Mattel Barbie Nevěsta

Mattel Barbie Nevěsta

Hodnotenie: 4
23,50 € 20,50 €

Bábika Barbie sa na svoj veľký deň obliekla do klasických svadobných šiat s živôtikom bez ramienok a bohaté sukne. Šaty sú ozvláštnené módnymi prvkami a trblietavým filigránovými šperkom. Barbie® je skrátka prekrásnou modernou nevestou!

Mattel Barbie mini autoumývačka herný set-31%
31,42 € 21,50 €

Akcia

Vydaj sa s bábikou Barbie do autoumyvárne umyť jej parádny kabriolet. Umývačka je vybavená dvoma otočnými kefami, ktoré zaručia, že na aute nezostane jediný fliačik! Akonáhle budeš odchádzať, nezabudni zaplatiť pri bráne.

Mattel Barbie vaření a pečení herní set s panenkou
31,42 € 24,10 €

Upečte spolu s bábikou Barbie a jej setom na pečenie s rúrou a doplnkami veľa dobrôt. Kysnúce cupcakes mení farbu a rúra pri zapnutí cinkne. S týmito vychytávkami vám pôjde pečenie naozaj samo!

Mattel Barbie mini Pošta herný set-43%
27,48 € 15,60 €

Akcia

Bábika Barbie má dva balíčky, ktoré potrebuje ešte dnes odoslať! Postav podľa vlastnej fantázie herný set a pomôž jej dostať sa na skútri na poštu a poslať jej zásielky.

Mattel Barbie mini Závodisko herný set-57%
27,48 € 11,70 €

Akcia

Bábika Barbie® je výborná jazdkyňa a dokáže na svojom poníkovi jazdiť úplne sama. Jej kývacia hlavička zaručuje ešte viac akcie a zábavy. Na dráhe je 6 doplnkov, ktoré sa aktivujú, akonáhle okolo nich jazdkyňa s poníkom prebehnú, ale iba ty môžeš rozhodnúť kedy a kde!

Mattel Barbie, športovkyňa futbalistka
23,50 € 19,80 €

Novinka

Športovkyne Barbie sú pripravené zraziť všetky súperky na kolená! Všetky mladé milovníčky športu zaručene očarí sexi futbalistka! Figúrka je štýlovo oblečená a má perfektné doplnky a náčinie presne pre svoju športovú disciplínu!

Mattel Barbie víla svetloružová
19,78 € 15,50 €

Nechaj svojej predstavivosti voľný priebeh a vydaj sa hore do oblakov s lietajúcou vílou Barbie®. Vyber si jednu z niekoľkých úžasných víl pochádzajúcich z rôznych kráľovstiev a objavujte spoločne čarovný svet Dreamtopia, kde sa sny stávajú skutočnosťou!

Mattel Barbie Elegantný kabriolet
26,80 €

Vyrazte na cestu v športovom kabriolete! Tento elegantný kabriolet je vytvorený v originálnom štýle Barbie a vďaka strieborným doplnkom každého oslní. Vnútro je v čiernej farbe. Nálepky luxusného čalúnenia sú už len čerešničkou na torte.