Choux Nathalie: Moja veľká obrázková knižka
9,90 € 8,51 €

S ktorými predmetmi sa stretávaš najčastejšie? Sú to tvoje hračky, oblečenie alebo obľúbené jedlo? A vieš ich všetky správne pomenovať? V tejto knižke si deti pomocou jednoduchých názorných ilustrácií osvoja základnú slovnú zásobu.

Koziel-Nowak Magdalena: Rok na dedine
10,90 € 9,37 €

Rok na dedine obsahuje dvanásť dvojstrán, ktoré vám priblížia život na vidieku. Dozviete sa, aké povinnosti majú deti a aké dospelí, čo sa robí na poli a ako sa starať o zvieratá.

Lee Lon: To je niečo! Úžasný vesmír
11,90 € 10,23 €

Aký tvar majú hviezdy? A prečo ich cez deň nevidíme? Aké sú planéty slnečnej sústavy a ako sa od seba líšia? Čo sa odohrávalo počas prvého letu na Mesiac?

Baumann, Anne-Sophie: Naj... Vesmír v pohybe
22,90 € 19,69 €

Ako sa kozmonauti pripravujú na cestu do vesmíru? Z čoho sa skladá raketa? Prečo sa Marsu hovorí červená planéta? Aká je poloha Zeme v slnečnej sústave? Kniha Naj…

Galewska-Kustra Marta: Kubko sa učí rozprávať
10,90 € 9,37 €

Knihy sú veľmi dôležitou súčasťou vývinu detskej reči. Deti v ranom veku potrebujú, aby sa s nimi dospelí rozprávali jednoducho ? približne na takej úrovni, na akej sú samy.

Kolektív: Veselé zvieratká - kufrík
6,95 € 5,98 €

ČISTOTNÝ BARANČEK NEZBEDNÝ PSÍČEK ZVEDAVÉ MAČIATKO

Nesmierne milé a zábavné leporelá o zvieratkách, ktoré bývajú na dvore a veľmi pripomínajú deti. Hoci často robia huncútstva, aj tak ich všetci majú radi.

Schoenwaldová, Nadine Reitzová Sophie: Pritúľ si ma!
5,90 € 5,07 €

Malé vajíčko tučniaka sa odkotúľa preč. Pomôžeš mláďatku von zo škrupinky a nájdeš spolu s ním jeho rodičov?

Milý príbeh plný dobrodružstva pre našich najmenších. Fúkajte, klopkajte, hladkajte, nakŕmte a pritúľte si tučniačika.

autor neuvedený: Na farme - Môj prvý obrázkový slovník
3 € 2,58 €

Aké stroje pomáhajú hospodárom pri prácach na poli?Ktoré zvieratá nájdeš v stajni a ktoré sa pasú na trávnatých pasienkoch?Čo dozrieva v záhrade? Každá farma žije bohatým a čulým životom a ty sa vďaka tomuto leporelu staneš jeho súčasťou.

autor neuvedený: Popoluška- minirozprávky
6,90 € 5,93 €

Táto veršovaná minirozprávka je určená deťom od jedného roka. Má pevné stránky s pohyblivými prvkami, takže si deti môžu príbeh oživiť a precvičiť si pršteky.

Choux Nathalie: MiniPÉDIA – Dobrý deň, autíčko!
8,90 € 7,65 €

Autíčko má veľký deň – cestuje s ľuďmi von. Objavovať svet s týmto leporelom pre najmenšie deti od jedného roka je také zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvkami precvičia aj jemnú motoriku.

autor neuvedený: Moja prvá kniha - farby
5,99 € 5,15 €

Veľké tematické leporelo s množstvom farebných fotografií a náučných aktivít. Témy: Červená, Fialová, Žltá, Zelená, Ružová, Oranžová, Modrá, Hnedá, Biela, Čierna, Béžová, Sivá, Strieborná, Zlatá, Tvary vecí, Vzory, Pomenuj farby, Počítaj

autor neuvedený: Zvieratká v lese
5,90 € 5,07 €

Veršované hádanky o zvieratách z lesa v leporele s dvojitými posúvacími okienkami. Na každej stránke čaká prekvapenie!

autor neuvedený: Babičkine rozprávky v krabičke
9,95 € 8,56 €

Nezabudnuteľné príbehy obľúbených hrdinov s prekrásnymi ilustráciami,v piatich knižkách uložených do krabičky.Tri prasiatka,Janko a Marienka,Kocúr v čižmách,Bambi,Aladin.

autor neuvedený: Leporelo pre deti vo veku 12+ mesiacov
4 € 3,44 €

• Už vie, aké zvuky vydávajú zvieratká, chlapci neomylne napodobňujú i zvuky automobilov. Vrčia, trúbia, húkajú ako siréna. • Pomáha obracať stránky v knižke, ukazuje na obrázky. Niekedy môže obrátiť aj viac strán naraz.

autor neuvedený: Žabka Žblnka
4,90 € 4,21 €

Aj malé zvieratká sú pre prírodu veľmi užitočné. Keď sa žubrienka Žblnka vyliahla z vajíčka, bola najrýchlejšia zo všetkých v jazierku. Chceš sa dozvedieť, čo sa stalo, keď sa Žblnka premenila na žabku?

