Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

ŠPECIÁLNE EDÍCIE ŠKOLSKÝCH TAŠIEK, AKTOVIEK a DOPLNKOV

Upresniť parametre
Pixie Crew Kreatívny študentský batoh Minecraft Šedo-modrý Pixie Crew Kreatívny študentský batoh Minecraft Šedo-modrý
Pixie Crew Kreatívny študentský batoh Minecraft Šedo-modrý

Detský školský batoh má dve samostatne uzatvárateľné priestranné vrecká s polstrovaným miestom pre notebook do veľkosti 15 '' na suchý zips. Pre komfortné užívanie má batoh ergonomicky tvarovaný polstrovaný chrbát a posuvný chrbtový systém umožňujúci nastavenie optimálej polohy popruhov vzhľadom k výške dieťaťa. Prednú časť batoha dopĺňa unikátny silikónový Pixie Crew creative panel. Zadarmo 100 malých čiernych pixelov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pixie Crew Študentský školský peračník Minecraft Pixie Crew Kreatívny študentský batoh Minecraft Šedo-modrý
Pixie Crew Študentský školský peračník Minecraft

Študentský peračník v dizajne Minecraft so silikónovým panelom. Peračník je vyrobený z polyesteru, je uzatvárateľný na zips. Veľký vnútorný priestor pre uloženie všetkých školských pomôcok. Vnútorný priestor je rozdelený chlopňou. K peračníku ZADARMO sáčok malých PIXIES.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pixie Crew Voľnočasový batoh Minecraft zelený Pixie Crew Kreatívny študentský batoh Minecraft Šedo-modrý
Pixie Crew Voľnočasový batoh Minecraft zelený

Praktický batoh v dizajne Minecraft pre každodenné užívanie s jedinečnou silikónovou doskou pre tvorbu pixel art motívov. Batoh je vhodný pre deti prvého stupňa základnej školy alebo na voľný čas. Vnútorný priestor zodpovedá veľkosti formátu A4. Postranné vrecká môžu slúžiť na pitie alebo na príručné potreby detí. ZADARMO 100 malých čiernych pixelov zadarmo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pixie Crew Veľké puzdro Minecraft zeleno-hnedý Pixie Crew Veľké puzdro Minecraft zeleno-hnedý
Pixie Crew Veľké puzdro Minecraft zeleno-hnedý

Viacúčelový pixelový peračník/púzdro nielen na školské potreby so silikónovým panelom vpredu. Vnútri puzdra je dostatok miesta na perá, ceruzky a ďalšie školské potreby alebo drobné veci, ktoré potrebujete mať vždy po ruke. Puzdro je v hornej časti uzatvárateľné na zips. Púzdro je vyrobené kombináciou silikónu a praktického polyesteru, ktorý chráni obsah puzdra pri nárazoch a pádoch.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Teddies Kufrík Krtko a slon šitý Pixie Crew Veľké puzdro Minecraft zeleno-hnedý
Teddies Kufrík Krtko a slon šitý

Detský kufrík s licenčným motívom Krtka. Kufrík môže vaša malá školáčka použiť na výtvarné pomôcky, ale aj na svoje hračky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pixie Crew Minecraft malý ruksak zelený Pixie Crew Veľké puzdro Minecraft zeleno-hnedý
Pixie Crew Minecraft malý ruksak zelený

Batoh určený pre deti predškolského a nižšieho školského veku vhodný pre každodenné používanie. Batoh má hlavné vrecko s dostatkom miesta pre nevyhnutnosti detského sveta a menšie kapsu určenú pre drobnosti, ktoré deti potrebujú mať vždy po ruke. Na prednej strane je umiestnený jedinečný silikónový creative panel. ZADARMO sáčok malých PIXIES.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pixie Crew Minecraft školský peračník pre 1.stupeň zelený Pixie Crew Minecraft školský peračník pre 1.stupeň zelený
Pixie Crew Minecraft školský peračník pre 1.stupeň zelený

Jednokomorový školský peračník s jednou chlopňou je vybavený klasickými gumovými úchytmi na písacie potreby a potreby pre školákov. Cez celú šírku klopy je vrecko z priehľadnej fólie ideálne pre umiestnenie rozvrhu hodín. Na prednej strane je umiestnený obľúbený kreatívny silikónový panel. ZADARMO balíček pixelov

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pixie Crew Minecraft veľké vrecko zelená Pixie Crew Minecraft školský peračník pre 1.stupeň zelený
Pixie Crew Minecraft veľké vrecko zelená

Viacúčelový pixelový peračník/puzdro v dizajne kostičiek Minecraft, nielen na školské potreby, so silikónovým panelom. Vnútri puzdra je dostatok miesta na perá, ceruzky a ďalšie školské potreby alebo drobné veci. Zapínanie je na zips na vrchnej strane. ZADARMO balíček pixelov a brožúrka nápadov viac kreativity.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pixie Crew Školský peračník Minecraft sivo-modrý Pixie Crew Minecraft školský peračník pre 1.stupeň zelený
Pixie Crew Školský peračník Minecraft sivo-modrý

Jednokomorový školský peračník s jednou klopou je vybavený šestnástimi klasickými gumovými úchytmi na pero, pastelky alebo fixky a štyrmi širšími úchytmi na pravítko, kružidlo či nožnice. Cez celú šírku klopy je vrecko z priehľadnej fólie ideálne pre umiestnenie rozvrhu hodín. Na prednej strane je umiestnený unikátny silikónový creative panel TM. 100 malých čiernych pixelov zadarmo.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pixie Crew Školský peračník Minecraft zeleno-hnedý Pixie Crew Školský peračník Minecraft zeleno-hnedý
Pixie Crew Školský peračník Minecraft zeleno-hnedý

Jednokomorový školský peračník s jednou klopou je vybavený šestnástimi klasickými gumovými úchytmi na pero, pastelky alebo fixky a štyrmi širšími úchytmi na pravítko, kružidlo či nožnice. Cez celú šírku klopy je vrecko z priehľadnej fólie ideálne pre umiestnenie rozvrhu hodín. Na prednej strane je umiestnený unikátny silikónový creative panel TM. Ku každému peračníku dostanete zadarmo 100 malých čiernych pixelov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pixie Crew Batoh/vak Minecraft sivý Pixie Crew Školský peračník Minecraft zeleno-hnedý
Pixie Crew Batoh/vak Minecraft sivý

Jednoduchý batoh/vak zvaný tiež Gymsack vyrobený zo 100% polyesteru. Je obľúbený u detí, teenegerov aj mladých ľudí. Je ideálny na prezúvky, telocvik, veci do fitka, do práce alebo na bicykel. Na prednej strane je umiestnený obľúbený silikónový panel. Bezplatný balíček pixelov a mini galérie pre inšpiráciu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pixie Crew Kreatívny batoh Minecraft, zeleno-hnedá Pixie Crew Školský peračník Minecraft zeleno-hnedý
Pixie Crew Kreatívny batoh Minecraft, zeleno-hnedá

Dvojkomorový študentský batoh v štýle zelenej kocky a svetoznámej online hry Minecraft. Batoh so silikónovým panelom umožňuje tvorbu vlastných motívov. Má polstrovaný a priedušný chrbtový panel a polstrované ramenné popruhy. Súčasťou úložného priestoru je aj vrecko na notebook. **ZADARMO 100 malých čiernych pixelov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL