By Terry Lícenka Terrybly Densiliss (Blush) 6 g
46,50 € 42,20 €

Akcia

Tvárenka Terrybly Densiliss dodáva pleti rozjasnenie a navracia jej mladistvý vzhľad. Je určená pre všetky typy pleti. Výsledkom je vitálna pleť, omladená a rozžiarená.

Clarins Tvárenka Joli Blush 5 g
35,70 € 32,70 €

Akcia

Úžasná dlhotrvajúci tvárenka vďaka špeciálnym pigmentom so silným fixačným efektom zvýrazní vaše tváre počas jediného ťahu štetcom. .

Clinique Púdrová tvárenka Blushing Blush (Powder Blush) 6 g
24,80 € 23,70 €

Akcia

Zamatová textúra púdrové lícenky sa ľahko nanáša a dokonale priľne k pokožke na lícnych kostiach, aby vytvorila perfektne prirodzený odtieň. Svieže farby s rôznou intenzitou odtieňa sú dlhotrvajúce a zrezaný štetec umožňuje precízne aplikáciu. Zloženie bez olejov.

Dermacol DUO tvárenka s reliéfom čipky (Duo Blusher) 8,5 g-28%
5,30 € 3,80 €

Akcia

Elegantný púdrová tvárenka dodá vašim tváram prirodzené zafarbenie a zdravý nádych. Veľmi ľahko sa nanáša a dokonale splynie s pleťou. Múdra kombinácia prejasňujúcu odtieňov báječne vymodeluje tvár k dokonalosti. Vhodný pre všetky typy pleti, vrátane mastné.

Dermacol Krémová tvárenka Blush & Glow (Healthy Glow Cream Blush) 6,5 g-20%
7,80 € 6,20 €

Akcia

Krémová tvárenka Blush & Glow sa vďaka svojej krémovej textúre rýchlo a ľahko prispôsobí vašej pleti. Je vhodná pre všetky typy pleti, zaistí vám žiarivý a zdravo svieži vzhľad po celý deň. Vďaka svojmu praktickému baleniu si ju so sebou môžete vziať kamkoľvek.

Dr. Hauschka Duo tvářenka (Blush Duo) 5,7 g
20,80 € 19 €

Akcia

Púdrová tvárenka dodá vašim tváram prirodzené zafarbenie a zdravý nádych. Veľmi ľahko sa nanáša a dokonale splynie s pleťou. Kombinácie odtieňov, ktoré báječne vymodelujú tvár k dokonalosti.

Maybelline Tvárenka Fit Me! (Blush) 5 g-16%
7,80 € 6,50 €

Akcia

Nová tvárenka z kolekcie Fit Me je perfektný pre doplnenie vášho vzhľadu. Dodá roztomilú červeň v tvári a tak zdravo vyzerajúca pleť. Vďaka jemnému zloženiu sa príjemne nanášajú. Vyskúšajte nové tvárenky Fit Me od Maybelline New York!.

Shiseido Rozjasňujúci tvárenka InnerGlow CheekPowder 4 g
27,50 € 23,80 €

Akcia

Rozjasňujúci tvárenka InnerGlow CheekPowder jemným a prirodzeným spôsobom sfarbuje tváre a vylepšuje a zdôrazňuje rysy tváre. Ľahko sa nanáša a ľahko splýva s pleťou, jej krémová konzistencia zaisťuje sýtosť farby. Výsledkom je krásne rozžiarená pleť, ale s prirodzeným efektom.