LEGO Star Wars™ 75318 Dieťa
81,90 €

Novinka

Postavte si vlastný rozkošný model dieťaťa zo seriálu Star Wars: The Mandalorian! Vytvorte autentické detaily tejto populárnej postavy známej ako Baby Yoda. Pohyblivá hlava, uši a ústa umožňujú docieliť mnoho rôznych výrazov v tvári. A dajte dieťaťu jeho obľúbenú hračku – gombík radiacej páky.

Star Wars Hrdinský meč so zvukmi
37,50 € 34,40 €

Akcia

Svetelný meč nikdy takto neznel. Star Wars Scream Sabre Lightsaber má 3 úžasné možnosti zvukov. Deti môžu nahrávať svoje vlastné bláznivé bojové zvuky, aktivovať neočakávané zvuky Star Wars a samozrejme bojovať s autentickým zvukom svetelného meča.

Disney chlapčenské pyžamo Star Wars
20,90 €

Novinka

Krásne chlapčenské pyžamo s motívmi známych hviezdnych vojen si určite obľúbia všetci priaznivci Star Wars. Pyžamo sa skladá z trička s dlhým rukávom a dlhých nohavíc, takže je skôr vhodné do chladných dní. Je to ideálny kúsok na spanie nielen doma, ale aj u babičky. 

LEGO Star Wars™ 75257 Millennium Falcon™
172,40 €

Splátky bez navýšenia

Pridaj sa k Finnovi, Chewbaccovi, Lando Calrissianovi, Booliovi, C-3PO, R2-D2 a D-O na ich cestách galaxií na palube legendárnej lode Millennium Falcon. Rovnako ako vo filme Star Wars: Vzostup Skywalkera, aj tento model má už to najlepšie za sebou, ale stále zvládne kesselskú cestu za 12 parsekov … možno. Zdvihni rampu, chop sa riadenia a priprav sa na dobrodružnú cestu vesmírom LEGO® Star Wars™.

Star Wars Baby Yoda interaktívny kamarát-24%
72,90 € 54,90 €

Akcia

Roztomilý interaktívny Baby-Yoda v látkovom kabátiku s talizmanom. Figúrka ovláda zvukové a pohybové efekty. Ikonická bytosť zatiaľ neznámeho pôvodu očarila celý svet a dostala prezývku Baby-Yoda. Táto plyšová figúrka je inšpirovaná touto záhadnou postavou zo seriálu Mandalorianov, ktorý voľne nadväzuje a úspešnú ságu Star Wars.

LEGO Star Wars™ 75192 Millennium Falcon™
799,99 €

Splátky bez navýšenia

Zamier ku hviezdam vo vesmírnej lodi Millennium Falcon od LEGO® Star Wars! So 7500 dielikmi je super rýchla Corellianská loď Hana Sola skutočne nabitá úžasnými detailmi a zábavnými prvkami. Hviezdne vojny môžu začať!

LEGO Star Wars™ 75288 AT-AT
169,99 € 130,90 €

Splátky bez navýšenia

Pripojte sa k Luke Skywalker na bojovom poli na planéte Hoth a postavte sa generálovi Veersovi v mocnom chodci AT-AT. Vyhnite sa nohám tohto obrieho bojového chodca. Uskakujte pred strelami z pružinových vystreľovačov. A dajte si pozor na snowtrooperov, ktorí útočia na speederových motorkách puškami s trojnožkou. Odrazte Lukeovým svetelným mečom útok ostatných vojakov Impéria. Potom vhoďte tepelný detonátor do chodca AT-AT, aby ste ho prevrátili!

LEGO Star Wars 75244 Tantive IV
219,99 € 163,90 €

Splátky bez navýšenia

Postav si vlastný ikonický stroj povstalcov loď Tantiva IV. Uteč Impériu s Bailom Organom, princeznou Leiou a ostatnými povstalcami na tejto lodi! Nalož nákladný priestor, skontroluj veže s delami a umiestni minifigúrky do lode. Naštartuj motory, chop sa rukoväti a hor sa do vesmíru! Plánuj odvážne misie v konferenčnej miestnosti a keď narazíš na problémy, skoč do únikového modulu a dostaň sa do bezpečia.

