Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 22550385

Multi-Mam Lanolin - Medicínsky čistý tuk z vlny oviec

Multi-Mam Lanolin - Medicínsky čistý tuk z vlny oviec

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Multi-Mam Lanolin je medicínsky čistý tuk z vlny oviec s preukázateľnými liečivými vlastnosťami. Chráni oblasť prsníka pred a počas kŕmenia, nahrádza a dopĺňa prirodzene sa vyskytujúce lipidy. Multi-Mam Lanolin chráni pokožku pred popraskaním. Celý popis
15,50 €
15,50 €
Doprava zadarmo

27.9.2023 - 28.9.2023 na vašej adrese

Popis

  • Chráni bradavky počas dojčenia a zabraňuje ich popraskaniu
  • Poskytuje okamžitú úľavu a udržuje pokožku hebkú, pružnú a zdravú
  • Nahrádza a dopĺňa prirodzené mazivo eliminované dojčením
  • Ponecháva pokožku jemnú, pevnú a zdravú
  • Je vysoko bezpečný, prírodný výrobok, ktorý nie je nutné pred dojčením odstraňovať
  • Je úplne bez chuti a výraznej vône

Multi-Mam Lanolin je maximálne bezpečný produkt vyrobený z najčistejšieho lanolínu. Výrazne prispieva k ochrane bradaviek čím umožňuje bezproblémové dojčenie dieťaťa. Podráždené bradavky a následná bolesť, ktorou mamička trpí, môžu otriasť dôverou v jej schopnosť dojčiť a výrazne zasahujú aj do vzťahu s dieťatkom, keďže každé kŕmenie je pre mamičku skôr utrpením než láskyplným zážitkom. Bolestivé bradavky môžu taktiež potláčať reflexné vypudzovanie mlieka. Mamička sa stáva viac podráždenou a tento začarovaný kruh vedie často k prerušeniu dojčenia dieťatka. Preto je nevyhnutné navrhnúť mamičke najmodernejšie metódy ako účinne predchádzať spomínaným problémom. Multi-Mam Lanolin sa môže používať kedykoľvek počas celého dňa, najlepšie však po dojčení. Minimálne použitie: dva razy denne. Rozotrite malé množstvo Multi-Mam Lanolin medzi prstami a aplikujte na celú oblasť bradavky. Lanolin nie je pred dojčením potrebné odstrániť.

Multi-Mam Lanolin je maximálne bezpečný produkt vyrobený z najčistejšieho lanolínu. Pôvod je v rúne oviec a jedná sa o čistý medicínsky lanolín.