Ďurinová Nataša: Kamaráti z dvora, 2. vyd. - zvuková knižka
9,95 € 8,55 €

Kto by nechcel vedieť, ako zvieratká „hovoria“, čím ich kŕmia a aký úžitok prinášajú ľuďom?! Z tejto knižky sa to dozvedia aj tí najmenší. Podľa veselých obrázkov sa naučia spoznávať zvieratká, a keď stlačia tlačidlo, ozve sa aj ich hlas.

autor neuvedený: Babičkine rozprávky v krabičke
9,95 € 8,56 €

Nezabudnuteľné príbehy obľúbených hrdinov s prekrásnymi ilustráciami,v piatich knižkách uložených do krabičky.Tri prasiatka,Janko a Marienka,Kocúr v čižmách,Bambi,Aladin.

Schoenwaldová Sophie: Spinkaj, malý ježko
5,90 € 5,07 €

Malý ježko sa chystá na svoj prvý zimný spánok. No kým sa naň uloží, musí ešte veľa zažiť a dobre sa pripraviť. Pomôžeš mu?

Milý príbeh plný dobrodružstva pre našich najmenších.

Alexandrovová – Mária Rázusová-Martáková: Môj macík
4,99 € 4,29 €

Klasické rozprávkové leporelo pre deti s originálnymi ilustráciami … a mimoriadne populárnymi básničkami pre najmenšie deti. Z ruského originálu Z. Alexandrovovej prebásnila Mária Rázusová-Martáková.

Kolektív: Knižky vo vežičke – Zvieratká, 2. vydanie
9,90 € 8,51 €

Knižky vo vežičke – Zvieratká Knižky vo vežičke pomocou farebných obrázkov rozšíria slovnú zásobu najmenších detičiek. Pomôžu tiež s koordináciou zraku a jemnej motoriky a možno aj vďaka nim dieťatko vysloví prvé slová.

Choux Nathalie: MiniPÉDIA Objavujeme svet hrou! Farby
11,90 € 10,23 €

Vieš, akú farbu má lienka? Je veľryba naozaj modrá? A čo napríklad malina? V tejto knižke nájdete veľa krásnych ilustrácií, ktoré jednoduchou formou tých najmenších čitateľov zoznámia so základnými farbami a predmetmi v okolí.

Dronsfield Paul: Stavba - Knižka s magnetkami
9,99 € 8,59 €

Na stavenisku je stále rušno – čo sa tam asi bude diať dnes? Žeriav, miešačka, vyklápač, najrôznejšie náradie, ale aj ochranná prilba – to všetko je na stavbe potrebné. A tých robotníkov a remeselníkov rôznych profesií!

Kolektív: Knižky vo vežičke – Slovíčka, 2. vydanie
9,90 € 8,51 €

Knižky vo vežičke pomocou farebných obrázkov rozšíria slovnú zásobu najmenších detičiek. Pomôžu tiež s koordináciou zraku a jemnej motoriky a možno aj vďaka nim dieťatko vysloví prvé slová. Praktické balenie vám umožní knižky jednoducho prenášať.

autor neuvedený: Veľká kniha Zvieratá z celého sveta
14,90 € 12,81 €

Toto zábavné leporelo s viac ako 60 odklápacími okienkami je určené pre deti, ktoré sa túžia dozvedieť niečo viac o domácich, divých i exotických zvieratách. Fotografie sú doplnené zábavnými ilustráciami.

autor neuvedený: Na farme - posúvaj zvieratká
6,90 € 5,93 €

Myš bezradne na lúke hľadá svoju kamarátku, úbohá včielka nemôže nájsť cestu do úľa a kuriatko stratilo mamičku. Pomôž všetkým zvieratkám nájsť správnu cestu pomocou pohyblivého kolieska.

autor neuvedený: Zvieratká v lese
5,90 € 5,07 €

Veršované hádanky o zvieratách z lesa v leporele s dvojitými posúvacími okienkami. Na každej stránke čaká prekvapenie!

Schoenwaldová, Nadine Reitzová Sophie: Pritúľ si ma
5,90 € 5,07 €

Malé vajíčko tučniaka sa odkotúľa preč. Pomôžeš mláďatku von zo škrupinky a nájdeš spolu s ním jeho rodičov?

Milý príbeh plný dobrodružstva pre našich najmenších. Fúkajte, klopkajte, hladkajte, nakŕmte a pritúľte si tučniačika.

autor neuvedený: Moja prvá kniha - farby
5,99 € 5,15 €

Veľké tematické leporelo s množstvom farebných fotografií a náučných aktivít. Témy: Červená, Fialová, Žltá, Zelená, Ružová, Oranžová, Modrá, Hnedá, Biela, Čierna, Béžová, Sivá, Strieborná, Zlatá, Tvary vecí, Vzory, Pomenuj farby, Počítaj

Dronsfield Paul: Bager - Knižka s magnetkami
9,99 € 8,59 €

Bagre sú vždy pripravené pomáhať – stavať a opravovať. V lome, na diaľnici, na stavbe, ale napríklad aj na pláži – tam všade nájdeme najrôznejšie stavebné stroje. Tam všade nám pomáhajú.

autor neuvedený: Červená čiapočka- minirozprávky
6,90 € 5,93 €

Babička, načo potrebuješ také veľké zuby? Toto malé detské rozprávkové leporelo s pevnými stránkami a pohyblivými obrázkami je určené deťom od jedného roka Nájdete v ňom krátku veršovanú rozprávku o Červenej čiapočke a vlkovi.