LEGO Star Wars™ 75275 Stíhačka A-wing™-24%
199,99 € 150,90 €

Akcia

Postavte si ikonickú stíhačku A-wing z filmu Star Wars: Návrat Jediho. Nechajte sa nadchnúť otočnými laserovými delami a prepracovaným kokpitom s odnímateľným krytom. Potom model zo zberateľskej rady Ultimate Collector vystavte na jeho podstavci s informačným štítkom a minifigúrkou pilota a pochváľte sa priateľom a rodine.

LEGO Star Wars™ 75273 Stíhačka X-wing Poe Damerona
108,70 € 94,50 €

Pripojte sa k flotile Odporu s touto úžasnou stíhačkou X-wing. Vylezte do kokpitu s Poe Dameronom. Skontrolujte, či je R2-D2 pohodlne na svojom mieste, a potom naštartujte! Až uvidíte sily Prvého rádu, prepnite krídla do režimu útoku a páľte z vystreľovačov a pružinových vystreľovačov. Potom pokračujte v boji na zemi proti rytierovi z Renu s úžasnými zbraňami Jannah. Túto bitku musíte vyhrať.

LEGO Star Wars ™ 75248 Stíhačka A-Wing Odboje™
30,60 €

Vletí do akčného sveta Star Wars: Vzostup Skywalkera s parádnou stíhačkou A-Wing Oboje! Ponúka super detaily, ako sú pružinový vystreľovací a otvárací kokpit, kam môžeš posadiť Snapa Wexleyho. Tešiť sa môžeš aj na poručíčku Connix, takže či už plánuješ útok proti zlému Prvému rádu alebo sa len preháňaš po povrchu vzdialenej planéty, táto parádna LEGO® sada ti prinesie veľa zábavy!

LEGO Star Wars™ 75256 Loď Kylo Rena™
126,40 €

Splátky bez navýšenia

Cestuj po galaxii v osobnom raketopláne Kylo Rena. Má všetko, čo si len vrchný veliteľ môže priať, vrátane skladacích krídel a pružinových vystreľovačov, ktoré odstrašia dotieravých bojovníkov Odboja! V kokpite je tiež miesto pre jeho obávanú posádku, rytiera z Renu.

LEGO Star Wars™ 75317 Mandalorian a dieťa
19,99 € 17,90 €

Postavte úžasnú verziu 2 najpopulárnejších postáv zo seriálu Star Wars: The Mandalorian od LEGO® BrickHeadz™! Pripevnite Mandalorianovi na chrbát blasterovú pušku a do ruky mu dajte blasterovú pištoľ. Jedine tak bude námezdný lovec pripravený na bitku. Postavte vznášadlo pre dieťa a nastavujte jeho uši podľa toho, či je veselé, alebo naopak smutné.

LEGO Star Wars™ 75254 Prieskumný kolos AT-ST™
68,90 € 61,50 €

Vychutnaj si akciu s týmto parádnym kráčajúcim tankom AT-ST z televízneho seriálu Star Wars™ The Mandalorian! Tento parádny chodec má všetko, čo by od neho človek čakal, vrátane polohovateľných nôh a otáčajúcej sa veže s otváracím kokpitom a funkčnými vystreľovačmi. Súčasťou sady je tiež Mandalorian, Cara Dune a 2 klatooiniánski nájazdníci, s ktorými sa môžeš ihneď vrhnúť do LEGO® Star Wars akcie.

LEGO Star Wars™ 75255 Yoda™
107,20 € 87,90 €

Prehrávaj si vzrušujúce bitky zo sveta Star Wars™ so zostaviteľným majstrom Jedi Yodom! Hoci je postavená z LEGO® kociek, táto veľká figúrka Yody s mocným svetelným mečom predstavuje silu, s ktorou treba počítať. Hýb jeho hlavou, obočím, prstami na rukách a na nohách a dosiahni perfektnú polohu majstra Jedi!

