Kollár, a kolektív autorov Daniel: Najkrajšie pútnické trasy

Značka: Náš kód: 100000514518
 Kollár, a kolektív autorov Daniel: Najkrajšie pútnické trasy

Partnerský predaj

Kollár, a kolektív autorov Daniel: Najkrajšie pútnické trasy

Ďalší knižný titul z edície Po Slovensku s názvom Najkrajšie pútnické trasy je určený najmä milovníkom pešieho putovania. Na území Slovenska existovalo a dodnes existuje množstvo pútnických miest, ku ktorým už od nepamäti putovali tisíce pútnikov. Celý popis

10.28

10,28 € vrátane DPHBežná cena: 11,95 €, Ušetríte 1,67 € (13 %)

Popis

Popis produktu

Ďalší knižný titul z edície Po Slovensku s názvom Najkrajšie pútnické trasy je určený najmä milovníkom pešieho putovania. Na území Slovenska existovalo a dodnes existuje množstvo pútnických miest, ku ktorým už od nepamäti putovali tisíce pútnikov. Postupne vzniklo na Slovensku množstvo väčších či menších, národných, diecéznych či lokálnych pútnických miest, z ktorých najkrajšie a najvýznamnejšie sme pospájali do pútnických trás. Nechýbajú medzi nimi ani najvýznamnejšie pútnické miesta na Slovensku, ku ktorým patria najmä Skalka nad Váhom, Levoča, Marianka, Nitra či Šaštín.

Púte či túry v publikácii Najkrajšie pútnické trasy sú vždy jednodňové a väčšinou patria medzi stredne náročné trasy. Dajú sa však skrátiť a ponúkajú aj návštevy len jednotlivých pútnických miest. Viaceré z nich sa dajú absolvovať i na bicykli, záleží len na našej kondícii. Pri ich absolvovaní postupne navštívime mnohé pútnické miesta na celom Slovensku od západu až na východ a na našom putovaní prejdeme horami, dolinami i rovinami. Okrem základného opisu každej trasy tu nechýbajú zaujímavosti súvisiace s jednotlivými pútnickými miestami. Samozrejmosťou sú výškové profily, výrezy máp s priebehom trasy a podrobné praktické informácie časových rozvrhov, stúpaní, klesaní a náročnosti. Texty sú doplnené viac ako 250 farebnými fotografiami.

  • počet strán: 207
  • produkt: Paperback
  • dátum vydania: 1.5.2015
  • šírka: 130mm
  • výška: 10mm
  • hmotnosť: 414g
  • ISBN: 978–80–8136–041–1
  • jazyk: slovenský

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Autor Kollár, a kolektív autorov Daniel
Vydavateľ Dajama
Jazyk slovenský
Rok vydania 2015
Väzba Paperback
Počet strán 207
Formát 10 x 130
Hmotnosť 414
ISBN 978-80-8136-041-1