Neurinu Melatogen (50 cps)

Neurinu Melatogen (50 cps)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pre rýchle zaspávanie, hlboký spánok a svieže ranné vstávanie. Žiadna nespavosť ani insomnia.  Celý popis
19,92 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

18.8.2022 - 19.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Augeri nutraceuticals

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 8193164

Popis

NEURINU Melatogen – pri nespavosti a poruchách spánkového cyklu

NEURINU Melatogen je výživový doplnok pre ľudí ktorý chcú zaspávať rýchlo, mať kvalitný hlboký, zdravý spánok a vstávať oddýchnutí a plní energie do nového dňa. 

Melatogen sa používa pre dosiahnutie dokonalého spánkového odpočinku. Je účinný pri problémoch s nespavosťou a zníženou kvalitou spánku. Je ideálny pre ľudí ktorí sa potrebujú dobre vyspať aby boli pripravení na každodenné výzvy a radosti. Melatogen prináša rýchle upokojenie, skracuje čas zaspávania a pomáha navodiť občerstvujúci spánok, ktorý zaručí vstávanie plné energie.

  • Rýchlejšie zaspávanie
  • Hlboký a občerstvujúci spánok
  • Jednoduché a radostné vstávanie
  • Nenávykový a voľnopredajný
  • Registrovaný ako výživový doplnok

 

Ako NEURINU Melatogen funguje?

Ako Melatogen účinkuje? Každodenné pracovné vypätie, zmena časových pásiem, stres či práca na smeny prináša nerovnováhu do spánkového cyklu. Dochádza k ťažkostiam so zaspávaním, čo spôsobuje frustráciu. Tá ešte viac zhoršuje kvalitu spánku. Ešte horšie môže byť časté nočné prebúdzanie s ťažkosťami opätovne zaspať. Nasleduje iba prehadzovanie na lôžku a tŕpnutie, kedy sa ozve zvuk budíka.  Ranné vstávanie sa potom mení na utrpenie. NEURINU Melatogen obsahuje zmes bylinných extraktov, aminokyselín a vitamínov, ktoré pôsobia upokojujúco a navodzujú hlboký občerstvujúci spánok. Prežívajte energické a šťastné dni, vďaka dokonale hlbokému spánku. 

NEURINU Melatogen je pripravený tak, aby účinkoval do niekoľkých minút, preto ho netreba užívať pravidelne. Melatogen nie je liek ale výživový doplnok. Preto nepatrí k návykovým látkam, na rozdiel od konvenčných liekov na spanie. Ak sa Melatogen rozhodnete užívať pravidelne, užívajte ho maximálne dva mesiace. Po tejto dobe je potrebné urobiť prestávku v užívaní v trvaní aspoň 14 dníi. 

 

Ako sa má NEURINU Melatogen správne užívať?

Užívajte jednu kapsulu 20 minút pred spánkom

Upozornenie: NEURINU Melatogen nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, uchovávajte ho mimo dosahu malých detí, nesmie sa použiť ako náhrada vyváženej a pestrej stravy, uchovávajte ho na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote, počas užívania sa nevystavujte intenzívnemu účinku slnečného žiarenia, neriaďte stroje ani dopravné prostriedky minimálne 5 hodín po užití, nepresiahnite stanovené dávkovanie, nepoužívajte ho v súbehu s centrálne tlmivým antidepresívami.

NEURINU produkty a ich kvalita

Zloženie výživového doplnku NEURINU Melatogen

Zložka

Podiel v dennej dávke

RHP

5-HTP (5-hydroxytriptofan)

100 mg

L-Tyrosin

50 mg

Extrakt z ľubovníka bodkovaného 10:1

20 mg (200 mg)

Extrakt z medovky lekárskej 10:1

25 mg (250 mg)

Melatonín 99%

5 mg

Vitamín B6

2,7 mg

150%

Vitamín B12

3,9 ug

150%

Zinok

7 mg

50%

Horčík

210 mg

50%

Vegánska priehľadná celulózová kapsula