LEGO Star Wars™ 75249 Stíhačka Y-Wing Odboja™
68,90 € 60,40 €

Priprav sa na bombardovanie so stíhačkou Y-Wing Odboje z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera! Prelet pod radarom, zatiahni za spúšte a pomôž Zori Bliss vypustiť bomby. Zaútočna vojakov Prvého rádu, aby sa museli kryť, a zachráň Poea Dameron, D-O a astro-droida. S touto stíhačkou Y-Wing nie je akcia zo sveta LEGO® Star Wars™ nikdy príliš ďaleko!

LEGO Star Wars™ 75277 Helma Boby Fetta-23%
64,99 € 49,90 €

Akcia

Vzdajte hold legendárnemu lovcovi ľudí týmto úžasným modelom helmy Boby Fetta od LEGO® Star Wars™. Zachyťte unikátny tvar helmy a detaily mandalorianského brnenia pomocou LEGO dielikov a potom model umiestnite na podstavec s informačným štítkom.

LEGO Art 31200 Star Wars™ – Sith™
129,99 €

Splátky bez navýšenia

Túžili ste niekedy mať doma portrét ikonického zloducha? Teraz si môžete postaviť 1 z 3 portrétov mocného sithského lorda a pritom si príjemne oddýchnuť. Hudobný sprievod zážitok zo stavania ešte umocní a dozviete sa vďaka nemu zaujímavé príbehy, ktoré sa spájajú ku stavebnici.

LEGO Star Wars™ 75272 Sithská stíhačka TIE
73,80 €

Začnite misiu Prvého rádu s touto superrýchlou Sithskou stíhačkou TIE. Pripravte kozmickú loď v dokovacej veži. Naskočte do kokpitu a odleťte na boj! Zaraďte najvyššiu rýchlosť a páľte z pružinových vystreľovačov. A akcia nekončí ani po pristátí. Prestrieľa sa hrdina Odboje Finn k víťazstvu alebo vyhrá temná strana?

LEGO Star Wars 75253 Veliteľ droidov
232,85 € 182,90 €

Splátky bez navýšenia

Staň sa LEGO® Star Wars™ BOOST Veliteľom droidov a stavaj, programuj a hraj sa počas náročných misií s úžasnými droidmi! Stiahni si bezplatnú aplikáciu LEGO BOOST Star Wars a postav sympatického astro-droida R2-D2, kráčajúceho droida a myšieho droida. Stavaj a pripájaj raketové motory, vystreľovač torty, katapult a oveľa viac.

LEGO Star Wars™ 75215 Prepadnutie v Oblačnom meste™
29,99 € 25,90 €

Pomôž Tobiasovi Beckettovi ochrániť vzácne coaxium pred Enfysom Nestom a Weazelom na super rýchlych speederoch zo stavebnice LEGO® Star Wars 75215 Prepadnutie v Oblačnom meste! Oba speedery majú veľké motory, aby mohli dosahovať maximálnu rýchlosť, a sú ozbrojené výkonnými vystreľovačmi. Podarí sa Tobiasovi utiecť skôr, než chamtiví gangsteri ukradnú coaxium? To záleží v tejto vzrušujúcej stavebnici LEGO Star Wars len na tebe!

LEGO Star Wars™ 75278 D-O-28%

LEGO Star Wars™ 75278 D-O

Hodnotenie: 4,7
79,99 € 56,90 €

Akcia

Zostavte si vlastný fantastický model droida D-O z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera! Postavte si z LEGO® kociek roztomilého droida so všetkými jeho autentickými detailmi. Hlava LEGO D-O sa otáča o 360 stupňov a nakláňa sa dopredu a dozadu rovnako, ako hlava skutočného droida.

Jerry Fabrics STAR WARS Stormtroopers obliečky
28,49 € 26 €

Imperiálni Stormtrooperi sú vycvičená úderná pechota vo svete Star Wars pod velením Galaktického Impéria. Obliečky s motívom týchto suprových postáv iste ochránia vašu posteľ pred všetkými zlými snami.

LEGO Star Wars™ 75250 Naháňačka speedrov
57,40 € 44,90 €

Preháňajte sa s Rey a BB-8 medzi vzdialenými planétami na ich dopravnom speedri. Podobne ako vo filme Star Wars™: Vzostup Skywalkera pôsobí aj tento speeder dojmom, že sa vznáša! Ale pozor, Prvý rád ti je v pätách na svojom kráčajúcom speederi – a člen posádky tryskového lietadla sa chystá zaútočiť zhora. Je čas chytiť svetelný meč a pomôcť Rey dať zlým vojakom lekciu, na ktorú nikdy nezabudnú.