Schoenwaldová Sophie: Spinkaj, malý ježko
5,90 € 5,07 €

Malý ježko sa chystá na svoj prvý zimný spánok. No kým sa naň uloží, musí ešte veľa zažiť a dobre sa pripraviť. Pomôžeš mu?

Milý príbeh plný dobrodružstva pre našich najmenších.

autor neuvedený: Rodinka z farmy
5,90 € 5,07 €

Veršované hádanky o zvieratách z farmy v leporele s dvojitými posúvacími okienkami. Na každej stránke čaká prekvapenie!

Dziubaková Emilia: Poviem ti, čo robia dinosaury
9,90 € 8,51 €

Chlpáň je ukrutne hladný. Je však veľmi ťažké niečo si uloviť. Našťastie nájde vajce. No ukáže sa, že z neho nebude volské oko ani praženička… Vajce je totiž kapsulou na cestu v čase! Chlpáň a jeho verný druh šváb sa ocitnú vo svete dinosaurov.

Teller Laura: Kniha s puzzle Všetko, čo jazdí
8,90 € 7,65 €

Objavujú vaše ratolesti svet dopravných prostriedkov? Zaujíma ich všetko, čo jazdí? Fascinujú ich vozidlá? V tejto sympatickej knižke s piatimi skladačkami puzzle si ich budú môcť nielen prezerať, ale aj samy zostaviť. Nahodiť motory – vrrrum!

autor neuvedený: Kniha s puzzle - Šteniatko
9,90 € 8,51 €

Skladaj, hraj sa, uč sa! Táto knižka obsahujúca päť skladačiek puzzle je tematicky zameraná na zvieratká. Je vhodná pre deti od osemnástich mesiacov.

autor neuvedený: Vozidlá – Puzzle
9,90 € 8,51 €

Skladaj, hraj sa, uč sa: prvá knižka s puzzle pre deti od dvoch rokov s roztomilými obrázkami vozidiel, ktoré môžeš skladať a rozkladať znova a znova.

Choux Nathalie: MiniPÉDIA Objavujeme svet hrou! Zvieratá?
11,90 € 10,23 €

Niektoré zvieratká mám doma, iné môžem pozorovať vonku. A tie divé poznám len zo zoologickej záhrady alebo z obrázkovej knižky, ako je táto! Nestačí však zvieratka spoznať, treba ich vedieť aj správne pomenovať. Aký je rozdiel medzi líškou a vlkom?

Choux Nathalie: MiniPÉDIA – Objavujeme svet! Jedlo
8,90 € 7,65 €

Ako vyzerá jabĺčko, po rozkrojení? Čo bude dnes na obed? A čo sa natiera na chlieb na raňajky? Je zdravší hrášok, alebo hranolčeky? Ktoré ovocie je oranžové? Rozdelí sa maškrtné dievčatko o cukríky?

Szymanowicz Maciej: Rok v čarovnej krajine
10,90 € 9,37 €

Zdravím vás, moji milí! Volám sa Ježibaba a som veľmi rada, že ste ma navštívili. Baladinova lampa vás ponúkne čarovným čajíkom a chutnou polievočkou.

Hoganová Martina: Moja prvá cesta okolo sveta
9,90 € 8,51 €

Roztvorením leporela získate glóbus. Tento atraktívny formát knihy prinesie najmenším čitateľom pri spoznávaní sveta veľa zábavy aj poučenia.

Pre deti od troch rokov.

Kozlowska, Marianna Schoett Katarzyna: Miško a Brumko idú do škôlky
10,90 € 9,37 €

Miško má tri roky a prvýkrát ide do škôlky. Pripravuje sa na to s rodičmi. Spoločne vyberajú batôžtek a dávajú dohromady potrebnú výbavu. Chlapček si do batôžka pribalí aj svojho najvernejšieho kamaráta – macka Brumka – a spolu sa vydajú do neznáma.

autor neuvedený: Pozri sa! Čo je to? Vozidlá
4,90 € 4,21 €

V tomto obrázkovom slovníčku ťa čaká veľa úžasných objavov. Zmysluplne zoradené tematické strany s kvalitnými fotografiami

  • precvičujú detské vnímanie
  • podporujú rozvoj slovnej zásoby a predstavivosti
Dziubaková Emilia: Rok v lese
10,90 € 9,37 €

Rok v lese predstaví malému čitateľovi les s jeho obyvateľmi v každom mesiaci v roku – rovnaký záber môže sledovať v rôznych situáciách, za rozličného počasia, cez deň alebo v noci.

autor neuvedený: Čo sa deje v supermarkete
6,90 € 5,93 €

Leporelo je určené pre deti od jedného roka. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvkami. Zisti, čo sa deje v supermarkete a precvič si motoriku.