Lezecké doplnky

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar lezecké doplnky. Kúpte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Lezecké doplnky doručíme dnes, či inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.SK rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie Lezecké doplnky či dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Ak chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

-31%
Ocun Finger Board
13x

Ocun Finger Board

80 €
54,60 €

Ocun Finger Board je tréningová doska pre domáce i profi použitie. Doska má širokú škálu úchopov, veľkostí a sklonov chytov.

Tovar od predajcu MALL
Merco magnézium Ball guľa

Merco magnézium Ball guľa

3,34 €

Spoľahlivé uchopenie zaručí v priebehu niekoľkých sekúnd horčíková guľôčka Merco. Športová krieda formovaná do gule je ľahko dostupnou a zároveň profesionálnou alternatívou k voľne nadrvenej kriede.

-51%
Petzl Bandi modrý
2x

Petzl Bandi

16,47 €
8 €

Ďalšie ponuky od 12,50 €

Klasické valcové vrecúško Petzl Bandi na magnézium. Zosilnený vstup umožňuje ľahký prístup k magnéziu. Systém uzatvárania je učinný vďaka svorke povrázku.

Tovar od predajcu MALL
-33%
Vidaxl Lezecké kamene 10 ks viacfarebné PE

Vidaxl Lezecké kamene 10 ks viacfarebné PE

39,66 €
26,48 €
Výpredaj

Vytvorte si na záhrade vlastnú lezeckú stenu pre svojich najmenších s týmito farebnými lezeckými kameňmi. Lezenie je skvelou činnosťou v každom veku, najmä u detí a dospievajúcich. Deti budú aktívne a budú zlepšovať svoju silu, vytrvalosť, rovnováhu a sebavedomie. Pri vytváraní horolezeckej steny po

Partner: Greatstore
-14%
Ocun Chalk Liquid 200ml
16x

Ocun Chalk Liquid 200ml

9 €
7,69 €

Ďalšia ponuka za 8,50 €

Pecka cena

Tekuté magnézium Ocún Chalk Liquid novej generácie výborné pre indoor aj outdoor lezenie. Vydrží až dvakrát dlhšie ako bežné sypané magnézium a nepráši. Minimalizuje zafarbenie skaly.

Tovar od predajcu MALL
Lifesystems pinzeta LIFESYSTEMS Compact Tick Tweezers

Lifesystems pinzeta LIFESYSTEMS Compact Tick Tweezers

2,80 €

Kompaktná pinzeta špeciálne na vyťahovanie kliešťov všetkých veľkostí. Vďaka závesnému krúžku, ju môžete bezpečne pripevniť ku kľúčom. * Kompaktná veľkosť * Na kliešte všetkých veľkostí * Závesný krúžok ku kľúčom Hmotnosť: 10 g Rozmer: 60 × 10 × 10 mm Materiál: Nerezová oceľ

Lifesystems píšťalka LIFESYSTEMS HURRICANE Whistle

Lifesystems píšťalka LIFESYSTEMS HURRICANE Whistle

5,30 €

Ergonomicky tvarovaná píšťalka LIFESYSTEMS Hurricane Whistle s hlasitosťou 122 dB. Vysoký trojitý tón počuť za všetkých poveternostných podmienok na všetky smery a na oveľa dlhšiu vzdialenosť ako pri ostatných píšťalkách. Je vyrobená z ľahkého plastu.

-51%
Vidaxl Lezecké kamene s lanom 25 ks viacfarebné

Vidaxl Lezecké kamene s lanom 25 ks viacfarebné

112 €
53,99 €
Doprava zadarmo

Vytvorte si na záhrade vlastnú lezeckú stenu pre svojich najmenších s týmito super zábavnými farebnými lezeckými kameňmi s lanom! Lezenie je skvelou činnosťou v každom veku, najmä u detí a dospievajúcich. Deti budú aktívne a budú zlepšovať svoju silu, vytrvalosť, rovnováhu a sebavedomie. Pri vytvár

Partner: vidaXL
-17%
SEDCO Magnézium SEDCO športové krieda ball -koule 56g

SEDCO Magnézium SEDCO športové krieda ball -koule 56g

2,45 €
2,02 €

Magnézium-športové krieda loptička 56g: Športové krieda nové receptúry pripravená pre športové použitie-najmä atletika, lezectví, kulturistika, gymnastika a ostatné športy, kde je potreba mať suché

Partner: Sedco cz