LEGO Star Wars™ 75284 Prepravná loď rytierov z Renu
74,99 € 57,90 €

Rytieri z Renu prenasledujú Rey vo svojej prepravnej lodi! Toto parádne vznášadlo sa pohybuje rýchlosťou svetla a rytieri môžu všetko pozorovať z kokpitu. Kryte sa pred projektilmi pružinových vystreľovačov. Postavte sa až po zuby ozbrojeným vojakom Kylo Rena pomocou svetelného meča Rey. Budete musieť zapojiť všetky svoje jediské schopnosti, aby vás zloduchovia nedostali!

LEGO Star Wars™ 75267 Bojový balíček Mandalorianov
15,50 €

Zostavte si vlastný mandaloriánsku armádu zo sveta Star Wars™ a ukážte, že ste legendárny bojovník. Postavte obranu a vyzbrojte vojakov blastermi. Okrem toho sa do bitky môžete vrhnúť na speederi s vystreľovačmi. Táto palebná sila nedáva nepriateľským útočníkom ani najmenšiu šancu. Prehrajte si veľkolepé scény z televízneho seriálu Star Wars: The Mandalorian alebo si vymyslite nové dobrodružstvá.

LEGO Star Wars™ 75286 Stíhačka generála Grievousa
84,99 € 72,90 €

Pripravte sa na epický stret medzi generálom Grievousom a Obi-Wanom Kenobi! Mocný bojovník Grievous sa ponáhľa do bitky vo svojej úžasnej stíhačke. Dajte si pozor na pružinové vystreľovače. Keď so stíhačkou pristanete, postavte sa obávanému bojovníkovi pomocou Obi-Wanovho svetelného meča a blasteru klonovaného výsadkára.

LEGO Star Wars™ 75264 Mikrostíhačka Kylo Rena
10,90 €

Staňte sa veliteľom misií Prvého rádu s raketoplánom Kylo Rena. Vzlietnite zo základne Hviezdovrah a zložte krídla do letového režimu. Páľte z vystreľovačov na kozmické lode Odboja. Pristaňte s raketoplánom a zaútočte svetelným mečom Kylo Rena. Prehrávajte si epické bitky z filmu: Vzostup Skywalkera alebo si vymýšľajte vlastné galaktické dobrodružstvo.

LEGO Star Wars™ 75263 Mikrostíhačka Odboja Y-wing™
10,90 €

Pozor, hrdinovia Odboja! Spojte sily sa so Zori Bliss a bojujte proti zlému Impériu v mikrostíhačke Y-wing! Naskočte do kokpitu, naštartujte motory a odleťte do vesmíru. Namierte zbrane na nepriateľov a odpáľte vystreľovacie rakety. Až bitku vyhráte, vráťte sa späť na základňu, opravte stíhačku a pochváľte sa s ňou kamarátom.

LEGO Star Wars™ 75266 Bojový balíček sithských jednotiek
15,50 € 13,90 €

Staňte sa dôstojníkom Prvého rádu a doveďte vojakov do bitky s touto úžasnou sadou Bojového balíčka sithských jednotiek od LEGO® Star Wars™. Vyzbrojte trooperov vystreľovacími blastermi. Pripojte blaster k prednej časti speedera, aby bol kedykoľvek pripravený k paľbe. Vtrhnite sa na nepriateľské územie a zaútočte zo vzduchu s prúdovými troopermi.

Rubie's SW EP7: Stormtrooper ACTION SUITE
18,80 €

Novinka

Oblečte si tento kostým a staňte sa Stormtrooperom zo ságy Star Wars. Kostým je dokonale prepracovaný k naozajstnej podobe obľúbenej postavy. Staňte sa aj vy vojakmi temnej strany!

