Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Lešenie využijete pri stavbe domu, pri rekonštrukciách obytných domov aj pri ďalších prácach vo výškach. Pojazdné lešenie je vhodné na menšie opravy, rúrkové lešenie sa hodí pre náročnejšiu údržbu či rekonštrukciu fasády a hliníkové lešenie je ľahké, ideálne pre prácu na nižších budovách.

Zobraziť viac

Pojazdné lešenie

  • Praktické, viacposchodové lešenie môže byť opatrené kolieskami. Slúži ku krátkodobým stavebným úpravám v interiéri aj exteriéri. Ľahko ho premiestnite pomocou koliesok, je však potrebné dbať na kvalitnú a stabilnú plochu, na ktorej stojí.

Fixné lešenie

  • Fixné lešenie sa používa na dlhodobú prácu na budovách. Pevne sa fixuje do steny budovy. Jedná sa o najstabilnejší systém lešenia pre náročné úkony na stavbe.

Rámové lešenie

  • Rámové lešenie sa skladá z jednotlivých komponentov s veľmi nízkou hmotnosťou. Jedná sa o stabilné lešenie ideálne pre ľahšie stavebné práce, ako je výmaľba interiérov, sadrokartonárske práce alebo montáže. Výhodou lešenia je nenáročná demontáž a ľahká preprava.
TIP!

Pre menej rozsiahle a náročné práce postačia kvalitné a stabilné a href="/rebriky">rebríky.

Rúrkové lešenie

  • Rúrkové lešenie sa skladá, ako už názov napovedá, z jednotlivých oceľových trubiek a ďalších spojovacích komponentov. Jedná sa o veľmi stabilné lešenie, jeho nevýhodou je však vysoká hmotnosť a náročnejšia stavba, hodí sa tak preto na dlhodobú prácu napríklad na rodinnom dome.

Systémové lešenie

  • Systémové lešenie je moderný druh lešenia, ktoré je výrazne ľahší a jeho stavba je rýchla a jednoduchá, napriek tomu je lešenie stabilné. Jednotlivé modulové dielce sa skladajú na seba. Systémové lešenie použijete pri stavbe či rekonštrukcii rodinných i bytových domov. Je ideálne na opravu fasád, okien a pod.

Oceľové lešenie

  • Veľmi odolné a priestranné lešenie s dlhou životnosťou, jeho nevýhodou je však vysoká hmotnosť pri manipulácii. Oceľové lešenie sa hodí na dlhodobé projekty, pri revitalizácii mestských bytových domov, priemyselných stavieb a všade tam, kde sa pohybuje na lešení viac pracovníkov.

Hliníkové lešenie

  • Jedná sa o moderný druh pracovnej plošiny, ktorého prednosťou je nízka hmotnosť, nevýhodou zase horšia stabilita oproti ostatným druhom. Jedná sa o najpoužívanejší druh, ktorý je však vhodný na menej náročné práce na budove.

Lešenie kocka

  • Čiže rebríkové lešenie či pracovnú plošinu využijete pri menej rozsiahlych prácach na stavbe, napr. pri lokálnej oprave fasády. Lešenie možno zvyčajne nastaviť do maximálnej výšky cca 3 metrov. Lešenie tvoria dva bočné rebríky, medzi ktorými je ukotvená plošina.

→ V menšej miere sú k dispozícii tiež bambusové a drevené lešenia.

Info:

Pri práci na lešení a vo výškach dodržujte vždy zásady bezpečnosti práce. Kúpte si kvalitnú pracovnú obuv, ochrannú pracovnú prilbu a ďalšie potreby.

Upresniť parametre
tectake 2 lešenia výškovo nastaviteľné, skladacie - modrá tectake Mobilná pracovná plošina multifunkčné hliníkové lešenie
tectake 2 lešenia výškovo nastaviteľné, skladacie - modrá

Pevné lešenie tectake vyrobené z oceľových štvorcových trubiek má vďaka nastaveniu výšky všestranné využitie. Po práci je možné lešenie jednoducho zložiť a ľahko uložiť alebo prepravovať. Bezpečnosť je zaistená dvojitými poistkami, ktoré zabraňujú skĺznutiu dosiek. Ďalšou poistkou je silný zámok …

môžete mať 15.12 - 19.12

SkyShowtime zadarmo
VENBOS 2x6, pracovná plošina tectake Mobilná pracovná plošina multifunkčné hliníkové lešenie
VENBOS 2x6, pracovná plošina

Pracovná plošina Venbos s úpravou na schody. Počet priečok 2×6, Možno použiť ako štafle alebo výsuvný opretý rebrík.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
tectake Mobilná pracovná plošina multifunkčné hliníkové lešenie tectake Mobilná pracovná plošina multifunkčné hliníkové lešenie
tectake Mobilná pracovná plošina multifunkčné hliníkové lešenie

Úplne všestranná domyslená zostava hliníkového mobilného lešenia, z ktorého možno v okamihu zostaviť ľahký obojstranný hliníkový rebrík alebo hliníkový rebrík s nastaviteľnou výškou. Celkové rozmery tejto stavebnice sú vhodné ako na prácu v interiéri, tak aj vonku.

môžete mať 15.12 - 19.12

Partner: TecTake
Vidaxl Sada 2ks nastaviteľných valčekových stojanov Vidaxl Sada 2ks nastaviteľných valčekových stojanov
Vidaxl Sada 2ks nastaviteľných valčekových stojanov

