59S UV-C UNIVERZÁLNA STERILIZAČNÁ TAŠKA P18
81,90 €

UV-C Univerzálna sterilizačná taška P18 od značky 59S je vhodná pre sterilizáciu rúšok, hračiek, detského oblečenia, misiek, hrnčekov, rúšok, okuliarov, kľúčov, mobilných telefónov a pod. Vďaka technológii UV LED a ultrafialovému svetlu 260N-280Nm, je dosiahnuté rýchlej, pohodlnej a účinnej dezinfekcie.

59S UV STERILIZAČNÁ TAŠKA NA DOJČENSKÉ FĽAŠE P11
58,90 €

59S UV Sterilizačná taška na dojčenské fľaše P11 je vhodná na dojčenské fľaše, detské misky, hrnčeky, lyžice. Vďaka technológii UV LED a ultrafialovému svetlu 260 nm-280 nm je dosiahnutá rýchla, pohodlná a účinná dezinfekcia.

Babymoov Ohrievač fliaš cestovný Blue Stars
21,80 €

Babymoov ohrievač fliaš cestovný Blue Stars ponúka použitie bez potreby elektrickej energie kdekoľvek na cestách. Jednoduchá obsluha, pre všetky typy fliaš.

BabyOno ohrievač fliaš do auta
16,90 €

Prenosný autoohrievač značky BabyOno je ideálnym pomocníkom na dlhé cesty autom. Možno ho použiť na takmer všetky typy fľaštičiek alebo pohárov s jedlom.

BAYBY BBW 2010 Ohrievač fliaš Car/Home-48%
60 € 30,90 €

Akcia

BBW 2010 Ohrievač fliaš Car/Home od firmy BAYBY je veľmi praktická pomôcka pre ohrievanie detských fliaš a pokrmov. Možné použiť doma aj v aute, vhodný pre všetky typy fliaš. Automatické vypnutie po ohriatí, rýchly a rovnomerný ohrev.

Tommee Tippee cestovný ohrievač fliaš C2N-18%
22,68 € 18,40 €

Nerezová termoska spoločne s cestovnou ohrievačkou zaistí teplé jedlo, kedykoľvek potrebujete. Výhodou je jednoduché použitie bez potreby elektrickej energie.

Tommee Tippee cestovné sterilizačné puzdro 5 ks
10,50 € 9,90 €

Cestovné sterilizačné puzdro od značky Tommee Tippee slúži pre sterilizáciu parou v mikrovlnnej rúre. Po sterilizácii môžete puzdro uchopiť za označenú časť, ktorá zostáva chladná a vám tak nehrozí žiadne riziko popálenia. Puzdro je určené až pre 30 cyklov sterilizácie

Nuk Elektrický ohrievač na dojčenské fľaše THERMO EXPRESS PLUS
48,39 € 41,80 €

NUK Elektrický ohrievač na dojčenské fľaše THERMO EXPRESS PLUS je vhodným riešením pre rodičov, ktorí trávia veľa času v aute. Ohrievač je rýchly, jemný, jednoducho ovládateľný, bezpečný. Dodávaný s auto-adaptérom. Pre všetky štandardné sklenené fľaše a poháre.