Pufas Mamut glue lepidlo v kartuši 290 ml
8,60 €

Lepidlo na lepenie spojov s maximálnou počiatočnou pevnosťou. Prilepí aj ťažké predmety bez použitia fixácie.Lepidlo je balené v kartuši k použitiu JE POTREBNÁ vytláčacia pištoľ.

Pufas Mamut glue lepidlo v tube 25 ml
2,90 €

Lepidlo na lepenie spojov s maximálnou počiatočnou pevnosťou. Prilepí aj ťažké predmety bez použitia fixácie.Lepidlo je balené v 25 ml tube, ktorá je vhodná na lepenie malých plôch a menšie opravy.

Pufas Montažne lepidlo Pufas 300 g
5,50 €

Montážne lepidlo lepenie bez klincov a šróbov. Prilepí rýchlo a spoľahlivo všetky materiály v interiéri ako sú drevo, polystyrén, keramická dlažba, obklady stien z PVC peny. – rýchlo,čisto,bezpečne .

Pufas Náradie na tapetovanie - TAPETOVACIA LIŠTA
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tapetovacia lišta slúži na čisté a presné reyanie tapety. Náradie na tapetovanie uľahčí lepenie tapety na stenu pre dokonalý, konečný efekt v interiéri.

Dimex Lepidlo duvilax expres-LS 250 g
2,40 €

Lepidlo je interiérové disperzné lepidlo na drevo, papier. Pridáva sa aj do tapetových lepidiel na zvýšenie lepivosti pri nesavých povrchoch.

 
Dimex Lepidlo Turbo Fix 290 ml
7,99 €

Lepidlo na lepenie spojov s maximálnou počiatočnou pevnosťou. Prilepí aj ťažké predmety bez použitia fixácie.Lepidlo je balené v kartuši k použitiu JE POTREBNÁ vytláčacia pištoľ.

Dimex Náradie na tapetovanie - Tapetovací nôž - 30cm
4,80 €

Tapety na stenu bývajú rôznej hrúbky a nie vždy je vhodné na delenie pásov použiť nožnice. Tapetovací nôž odreže tapety presne a rýchlo. Náradie na tapetovanie uľahčí lepenie tapety na stenu pre dokonalý, konečný efekt v interiéri.

Pufas Lepidlo na bordúry 750 g
5,77 €

Lepidlo určené na lepenie ťažké tapety a bordúry na stenu a pre posilnenie lepivosti ostatných lepidiel. Lepidlo je pripravené k okamžitému použitiu s vysokou počiatočnou priľnavosťou, spotreba je 250 g/m2.

Pufas Lepidlo na tapety - Euro 3000 200 g
3,97 €

Tapetové lepidlo je vhodné na takmer všetky druhy bežných tapiet (papierové, vinylové, vliesové). odporučené množstvo na 5 – 7 rolí

Pufas Ochrana náterov a tapiet Pufas 250 ml
4,74 €

Ochranný náter je určný na povrchovú ochranu tapiet, fototapiet, náterov, disperzných farieb, omietok, prírodného a umelého kaneňa v interiéri. Disperzný, oderu odolný, nežlknúci náter je naviše odolný voči nečistotám a vode.

Pufas Penetračný náter 1 liter
3,39 €

Spevňujúci, akrylátový, penetračný náter do exteriéru aj interiéru. Penetrácia vhodná ako podkladový náter na steny pod tapety.

Pufas Sada maliarska - 24 x 32 cm (5 ks)
7,68 € 6,77 €

Sada vhodná pri maľovaní a lepení tapiet. Obsahuje maliarsky valec 18 cm nádobu, štetec, zakrývaciu fóliu a krepovú pásku. Všetko dôležité pre maľovanie a tapetovanie.