Dronsfield Paul: Vláčiky - Knižka s magnetkami
9,99 € 8,59 €

Húúú, húúú – pozor, prichádza vlak! V prístave, na železničnom nádraží, na stavbe a po náročnom dni aj v depe – tam všade nájdeme lokomotívy a vagóny na osobnú alebo nákladnú prepravu. Tam všade nám vláčiky pomáhajú.

autor neuvedený: Luskáčik-minirozprávky
6,90 € 5,93 €

Táto veršovaná minirozprávka je určená deťom od jedného roka. Má pevné stránky s pohyblivými prvkami, takže si deti môžu príbeh oživiť a precvičiť si pršteky.

Baumann, Anne-Sophie: Naj... Vesmír v pohybe
22,90 € 19,69 €

Ako sa kozmonauti pripravujú na cestu do vesmíru? Z čoho sa skladá raketa? Prečo sa Marsu hovorí červená planéta? Aká je poloha Zeme v slnečnej sústave? Kniha Naj…

Dziubaková Emilia: Rok v lese
10,90 € 8,50 €

Rok v lese predstaví malému čitateľovi les s jeho obyvateľmi v každom mesiaci v roku – rovnaký záber môže sledovať v rôznych situáciách, za rozličného počasia, cez deň alebo v noci.

Kozlowska, Marianna Schoett Katarzyna: Miško a Brumko idú do škôlky
10,90 € 9,37 €

Miško má tri roky a prvýkrát ide do škôlky. Pripravuje sa na to s rodičmi. Spoločne vyberajú batôžtek a dávajú dohromady potrebnú výbavu. Chlapček si do batôžka pribalí aj svojho najvernejšieho kamaráta – macka Brumka – a spolu sa vydajú do neznáma.

Szymanowicz Maciej: Rok v čarovnej krajine
10,90 € 8,50 €

Zdravím vás, moji milí! Volám sa Ježibaba a som veľmi rada, že ste ma navštívili. Baladinova lampa vás ponúkne čarovným čajíkom a chutnou polievočkou.

autor neuvedený: Naj... PLANÉTA ZEM v pohybe
22,90 € 19,69 €

Vitaj v meste! Vďaka odklápacím okienkam, výsuvným a posuvným obrázkom, otáčacím kolieskam a ďalším pohyblivým prvkom celá metropola ožije! Preskúmaj mesto do najmenších detailov. Pusť sa do objavovania toho mestského ruchu a zhonu.

autor neuvedený: Brmm, brmm motory Puzzle
5,90 € 5,07 €

Skladaj, hraj sa, uč sa! Táto knižka obsahuje veľké kusy puzzle rôznych vozidiel. Je vhodná pre malé deti nielen svojím pevným papierom, ale aj vhodnou veľkosťou puzzle.

autor neuvedený: Poskladaj si vlak
7,90 € 6,79 €

Ako skvelo sa možno učiť hrou! Poznáš Pendolino? Kadiaľ vedie Transsibírska magistrála? Čím bol luxusný legendárny Orient Express?

Walther Max: Veľká knižka - Hasiči pre malých rozprávačov
7,99 € 6,87 €

Kniha plná príbehov, ktorú si deti pomocou rodičov vymyslia samy

  • podporuje komunikáciu
  • prebúdza kreativitu a fantáziu detí
  • rozširuje slovnú zásobu
  • precvičujú sústredenie, pamäť a pozornosť
  • je plná krásnych a veselých ilustrácií
autor neuvedený: Mláďatá - posúvaj zvieratká
6,90 € 5,93 €

Malý tučniak hľadá otecka a mačiatko mamičku a bračeka. Pomôž všetkým mláďatkám nájsť rodičov a súrodencov pomocou pohyblivého kolieska. Okrem precvičenia jemných motorických schopností si najmenšie deti osvoja aj čísla od 1 do 5.

autor neuvedený: Moje prvé farby
3,90 € 3,35 €

Vzdelávacie leporelo, ktoré si deti hneď obľúbia. Jednoduché veľké obrázky zvieratiek a predmetov im pomôžu naučiť sa rozoznávať a pomenovať základné farby.

Kolektív autorov: Božteky pre veľkého zlého vlka
11,90 € 10,23 €

Aj veľký zlý vlk si zaslúži trocha lásky a súcitu. Dnes mal zlý deň a je veľmi mrzutý. To sa občas stane každému. Vieš, čo mu zlepší náladu? Božtek! Daj vlkovi božtek. Mľask! A je to, vlk už nie je taký mrzutý, vďaka tebe sa cíti lepšie.

Simon, Jean Leroy Laurent: Kto vyľaká zlého vlka?
11,90 € 10,23 €

Aj veľký zlý vlk si zaslúži trocha lásky a súcitu. Dneska má totiž naozaj zlé ráno – už od prebudenia štikúta. Aký je na to liek? Potrebuje, aby ho niekto poriadne vyľakal! Lenže býva v lese vôbec niekto, koho by sa sám veľký zlý vlk bál?