Mattel Barbie Nevěsta

Mattel Barbie Nevěsta

Hodnotenie: 4,2
23,50 € 19,90 €

Bábika Barbie sa na svoj veľký deň obliekla do klasických svadobných šiat s živôtikom bez ramienok a bohaté sukne. Šaty sú ozvláštnené módnymi prvkami a trblietavým filigránovými šperkom. Barbie® je skrátka prekrásnou modernou nevestou!

Mattel Barbie vaření a pečení herní set s panenkou
31,42 € 23,60 €

Upečte spolu s bábikou Barbie a jej setom na pečenie s rúrou a doplnkami veľa dobrôt. Kysnúce cupcakes mení farbu a rúra pri zapnutí cinkne. S týmito vychytávkami vám pôjde pečenie naozaj samo!

Mattel Barbie Elegantný kabriolet
25,87 € 25,40 €

Vyrazte na cestu v športovom kabriolete! Tento elegantný kabriolet je vytvorený v originálnom štýle Barbie a vďaka strieborným doplnkom každého oslní. Vnútro je v čiernej farbe. Nálepky luxusného čalúnenia sú už len čerešničkou na torte.

Mattel Barbie bábika a nábytok kúpeľňa
29,57 € 27,90 €

Každá izba má svoj vlastný príbeh! Set obsahuje bábiku a kúpeľňu s vaňou, kozmetickými a kúpeľovými doplnkami. Každý set obsahuje aj Barbie oblečenú v zodpovedajúcom oblečení, skvelý nábytok a zábavné doplnky.

Mattel Barbie SUV

Mattel Barbie SUV

Hodnotenie: 5
36,97 € 30,90 €

Novinka

Pripútajte sa a vydajte sa na divokú cestu v tomto SUV! Auto je fialové a interiér má hnedú farbu. Kolesá tohto SUV sa naozaj otáčajú a vnútri je dostatok miesta, takže sa v ňom môžu pohodlne prejsť až štyri bábiky naraz.