommee Tippee Dojčenská fľaša C2N sklenená, 150 mlunikátny silikónový cumlík, ktorý pripomína materský prsník a dieťatko tým pádom sotva pozná rozdiel medzi dojčením z prsníka a tejto fľašky. Anti-koliková, bez BPA.

Tommee Tippee Sada dojčenských fľaštičiek C2N s kefou
31,70 €

Tommee Tippee Sada dojčenských fľaštičiek C2N s kefou obsahuje: 2× fľaštičku 150 ml, 2× fľaštičku 260 ml, 2× silikónový cumlík (0–6m), 2× cumlík 3m+, kefu na čistenie. Pre deti od narodenia. Unikátna kolekcia Close To Nature.

Twistshake Dojčenská fľaša Anti-Colic 260ml
10,90 € 9,60 €

Twistshake Dojčenská fľaša Anti-Colic, 260ml s jedinečným systémom Twistflow, ktorý aktívne znižuje riziko novorodeneckej koliky a zabezpečuje rovnomerný tok mlieka. Každá fľaša obsahuje praktický zásobník, takisto sitko, ktoré účinne rozmiestni hrudky a cumlík veľkosti M, ktorý je vhodný pre deti od 2 mesiacov.

ZOPA Termoobal na fľašu

ZOPA Termoobal na fľašu

Hodnotenie: 4,6
5,70 €

Zopa termoobal na fľašu, ktorý vďaka vnútornej fólii udržuje teplotu nápoja. Vnútorná vrstva neprepustí vlhkosť ani pachy, takže tekutina je chránená. Obal sa jednoducho čistí a vďaka popruhu a klipsu ho môžete ľahko prenášať a pripevniť kam potrebujete.

Canpol babies Termofľaša so silikónovou slamkou 300 ml
18,90 €

Canpol babies Termofľaša so silikónovou slamkou 300 ml má ergonomický tvar, ktorý dieťaťu uľahčuje držanie. Nádoba je vyrobená z nerezovej ocele, čo zaručuje požadovanú teplotu nápoja v akejkoľvek ročnej dobe. Vďaka silikónovému tesneniu sa nič nevyleje a fľašu tak môžete nosiť všade so sebou. Vhodná pre deti od 12 mesiacov.

Philips Avent Fľaša Anti-colic 125 ml s AirFree, 2 ks
14,90 €

Fľaša Anti-Colic 125 ml s ventilom AirFree, ktorý udržuje cumlík plný mlieka. Klinické štúdie preukazujú, že fľaše AVENT značne znižujú koliku, nepokojné a podráždené správanie

Philips Avent Fľaša Natural 260 ml
10,90 €

Fľaša Natural 260 ml obsahuje cumlík s pomalým prietokom a priehľadné viečko. 0% BPA. Skvelá pre kombináciu dojčenia a kŕmenie z fľaše. Ššpeciálne navrhnuté mäkké okvetné lístky, ktoré minimalizujú neprisatie. Pokročilý anti-kolíkový systém,ktorý znižuje riziko koliky a nepokoj pri kŕmení.

Philips Avent Fľaša Natural sklenená 240 ml
16,90 €

Fľaša Natural sklenená 240 ml obsahuje cumlík s pomalým prietokom a priehľadné viečko. 0% BPA. Určená od mesiaca. Široký cumlík v tvare prsníka umožňujúci prirodzenejšie prisatie bábätka. Pokročilý anti-kolíkový systém,ktorý znižuje riziko koliky a nepokoj pri kŕmení.