Mattel Toy Story 4: Príbeh hračiek Buzzov náramok
27,03 € 21,90 €

Staň sa Buzzom Rakeťákom a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z nového filmu Toy Story 4: Príbeh hračiek od Disney Pixar s týmto šikovným herným doplnkom na zápästie. Vži sa do jeho situácie a skús komunikovať so svojou domácou základňou či sa ubrániť nepriateľom!

Hot Wheels Toy Story: Príbeh hračiek - Púť
38,94 € 31,40 €

Vydaj sa na púť s obľúbenými postavami z Toy Story. Tento herný set obsahuje vozidlo Buzza Rakeťáka a dve minifigúrky a zavedie ťa na parádnu púť plnú špeciálnych prvkov, vďaka ktorým sa budeš dobre baviť hodiny a hodiny.

Spin Master Toy Story 4: Puzzle
9,33 € 9,10 €

Lentikulárne puzzle s motívom úspešného animáku Toy Story 4 od Disney Pixar ťa budú parádne baviť! Poskladaj všetkých 48 dielikov dohromady a získaj obrázok. Keď sa na neho pozrieš znova z iného uhla, uvidíš hneď iný obrázok.

Nania MAXIM TOY STORY 2020
81,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Maxim od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je ergonomicky tvarovaná a polohovateľná do 3 pozícií.

LEGO DUPLO 10894 Vlak z Príbehu hračiek
19,99 € 17,90 €

Podnecujte v malom fanúšikovi Príbehu hračiek od Disney Pixar predstavivosť a túžbu po dobrodružstve, zatiaľ čo Woody a Buzz Rakeťák idú Vlakom z Príbehu hračiek. Klasický parný vlak je ľahko zostaviteľný a pomáha predškolákom s rozvojom raných staviteľských a jemných motorických zručností v obľúbenom prostredí Pixar.

Mattel Toy Story 4: Príbeh hračiek Buzzov náramok so zvukmi
38,63 € 27,90 €

Staň sa Buzz Rakeťákom a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z nového filmu Toy Story 4: Príbeh hračiek od Disney Pixar. Súčasťou je aj päť striel, ktoré môžeš vystreliť postupne alebo naraz v rýchlom slede.

Play-Doh Toy Story Buzz

Play-Doh Toy Story Buzz

Hodnotenie: 5
20,40 € 17,90 €

Nechajte deti rozvíjať svoju fantáziu s Toy Story verziou Play-Doh, s ktorou je možné si vymodelovať obľúbené postavičky z rozprávky Toy Story. Pomocou plastovej figúrky Buzza Rakeťák môžete vytvoriť niektoré postavičky z animáku. Súčasťou balenia sú aj formičky a modelína Play-Doh.

Mattel Uno Toy story 4: Príbeh hračiek
13,54 € 11,23 €

Obľúbená hra UNO™ teraz prichádza v úplne novom dizajne. Všetky karty teraz zdobia rozkošné tematické obrázky z filmu Toy Story 4: Príbeh hračiek. Cieľom je čo najrýchlejšie sa zbaviť všetkých svojich kariet tým, že postupne vyhadzujete karty, ktoré sa zhodujú s vrchnou kartou odkladacieho balíčka. Až budete mať v ruke poslednú kartu, nezabudnite zakričať „UNO“.

Mattel Toy Story 4: Príbeh hračiek Minifigúrka Herný set-55%
34,79 € 15,60 €

Akcia

Uži si veľa zábavy s týmto parádnym herným setom, ktorý môžeš zobrať všade so sebou. Vydaj sa na prieskum a odhaľ hneď niekoľko herných plôch. Každá z nich je inšpirovaná kľúčovým miestom z nového filmu.

DINO Lunapark spoločenská stolová hra
10,53 € 9,90 €

Naši kamaráti z Príbehu hračiek zablúdili v lunaparku. **Nájdete ich **všetkých včas? Pozor však na atrakcie a kolotoče, nech sa vám z nich nezatočí hlava. **Víťazom **sa stáva hráč, ktorý prekoná nástrahy atrakcií a nazbiera **najviac bodov **za nájdených kamarátov.

Spin Master Toy Story 4: Aktívna hra
30,81 € 21,75 €

Je na čase vstať a začať sa poriadne hrať! Hra podľa úspešnej animovanej rozprávky Toy Story 4 od Disney Pixar ťa vytiahne zo sedačky do pohybu! Nasaď si kovbojský klobúk, aký nosí Woody a pokús chytiť čo najviac figúrok Buzza Rakeťáka. Vyhráva ten, kto ich bude mať na klobúku najviac.

Spin Master Toy Story 4: Hra na rybára
22,61 € 16,12 €

Klasická rybárska hra na podľa úspešnej animovanej rozprávky Toy Story 4 od Disney Pixar ťa bude parádne baviť! Chop sa prútu a vylov niekoľko mimozemšťanov z vesmírnej lode. Vyhráva ten, kto ich uloví najviac.

Mattel Toy Story 4: Príbeh hračiek Minifigúrka 10 ks
34,79 € 26,50 €

Desať minifigúriek z nového filmu Toy Story 4: Príbeh hračiek od Disney Pixar. Tieto postavičky sú skvelým darčekom pre každého fanúšika obľúbených filmov Toy Story: Príbeh hračiek. Zozbieraj ich všetky!

Mattel Toy Story 4: Príbeh hračiek Duke Caboom
34,76 € 21,20 €

Uži si veľa zábavy s touto kľúčovou postavičkou z nového filmu Toy Story 4: Príbeh hračiek od Disney Pixar. Duke Caboom k tebe prichádza na svojej motorke rovnako ako vo filme a je pripravený ohromiť ťa svojimi kúskami!

LittleLife Disney Toddler Backpack - Buzz Lightyear
33,90 € 28,80 €

Disney Buzz Lightyear Toddler Daysack je batoh pre všetkych malých fanúšikov Buzza Rakeťáka. Batôžtek má pútko na rodičovské vodítko, takže môžete bez obáv poskytnúť dieťaťu voľnosť. Je vybavený nepremokavou kapucňou.

Mondo toys Odrážadlo ToyStory 4
60 € 56,90 €

Novinka

Odrážadlo Balance Bike vo svetlomodrom prevedení v licencií ToyStory 4. Odrážadlo skvele poslúži pri trénovaní udržania stability a následný plynulý prechod na jazdu na bicykli. Toto ľahké odrážadlo je možné ľahko prispôsobiť výške jazdca.

Nania BEFIX TOYS STORY FIRST 2020
57 €

Posledný kus za túto cenu!

Hurá s mamičkou a oteckom na výlety za najväčšieho bezpečia v aute vďaka autosedačke Nania BEFIX TOYS STORY FIRST 2020 s veselým motívom Buzza Rakeťáka, uchytením pomocou 3-bodového pásu, vnútorným vankúšikom a polohovateľnou opierkou hlavy. Autosedačku je možné používať aj ako podsedák a hodí sa pre deti vo váhovej skupine 15 až 36 kg.

Nania TOPO TOYS STORY 2020
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlný sedák TOPO TOYS STORY od francúzskej značky Nania má zosilnené polstrovanie, ktoré zaručí pohodlie vašim deťom aj počas dlhších ciest. Motív obľúbeného Buzza rakeťáka z rozprávky Toy Story si iste nájde zaľúbenie u vašich detí. Sedák sa púta pomocou trojbodového pásu automobilu, ktorý zároveň slúži na pripútanie dieťaťa.

Funko POP Disney Toy Story 4 Bunny
15,70 € 10,90 €

Zberateľská figúrka Funk Pop Toy Story: Príbeh hračiek 4 – Bunny zo série populárnych vinylových figúrok Funko POP! Pozbieraj celú sériu, alebo si vyber figúrky a hraj sa podľa svojej fantázie. Figúrky Funko POP sú krásnym darčekom pre fanúšikov.

Funko POP Disney Toy Story 4 Combat Carl Jr.
15,70 € 10,90 €

Zberateľská figúrka Funk Pop Toy Story: Príbeh hračiek 4 – Combat Carl Jr. zo série populárnych vinylových figúrok Funko POP! Pozbieraj celú sériu, alebo si vyber figúrky a hraj sa podľa svojej fantázie. Figúrky Funko POP sú krásnym darčekom pre fanúšikov.

Funko POP Disney Toy Story 4 Ducky
15,70 € 13,90 €

Zberateľská figúrka Funk Pop Toy Story: Príbeh hračiek 4 – Ducky zo série populárnych vinylových figúrok Funko POP! Pozbieraj celú sériu, alebo si vyber figúrky a hraj sa podľa svojej fantázie. Figúrky Funko POP sú krásnym darčekom pre fanúšikov.

Nania BELINE SP TOYS STORY 2020
66,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská autosedačka Beline od značky Nania s originálnym dizajnom na motívy Disney rozprávky Toys story je určená pre deti od 9 do 36 kg. O bezpečnosť sa postará systém 5bodových nastaviteľných bezpečnostných pásov a bočné ochranný systém Side Protect.