Toto je sada dvoch stojanov vhodná pre stolové píly, hobľovky, a kdekoľvek je potrebná dodatočná podpora dlhých obrobkov. Stojan s valcom je vybavený rámom s pevnou oceľovou základňou s nosnosťou až do 60 kg. Jeho gumové nožičky sú pevne na klzkavom povrchu. Pracovná výška je ľahko nastaviteľná jedn

môžete mať 19.12 - 21.12

Partner: Shumee
SkyShowtime zadarmo
ALUMET Hliníková pracovná plošina 2 × 7 (SM 4007) Vidaxl Sada 2ks nastaviteľných valčekových stojanov
ALUMET Hliníková pracovná plošina 2 × 7 (SM 4007)

Multifunkčné hliníkové lešenie s celkom 14 priečkami po oboch stranách. Pracovná plošina s protišmykovou vrstvou z vodeodolnej preglejky. Maximálna nosnosť 150 kg. Kompletizácia bez nutnosti použitia náradia. Plastové zakončenie oporných časti pre lepšiu stabilitu. Pojazdné funkcie s dvojicou koliesok. Hmotnosť 12,2 kg.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ELKOP Hliníková plošina HPP 650, plošina HPP 650 Vidaxl Sada 2ks nastaviteľných valčekových stojanov
ELKOP Hliníková plošina HPP 650, plošina HPP 650

Hliníková plošina HPP 650, s možnosťou úpravy na schody

Hliníková plošina HPP je ideálna pre domáce, aj profesionálne použitie. Táto multifunkčná plošina Vám poskytne komfort vďaka veľmi širokej plošine na státie.

môžete mať 14.12 - 15.12

Partner: bugy.sk
Stihl Sekera na štiepanie dreva AX 28 CS 80cm 2800g Stihl Sekera na štiepanie dreva AX 28 CS 80cm 2800g
Stihl Sekera na štiepanie dreva AX 28 CS 80cm 2800g

S poriskom z bieleho orecha, 80 cms ochrannou manžetou proti nárazu.

<div

môžete mať 14.12 - 15.12

Partner: motozahrada
Vidaxl Lešenárske kozy, dvokusová sada Stihl Sekera na štiepanie dreva AX 28 CS 80cm 2800g
Vidaxl Lešenárske kozy, dvokusová sada

Tieto 2 lešenárske kozy majú rámy, ktoré sú výškovo nastaviteľné 81 až 130 cm.

môžete mať 19.12 - 21.12

Partner: Shumee
SkyShowtime zadarmo
ALUMET Hliníková pracovná plošina 2 × 6 (SM 4006) Stihl Sekera na štiepanie dreva AX 28 CS 80cm 2800g
ALUMET Hliníková pracovná plošina 2 × 6 (SM 4006)

Multifunkčné hliníkové lešenie s celkom 12 priečkami po oboch stranách. Pracovná plošina s protišmykovou vrstvou z vodeodolnej preglejky. Maximálna nosnosť 150 kg. Kompletizácia bez nutnosti použitia náradia. Plastové zakončenie oporných časti pre lepšiu stabilitu. Pojazdné funkcie s dvojicou koliesok. Hmotnosť 11,5 kg.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stihl Štiepacie kladivo AX 30 C 85cm 3000g Stihl Štiepacie kladivo s ochrannou manžetou AX 33 CS 90cm 3300g
Stihl Štiepacie kladivo AX 30 C 85cm 3000g

S poriskom z jaseňového dreva, 85 cm

môžete mať 14.12 - 15.12

Partner: motozahrada
Stihl Štiepacie kladivo s ochrannou manžetou AX 33 CS 90cm 3300g Stihl Štiepacie kladivo s ochrannou manžetou AX 33 CS 90cm 3300g
Stihl Štiepacie kladivo s ochrannou manžetou AX 33 CS 90cm 3300g

S poriskom z bieleho orecha, 90 cm s ochrannoumanžetou proti nárazu a ochrannoudoskou
Hmotnosť 3.300 g

môžete mať 14.12 - 15.12

Partner: motozahrada
YATO Sklopné lešenie s pracovnou plošinou Stihl Štiepacie kladivo s ochrannou manžetou AX 33 CS 90cm 3300g
YATO Sklopné lešenie s pracovnou plošinou

Technické údaje Výrobca: Yato Kód výrobcu: YT-30610 Materiál: hliník Hmotnosť: 12,5 kg Rozmery v zloženom stave: 152×45,5×14,5 cm Rozmery v rozloženom stave: 154×113,5×86 cm Kolesá: ÁNO Počet kolies: 2 Materiál platformy: pripravená vodovzdorná preglejka Veľkosť platformy: 103,5×40 cm Výška používan

môžete mať 18.12 - 20.12

Partner: Shumee

Lešenie

Lešenie využijete na krátkodobé i dlhodobé práce na fasáde aj v interiéri. Fixné lešenie je vhodné na dlhodobú a náročnú prácu, pojazdné lešenie s kolieskami využijete, ak sa pri práci potrebujete často premiestňovať. Obľúbené a stabilné je oceľové lešenie, ktoré je dostatočne pevné pre prácu väčšieho množstva ľudí.