Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Postavičky z rozprávok a večerníčkov

Filmové, rozprávkové a rozprávkové postavičky bavia nás aj naše deti už dlhé roky. Napríklad plyšové dobromyseľné maňušky Ju a Hele nedávno oslávili 30 rokov svojej existencie, kreslený večerníček s Maxipsa figovníkom, ktorého nezameniteľne nahovoril Josef Dvořák, oslávi 35. narodeniny, prvý príbehy Míši Guličky vyšli v roku 1940 a deti ho poznajú z bábkového seriálu. Medzi známe postavičky patrí aj Nezbedná Opica Pepina, Vodník Pepa, roztomilá Víla Amálka, zábavné Bob a Bobek a ďalšie kamaráti detí.

medvídci

Upresniť parametre
Aquabeads Hrací obrúbený set Cars 3 Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dielikov
Aquabeads Hrací obrúbený set Cars 3

3 – 2 – 1 – start! Sada navrhnutá s motívom Cars 3 s Vašimi obľúbenými hrdinami – Blesk McQueen, Cruz Ramirez, Jackson Storm a Mack. Výrobky majú jedinečný 3D efekt.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dielikov Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dielikov
Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dielikov

Zažite jedinečnú kombináciu skladania a stavania a vytvorte si pôsobivý model Fillmore VW Disney Pixar Cars. Kvalitné, plastové puzzle s technológiou Easyclick. Auto je stabilný a k jeho zostaveniu nie je treba lepidlo.

môžete mať DNES

Partner: MALL
CARRERA Autodráha FIRST 63037 Cars Friends Race Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dielikov
CARRERA Autodráha FIRST 63037 Cars Friends Race

Autodráha Carrera FIRST je dlhá 2,4 metre. Balenie obsahuje auto Bleska McQueena a Dinoco Cruz z filmu Cars. Prvá autodráha pre deti od 3 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
CARRERA Autodráha FIRST 63038 Cars Power Duell CARRERA Autodráha FIRST 63038 Cars Power Duell
CARRERA Autodráha FIRST 63038 Cars Power Duell

Autodráha Carrera FIRST je dlhá 2,4 metre. Balenie obsahuje auto Bleska McQueena a Jacksona Storma z filmu Cars. Prvá autodráha pre deti od 3 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
CARRERA Autodráha FIRST 63039 Cars Piston Cup CARRERA Autodráha FIRST 63038 Cars Power Duell
CARRERA Autodráha FIRST 63039 Cars Piston Cup

Autodráha Carrera FIRST dlhá 2,9m s autami Blesk McQueen a Jackson Storm z filmu Cars. Balenie obsahuje rovinky, zákruty, zúženie dráhy pre možné zrážky, točiacu bránu, ovládače a dekorácie s tematikou Cars.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
DICKIE RC Cars 3 Blesk McQueen Single Drive CARRERA Autodráha FIRST 63038 Cars Power Duell
DICKIE RC Cars 3 Blesk McQueen Single Drive

Poriadne to rozbehni s týmto autíčkom na diaľkové ovládanie, inšpirované filmom Cars 3. RC Blesk McQueen o veľkosti 14 cm jazdí dopredu, dozadu a zatáča. Frekvencia 1 kanálového diaľkového ovládača je 27 MHz.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Mondo toys Súprava na piesok Cars REVELL First Construction auto 00920 - Lightning McQueen (svetelné a zvukové efekty) (1:20)
Mondo toys Súprava na piesok Cars

Súprava na piesok s kanvičkou v prevedení Cars je skvelou hračkou na záhradu alebo pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
REVELL First Construction auto 00920 - Lightning McQueen (svetelné a zvukové efekty) (1:20) REVELL First Construction auto 00920 - Lightning McQueen (svetelné a zvukové efekty) (1:20)
REVELL First Construction auto 00920 - Lightning McQueen (svetelné a zvukové efekty) (1:20)

Tento červený pretekár Blesk McQueen by nemal chýbať v izbe žiadneho fanúšika filmu Cars. S týmto skrutkovacím autom vyhráš množstvo závodov. Balenie obsahuje 19 dielikov.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
REVELL First Construction auto 00921 - Jackson Storm (svetelné a zvukové efekty) (1:20) REVELL First Construction auto 00920 - Lightning McQueen (svetelné a zvukové efekty) (1:20)
REVELL First Construction auto 00921 - Jackson Storm (svetelné a zvukové efekty) (1:20)

Tento závoďák Jackson Storm by nemal chýbať v izbe žiadnemu malému obdivovateľovi filmu Cars. S týmto skrutkovacím autom vyhráš množstvo závodov. Balenie obsahuje 19 dielikov.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL