Choux Nathalie: Moja veľká obrázková knižka
9,90 € 8,51 €

S ktorými predmetmi sa stretávaš najčastejšie? Sú to tvoje hračky, oblečenie alebo obľúbené jedlo? A vieš ich všetky správne pomenovať? V tejto knižke si deti pomocou jednoduchých názorných ilustrácií osvoja základnú slovnú zásobu.

autor neuvedený: Pod hladinou mora
6,90 € 5,93 €

Zoznám sa s rybkami, chobotnicami a inými morskými tvormi v tejto krásne ilustrovanej knižke s pohyblivými prvkami.

autor neuvedený: Malý sloník - zvuková knižka
8,95 € 7,70 €

V tejto farebnej knižke nájdete zaujímavú rozprávku a okrem toho si môžete vypočuť hlas zvieratiek, ako aj všelijaké iné zábavné zvuky. Stačí stlačiť obrázky na boku knižky.

autor neuvedený: Moja prvá kniha - farby
5,99 € 5,15 €

Veľké tematické leporelo s množstvom farebných fotografií a náučných aktivít. Témy: Červená, Fialová, Žltá, Zelená, Ružová, Oranžová, Modrá, Hnedá, Biela, Čierna, Béžová, Sivá, Strieborná, Zlatá, Tvary vecí, Vzory, Pomenuj farby, Počítaj

autor neuvedený: Babičkine rozprávky v krabičke
9,95 € 8,56 €

Nezabudnuteľné príbehy obľúbených hrdinov s prekrásnymi ilustráciami,v piatich knižkách uložených do krabičky.Tri prasiatka,Janko a Marienka,Kocúr v čižmách,Bambi,Aladin.

Engel Christiane: Všetko, čo jazdí
6,90 € 5,93 €

Projdi se zasněženou krajinou v horách i v lese, navštiv zvířátka na severním i jižním pólu. Objevíš huňaté lední medvědy, velryby, pasoucí se losy nebo irbise, jak číhá na svou kořist. Otevři knížku a seznam se s nimi!

Schoenwaldová Sophie: Spinkaj, malý ježko
5,90 € 5,07 €

Malý ježko sa chystá na svoj prvý zimný spánok. No kým sa naň uloží, musí ešte veľa zažiť a dobre sa pripraviť. Pomôžeš mu?

Milý príbeh plný dobrodružstva pre našich najmenších.

Kolektív autorov: Vozidlá pohyblivá kniha
9,90 € 8,51 €

Dopravné prostriedky deti uchvacujú od prvej chvíle, keď nejaké také veľké a hlasné auto na ulici uvidia. A čo potom, keď bliká a húka! V tejto pekne a vkusne ilustrovanej knižke sa malí čitatelia zoznámia s rôznymi vozidlami.

autor neuvedený: Pozri sa! Čo je to? Zvieratá
4,90 € 4,21 €

V tomto obrázkovom slovníčku ťa čaká veľa úžasných objavov. Zmysluplne zoradené tematické strany s kvalitnými fotografiami

  • precvičujú detské vnímanie
  • podporujú rozvoj slovnej zásoby a predstavivosti
Ďurinová, Zdeněk Miler Nataša: Krtko a farby, 2. vydanie
3,90 € 3,35 €

Naučme sa rozlišovať farby, ktoré nás obklopujú. Učiteľom bude obľúbený hrdina krtko, ktorý si so psíkom, žabkou, kuriatkom a ďalšími zvieracími kamarátmi pripravil pre najmenších čitateľov zvedavé otázky.

Pre deti od troch rokov.

autor neuvedený: Červená čiapočka- minirozprávky
6,90 € 5,93 €

Babička, načo potrebuješ také veľké zuby? Toto malé detské rozprávkové leporelo s pevnými stránkami a pohyblivými obrázkami je určené deťom od jedného roka Nájdete v ňom krátku veršovanú rozprávku o Červenej čiapočke a vlkovi.

Rabčanová Elena: Pexeso na cesty: NA LÚKE
7,90 € 6,79 €

Interaktívna knižka, vďaka ktorej môžu deti takmer kdekoľvek hrať pexeso, a tak zároveň trénovať svoju pamäť. Milé deti, vydajte sa na dobrodružnú výpravu do prírody a spoznávajte lesné zvieratká, poľné kvety i hmyz.

Kolektív autorov: Veľká kniha prvých slovíčok
11,90 € 10,23 €

Táto kniha plná obrázkov obsahuje súbor viac ako tisícky každodenných slov zo všetkých oblastí, s ktorými sa dieťa bežne stretáva. Prepojenie obrázka so slovom vedie k jednoduchému zapamätaniu, a tým prirodzene rozširuje slovnú zásobu dieťaťa.

Kozlowska, Marianna Schoett Katarzyna: Miško a Brumko idú do škôlky
10,90 € 9,37 €

Miško má tri roky a prvýkrát ide do škôlky. Pripravuje sa na to s rodičmi. Spoločne vyberajú batôžtek a dávajú dohromady potrebnú výbavu. Chlapček si do batôžka pribalí aj svojho najvernejšieho kamaráta – macka Brumka – a spolu sa vydajú do neznáma.

Dziubaková Emilia: Rok v lese
10,90 € 9,37 €

Rok v lese predstaví malému čitateľovi les s jeho obyvateľmi v každom mesiaci v roku – rovnaký záber môže sledovať v rôznych situáciách, za rozličného počasia, cez deň alebo v noci.

autor neuvedený: Mláďatká okolo nášho domu
5,95 € 5,12 €

Kravička, prasiatko, somárik a iné domáce zvieratká ti predstavia svoju rodinu, povedia, čo im chutí, kde bývajú, a dozvieš sa o nich aj niečo, čo možno nie je všeobecne známe.

Kolektív autorov: Moje telo pohyblivá kniha
9,90 € 8,51 €

Jednou z prvých vecí, ktoré začnú deti preskúmavať, je ich vlastné telo. V tejto pekne a vkusne ilustrovanej knižke sa zoznámia so základnými časťami ľudského tela. Pohyblivé prvky malým čitateľom pomôžu uvedomiť si, ako sa telo hýbe.

autor neuvedený: Ľudské telo
11,90 € 10,23 €

Zaujíma ťa, čo sa deje s tvojím telom? Kam mizne voda, ktorú vypiješ? Prečo je krv červená? V koľkých rokoch začne tvoj súrodenec hovoriť a chodiť? A prečo ti tak veľmi chutia sladkosti? Toto všetko a oveľa viac sa dozvieš v tejto knižke.

autor neuvedený: Pohladkaj zvieratko - Kone
4,99 € 4,29 €

Čím sú kone pre ľudí užitočné? Ako se o ne staráme? Akú farbu srsti môžu mať a ako ich preto nazývame? To a množstvo ďalších vecí deti zistia prostredníctvom obrázkov, krátkych textov i zábavných úloh a otázok.

Hoganová Martina: Moja prvá cesta okolo sveta
9,90 € 8,51 €

Roztvorením leporela získate glóbus. Tento atraktívny formát knihy prinesie najmenším čitateľom pri spoznávaní sveta veľa zábavy aj poučenia.

Pre deti od troch rokov.

autor neuvedený: Rastiem - každodenný život
13,90 € 11,95 €

Knižka pre malé zvedavé deti objavujúce svet, ktorý ich obklopuje a je plný zábavy. Obsahuje plno interaktívnych prvkov, rôzne materiály a pohyblivé casti.

autor neuvedený: Húsenička Lili
4,90 € 4,21 €

Aj malé zvieratká sú pre prírodu veľmi užitočné. Húsenička Lili je vytrvalá a nikdy sa nevzdáva. Chceš sa dozvedieť, ako si splnila svoj sen?

autor neuvedený: Rastiem - spoznávam farby
13,90 € 11,95 €

Interaktívna knižka s veselými obrázkami je určená tým najmenším čitatelom, ktorí sa vďaka nej naučia správne pomenúvať farby a užívat si pestrofarebný život.

Brykczyński, Artur Nowicki Marcin: Poviem ti: Čo robia autá
9,90 € 8,51 €

Koľko je tu áut! Osobné aj nákladné, moderné i starodávne, kempingový príves a dokonca aj príves na prevoz koňa. Existujú tiež žeriavy, bagre, autobusy, smetiarske autá, pluhy, kombajny a veľa iných dopravných prostriedkov. A čo všetko sa tu deje!

Lee Lon: To je niečo! Obrovské dinosaury
11,90 € 10,23 €

Pred miliónmi rokov bol svet plný úžasných tvorov, ktoré čakajú na objavenie. S knižkou plnou okienok a pohyblivých prvkov bude poznávanie dinosaurov zábava!

autor neuvedený: Minipédia 2+ Nech žije škôlka!
11,90 € 10,23 €

V škôlke je tak veľa vecí, ktoré môžeš robiť! Pani učiteľka ťa prevedie po škôlke a zoznámi ťa s ostatnými deťmi. Čoskoro si nájdeš kamarátov a budeš sa s nimi hrať. Je tu predsa toľko hračiek!

autor neuvedený: Kniha džunglí - minirozprávky
6,90 € 5,93 €

Táto veršovaná minirozprávka je určená deťom od 1 roka. Má pevné stránky s pohyblivými prvkami – deti si môžu príbeh o Mauglím oživiť a precvičiť si pršteky.

autor neuvedený: Dinosaury
6,90 € 5,93 €

Zoznám sa s pradávnymi dinosaurami v tejto krásne ilustrovanej knižke s pohyblivými prvkami.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: