202 produktov

Bioderma Upokojujúca pleťová voda Sensibio H2O (Solution Micellaire)
13 €

Micelárny roztok Bioderma Sensibio H2O, určený pre citlivú, normálnu až suchú pokožku, jemne čistí tvár a oblasť očí. Odstraňuje aj vodeodolný make-up. Neobsahuje mydlá. Voda Bioderma Sensibio H2O je výborne tolerovaná nielen pokožkou, ale aj očami (testované pod dohľadom očných lekárov).


Auriga Intenzívne sérum proti vráskam Flavo C Forte (Anti-Age Serum)
41,70 €

Intenzívne sérum proti vráskam Flavo-C je vysoko efektívny v boji so známkami starnutia. Redukuje drobné linky aj hlboké vrásky v okolí pier, očí a na čele. Revolučný sérum obsahuje vysokú koncentráciu kyseliny L-askorbovej, ktorá má schopnosť preniknúť do hĺbky pleti a pôsobiť tu až 10 hodín.


Auriga Očný krém proti kruhom pod očami Cernor XO (Eye Cream) 10 ml
19,70 €

Očný krém Cernor XO účinne bojuje proti tmavým kruhom pod očami a prináša okamžité výsledky. Jeho unikátne zloženie obsahuje oxid vitamínu K, ktorý zosilňuje a chráni steny krvných ciev a prispieva tak k ich nepriepustnosti.


Avéne Relipidačný umývací olej XeraCalm (Lipid Replenishing Cleansing Oil) 400 ml
14 €

Jemný relipidačné olej bez obsahu mydla šetrne umýva pokožku detí i dospelých. Chráni pokožku pred vysúšaním a zmierňuje nepríjemné pocity pnutia spôsobené suchou pokožkou. Umývací olej posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky a tá vďaka tomu ľahšie odoláva nepríjemným vonkajším vplyvom.


Avéne Termální voda v spreji Eau Thermale (Thermal Spring Water)
8 €

Termální voda v spreji má upokojujúce a protizápalové účinky a stará sa o citlivú až precitlivenú pleť. Upokojuje začervenanie a podráždenie spôsobené slnkom. Je určená pre všetky vekové skupiny, môžete ju použiť aj na zapareniny dojčiat a iná kožné podráždenie, napr.


Bioderma Jemný šampón na vlasy Nodé (Non-Detergent Fluid Shampoo) 200 ml
9,80 €

Nedetergentní šampón pre účinné a šetrné umývanie všetkých typov vlasov. Je vhodný pre tých, ktorí potrebujú časté (denný) umývanie vlasov, pre citlivú a alergickú vlasovú pokožku, k následnej dermatologickej starostlivosti (pri kontaktnej dermatitídy, alergiu, alopéciu ai.


Bioderma Sprchový krém Atoderm (Crème De Douche)
18,10 €

Premasťujúci, reštrukturalizačný a hydratačný sprchový krém na suchú, veľmi suchú, citlivú až atopickú pokožku dojčiat, detí a dospelých. Je obohatený o zvlhčujúce, anti-dehydratačné zložky, ktoré mu umožňujú zadržiavať vodu vo vyšších vrstvách pokožky a zabraňovať jej odparovaniu.