Nania BELINE TOYS STORY LUXE 2020
77,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Beline Toy Story Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka s ergonomickým tvarom je určená pre deti od 9 do 36 kg.

Nania COSMO ISOFIX TOY STORY LUXE 2020
199,10 €

Splátky bez navýšenia

Autosedačku Cosmo Isofix Toy Story Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou aretačného systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka redukčnej novorodeneckej vložke môže voziť aj tých najmenších cestujúcich.

Nania COSMO TOYS STORY 2020
111 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Cosmo Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka redukčnej novorodeneckej vložke môže voziť aj tých najmenších cestujúcich.

Nania DREAM EASYFIX TOYS STORY 2020
54,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné posedenie bez boľavého zadočka zaistí praktická autosedačka Nania DREAM EASYFIX TOYS STORY 2020 s ISOFIX upevnením, anatomickým tvarovaním, hrubým polstrovaním a vyvýšenými polstrovanými opierkami rúk. Jeho odnímateľný a prateľný poťah má potlač hrdinov rozprávky Príbeh hračiek, pre ktorý sa bude deťom páčiť.

Nania DREAM TOYS STORY LX 2020
27,40 €

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné posedeníčko bez boľavej zadnice zaistí praktický autosedák Nania DREAM TOYS STORY LX 2020 s anatomickým tvarovaním, hrubým polstrovaním a vyvýšenými vystuženými opierkami rúk. Jeho snímateľný a prateľný poťah zdobí potlač s veselými hrdinami z rozprávky Príbeh hračiek, pre ktorý si ho deti veľmi obľúbia.

Nania I-MAX ISOFIX TOYS STORY LUXE 2020
170,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku I-Max Isofix Toys Story Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je ergonomicky tvarovaná a vďaka polohovateľné opierke hlavy môže voziť malé cestujúci od 9 až do 36 kg.

Nania I-MAX TOYS STORY LUXE 2020
94,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku I-Max Toy Story Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Nania R-WAY EASYFIX TOYS STORY 2020
124 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku R-WAY od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou systému ISOFIX. Výškovo nastaviteľná opierka hlavy a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a má odnímateľný poťah.

Nania R-WAY TOYS STORY LUXE 2020
80 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku R-WAY od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Systém s výškovo nastaviteľnou opierkou hlavy a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a má odnímateľný poťah.

Nania RACER ISOFIX TOYS STORY 2020
138,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka Racer Isofix od francúzskej značky Nania je pohodlná pri dlhých cestách vďaka silnému polstrovaniu a anatomicky tvarovanej opierke hlavy. Autosedačka v modrom prevedení s akčnými obrázkami poteší všetkých milovníkov rozprávky Príbeh hračiek.

Nania STARTER ISOFIX TOYS STORY 2020
110,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská autosedačka STARTER ISOFIX od značky Nania poskytne dieťaťu komfort na dlhších cestách vďaka mäkkému čalúneniu, na ktorom deti zaujme veselý obrázok z rozprávky Toys story. Sedačka je vybavená nastaviteľnou chrbtovou opierkou a mäkkou opierkou hlavy.

Nania TOPO EASYFIX TOYS STORY 2020
39,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečie pri jazde a komfortné sedenie je základ pre cestovanie autom – moderný autosedák určený deťom vo váhovej skupine 22 až 36 kg Nania TOPO EASYFIX TOYS STORY 2020 má silné polstrovanie a masívnu konštrukciu pre úplné pohodlie a bezpečnosť. Pripevňuje sa systémom ISOFIX a pýši sa veselou potlačou Buzza Rakeťák.

Nania TRIO TOY STORY 2020
71,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Trio od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Pohodlné polstrovanie a 5bodový pás sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je veľmi ľahká a jej praktické spracovanie si vás získa na každej ceste.

Nania BEFIX SP LX TOYS STORY 2020
63,50 €

Hurá s mamičkou a oteckom na výlety za najväčšieho bezpečia v aute vďaka autosedačke Nania BEFIX SP LX TOYS STORY 2020 s veselou potlačou Buzza Rakeťáka a Woodyho, ergonomickou konštrukciou, uchytením pomocou 3bodového pásu, vnútorným vankúšikom a polohovateľnou opierkou hlavy. Autosedačku je možné používať aj ako podsedák a hodí sa pre deti vo váhovej skupine 15 až 36 kg.