Lifesystems Trek First Aid Kit

Lifesystems Trek First Aid Kit

Lifesystems Trek First Aid Kit je vybavená lekárnička pre každodenné outdoorové aktivity. Obsahuje 23 súčastí k základnej prvej pomoci. Kompaktné balenie je ideálne pre turistov a cyklistov. Celý popis
Už sa nepredáva
20,90 €
Tovar od: MALL
20,90 €
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
Iní predajci

Recenzie (0)

Autor si prial zostať v anonymite
6.1.2023
Heureka recenzie
Dostačující vybavení, jinak super na treky
Petr K.
27.9.2022
Overený nákup
Jako základ první pomoci je to ideální
Stejně je potřeba si to do vybavit podle sebe
Autor si prial zostať v anonymite
7.9.2022
Overený nákup
Pecka
Dávid Š.
3.3.2021
Overený nákup
Obsahuje všetko potrebné, ideálny doplnok na túry. Pár krát sme využili už aj doma.
Tomáš E.
9.6.2020
Overený nákup
Skladné, ľahké, prijateľná cena, vhodné na jednoduchšiu turistiku. Nevýhoda je potreba znalosti cudzieho jazyka. Odporúčam skontrolovať obsah pri doručení aby ste neboli prekvapený až keď vám bude niečo treba (na fotku a popis sa nedá spoľahnúť, kedže všade je uvádzaný paracetamol a miesto toho som tam našiel pár náplastí a 1 obväz viac).
Cena
Hmotnosť
Skladnosť
Anglický návod
Nesúhlasiaci obsah
Jakub Š.
26.12.2019
Overený nákup
Veľmi kompaktný a dobre skladný balíček prvej pomoci pre turistiku. Prekvapilo ma, koľko vecí je v ňom dostupných (najmä vynilové rukavice, gél na popáleniny a pod). Je tam ešte priestor na doplnenie podľa vlastných potrieb, ale myslím si, že základné a aj nadštandardné pomôcky sú tu k dispozícii. Jedinú nevýhodu vidím v tom, že človek neznalý angličtiny alebo zdravotníckych pomôck sa nemusí vždy dopátrať o akú pomôcku ide, pretože návody a popisky na daných materiáloch sú v angličtine (poprípade je ešte aj návod v nemčine).
Hmotnosť
Skladnosť
Cena
Vybavenie vo vnútri
Popisky čisto v angličtine (mne to nevadí, zarátavam to však do celkového hodnotenia produktu
Hana M.
2.12.2019
Overený nákup
OK
Petr T.
3.7.2018
Overený nákup
-Znalost anglických, nebo aspoň německých výrazů nutná, jinak není poznat, co v kterém sáčku je. -Obal dost šustí V popisku chybí pro mne dvě důležité informace. Takže 1. nějaký desinfekční sprej (zajímal mě konkrétně Akutol) se tam sice vleze, ale na výšku tak tak a musel sem vyndat jeden obvaz. 2. Poutko zezadu. Je tam silná tkanina, která se používá i na opasky. Z větší části slepená suchým zipem. Konec je přicvaknutý drukem, takže se to dá celé lehce sundat z opasku. Opasek můžete mít max. 5cm široký.