Lodger Body Romper Fold Over Botanimal Ocean
14,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Okúzľujúca body z kolekcie Botanimal zaručí vašim deťom maximálne pohodlie aj v horúcich letných dňoch. Body je vyrobené z mäkkej a priedušnej bavlnenej pleteniny.

Lodger Romper Fold Over Solid Feather
13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné zavinovacie body z kolekcie Solid zaistí vašim deťom maximálne pohodlie. Body je vyrobené z krásne mäkkej, prispôsobivej bavlnenej pleteniny, ktorá je citlivá k detskej pokožke.

Lodger Romper Solid Long Sleeves Plush
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské body disponuje patentkami po celej dĺžke, ktoré uľahčujú prebaľovanie. Je vyrobené z hydrofilnej bavlnenej pleteniny, ktorá je savá, jemná a priedušná. Lodger Romper Solid Long Sleeves Plush sa ľahko oblieka či vyzlieka.

Lodger detská čiapka Beanie Ciumbelle Ivory
14,90 €

Detská čiapka disponuje svojou priedušnosťou, ktorá zabraňuje poteniu dieťaťa. Je vyrobená zo 100 % bavlny s waflovou štruktúrou Ciumbelle. Lem čiapočky možno ohnúť a nosiť ju tak 2 spôsobmi. Lodger detská čiapka Beanie Ciumbelle Ivory je certifikovaná Öko-Tex.

Lodger detská čiapka Beanie Ciumbelle Silt Green
13,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská čiapka disponuje svojou priedušnosťou, ktorá zabraňuje poteniu dieťaťa. Je vyrobená zo 100 % bavlny s waflovou štruktúrou Ciumbelle. Lem čiapočky možno ohnúť a nosiť ju tak 2 spôsobmi. Lodger detská čiapka Beanie Ciumbelle Silt Green je certifikovaná Öko-Tex.

Lodger detské body s dlhými rukávmi Solid Donkey
15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské body disponuje patentkami po celej dĺžke, ktoré uľahčujú prebaľovanie. Je vyrobené z hydrofilnej bavlnenej pleteniny, ktorá je savá, jemná a priedušná. Lodger detské body s dlhými rukávmi Solid Donkey sa ľahko oblieka či vyzlieka.

Lodger detské body s dlhými rukávmi Solid Mist
15,20 €

Detské body disponuje patentkami po celej dĺžke, ktoré uľahčujú prebaľovanie. Je vyrobené z hydrofilnej bavlnenej pleteniny, ktorá je savá, jemná a priedušná. Lodger detské body s dlhými rukávmi Solid Mist sa ľahko oblieka či vyzlieka.

Lodger detské body s dlhými rukávmi Solid Nocture
15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské body disponuje patentkami po celej dĺžke, ktoré uľahčujú prebaľovanie. Je vyrobené z hydrofilnej bavlnenej pleteniny, ktorá je savá, jemná a priedušná. Lodger detské body s dlhými rukávmi Solid Nocture sa ľahko oblieka či vyzlieka.

Lodger detské body s krátkymi rukávmi Empire Fish Dusty Turquoise
15,20 €

Detské body disponuje patentkami po celej dĺžke, ktoré uľahčujú prebaľovanie. Je vyrobené z hydrofilnej bavlnenej pleteniny, ktorá je savá, jemná a priedušná. Lodger detské body s krátkymi rukávmi Empire Fish Dusty Turquoise sa ľahko oblieka či vyzlieka.

Lodger detský overal Jumper Empire Donkey
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský overal disponuje patentkami po celej dĺžke, ktoré uľahčujú prebaľovanie. Je vyrobený z mäkkého a priedušného rebrovaného velúru a ľahko sa oblieka či vyzlieka. Lodger detský overal Jumper Empire Donkey je certifikovaný Öko-Tex a vhodný pre lezúce deti.

Lodger Romper Fold Over Solid Honey
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské body disponuje patentkami po celej dĺžke, ktoré uľahčujú prebaľovanie. Je vyrobené z hydrofilnej bavlnenej pleteniny, ktorá je savá, jemná a priedušná. Lodger detské body s krátkymi rukávmi Honey sa ľahko oblieka či vyzlieka.

Lodger Romper Short Sleeves Ciumbelle Donkey
14,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné zavinovacie body z kolekcie Ciumbelle zaistí vašim deťom maximálne pohodlie. Body je vyrobené z hydrofilnej waflovej bavlny, vďaka ktorej je krásne savé, priedušné a naozaj jemné.

Lodger Romper Short Sleeves Ciumbelle Ocean
13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné zavinovacie body z kolekcie Ciumbelle zaistí vašim deťom maximálne pohodlie. Body je vyrobené z hydrofilnej waflovej bavlny, vďaka ktorej je krásne savé, priedušné a naozaj jemné.

Lodger Romper Solid Long Sleeves Honey
15,20 €

Detské body disponuje patentkami po celej dĺžke, ktoré uľahčujú prebaľovanie. Je vyrobené z hydrofilnej bavlnenej pleteniny, ktorá je savá, jemná a priedušná. Lodger Romper Solid Long Sleeves Honey sa ľahko oblieka či vyzlieka.

Lodger zimná kombinéza Skier Empire Lotus
59,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kombinéza pre deti s praktickou kapucňou disponuje svojou odolnosťou voči vode a vetru. Zips je opatrený zakončením, ktoré ochraňuje bradu pred odrením. Súčasťou je zips, ktorý uľahčuje prebaľovanie. Lodger zimná kombinéza Skier Empire Lotus je vyrobená z hrejivého a príjemného fleecu.

Lodger zimná kombinéza Skier Empire NIght
59,90 €

Kombinéza pre deti s praktickou kapucňou disponuje svojou odolnosťou voči vode a vetru. Zips je opatrený zakončením, ktoré ochraňuje bradu pred odrením. Súčasťou je zips, ktorý uľahčuje prebaľovanie. Lodger zimná kombinéza Skier Empire Night je vyrobená z hrejivého a príjemného fleecu.

Lodger Detské rukavice Mittens Ciumbelle Ivory
11,40 €

Detské rukavice disponujú rebrovaným materiálom na leme, ktorý uľahčuje navliekanie i zvliekanie. Zabraňujú bábätkám v poškriabaniu sa. Lodger detské rukavice Mittens Ciumbelle Ivory majú podšívku a sú vyrobené z bavlny s waflovou štruktúrou.

Lodger kombinéza Botanimal Mist
60,40 €

Zimná kombinéza Skier z kolekcie Botanimal od holandskej značky Lodger je vyrobená z pevného, vode i vetru odolného polyesteru tak, aby bábätko ochránila aj za naozaj nepriaznivého počasia. Kombinéza má jedinečný vzhľad a mnoho praktických vychytávok.