Metal Earth 3D puzzle Star Wars: BIG Imperial Star Destroyer
49,10 €

Novinka

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Star Wars: BIG Imperial Star Destroyer. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth SW BB8
15,80 € 12,80 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – BB8 z kolekcie Star Wars. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Star Wars: R2-D2
35,90 €

Novinka

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Star Wars: R2-D2. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Star Wars E9 Figúrka - Jet Trooper
14,30 € 12,10 €

Prineste si domov kúsok ďalekej galaxie! Užite si vzrušujúce dobrodružstvo so StarWars postavičkami a ďalšími dobre známymi predmetmi z kolekcie Star Wars: Hrdinovia galaxie. Každá ikonická figúrka vo veľkosti 12,5 cm inšpirovaná filmom Star Wars a príručku s návodom na tréning rytierov Jedi. Nech vás sila sprevádza!

Ravensburger Puzzle 165612 The Mandalorian - "Baby Yoda" 500 dielikov
9,30 € 9,10 €

Novinka

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívmi zo seriálu The Mandalorian od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahujú 500 dielikov, z ktorých si zložíte obrázok postáv ako Baby Yoda, Mando či IG-11. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Kis Plastový box Star Wars, 23 l
18,41 € 13,60 €

Úložný plastový box s obľúbeným motívom Star Wars ponúka objem 23 l a je ideálnym riešením pre uskladnenie hračiek, kníh alebo vecí, ktoré práve nie sú potrebné. Praktické klipy zaisťujú veko, takže sa samovoľne neotvorí a chráni skladovaný obsah.

Star Wars figúrka Baby Yoda 15 cm
25,90 € 22,30 €

Roztomilý ikonický tvor zatiaľ neznámeho pôvodu okúzlil celý svet a dostal prezývku Baby-Yoda. Táto 15 centimetrová figúrka z plastu je inšpirovaná touto záhadnou postavou zo seriálu Mandalorian, ktorý voľne nadväzuje na úspešnú ságu Star Wars.

Star Wars figúrka Baby Yoda 5 cm
10,50 € 9,40 €

Akcia

Zberateľské figúrky v jedinečných nezabudnuteľných pozíciách inšpirovaných scénami z Mandalorianu. Roztomilý ikonický tvor zatiaľ neznámeho pôvodu okúzlil celý svet a dostal prezývku Baby-Yoda. Táto 5 centimetrová figúrka z plastu je inšpirovaná touto záhadnou postavou zo seriálu Mandalorian, ktorý voľne nadväzuje na úspešnú ságu Star Wars.

Metal Earth BIG Millennium Falcon
34,94 € 27,20 €

Skvelý 3D kovový model Millennium Falcon vo veľkom prevedení z kolekcie Star Wars. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Stamp Star Wars - Klaksón na bicykel
11,81 € 9,40 €

Úžasný klaksón na bicykel alebo kolobežku s obľúbeným motívom z kultového filmu Star Wars. Klaksón je možné jednoducho upevniť na riadidlá a zabrániť tak nebezpečným stretom s ďalšími jazdcami alebo chodcami.

Metal Earth SW helma Darth Vadera
22 € 21,10 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Hema Darth Vadera z kolekcie Star Wars. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Mindok Carcassonne: Star Wars
33,30 € 26,26 €

Zažite vzrušujúce dobrodružstvo zo sveta Star Wars v prostredí obľúbenej hry Carcassonne! Známe pravidlá boli málo upravené a zjednodušené, takže hra ponúka úplne nový zážitok! Napínavé súboje o nadvládu nad jednou vzdialenou galaxiou čakajú len na vás!

Metal Earth 3D puzzle Star Wars: Imperial Shuttle
17 €

Novinka

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Star Wars: Imperial Shuttle. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Rubie's Star Wars Deluxe kostým Rey
36 € 9,90 €

Detský kostým zo série Star Wars sila sa prebúdza. Staň sa jedným z hlavných hrdinov tohto úchvatného príbehu. Kostým Rey obsahuje habit s kapucňou, opaskom a rukávy. Iste poteší každého malého fanúšika.

Metal Earth SW Slave I

Metal Earth SW Slave I

Hodnotenie: 5
16,52 € 12,40 €

Skvelý 3D kovový model Slave I z kolekcie Star Wars. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.