Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 22921585

Multi-Mam BabyDent bezpečný gél lebo neobsahuje lidokaín

Multi-Mam BabyDent bezpečný gél lebo neobsahuje lidokaín

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Multi-Mam BabyDent je bioaktívny gél vyvinutý špeciálne pre dojčiace deti. Je založený na patentovanom komplexe 2QR, prírodnej rastlinnej látke pozostávajúcej z bioaktívnych molekúl nazývaných polysacharidy. Neobsahuje lidokaín. Celý popis
9,50 €
9,50 €
Doprava zadarmo

27.9.2023 - 28.9.2023 na vašej adrese

Popis

  • Prírodný, bezpečný a pri prehltnutí neškodný
  • Bez agresívnych chemických látok a anestetík ako sú lidokaín, či benzokaín
  • S príjemnou chuťou, bez cukru a bez akýchkoľvek nežiadúcich vplyvov na zuby
  • Špeciálne vyvinutý pre bábätká s prerezávajúcimi sa zúbkami

Ponúka úľavu pre bábätká s prerezávajúcimi sa zúbkami. Hlavnou zložkou prípravku Multi-Mam BabyDent je 2QR komplex, ktorý bezpečne a prirodzene neutralizuje škodlivé baktérie a pri prehltnutí je neškodný. Krospolymér na báze galaktoarabinánu a kyseliny polyglukurónovej, xylitol, kyselina hyalurónová, 2QR komplex: patentovaný komplex biologicky aktívnych polysacharidov.

Gél nanášajte vo výdatnom množstve na citlivé ďasná tak často, kým sa nedostaví želaná úľava. Vmasírujte ho do ďasien čistým prstom alebo jemnou detskou zubnou kefkou. Aby bol čas pôsobenia čo najdlhší, snažte sa nedávať dieťaťu po nanesení gélu ihneď piť a ak je to možné, zabráňte mu, aby si gél z ďasien lízaním odstránilo. Vhodná je aj aplikácia na predmety, ktoré prichádzajú priamo do styku s ďasnami, ako je cumlík alebo hračky na hryzenie. Intenzívnejšiu úľavu prináša BabyDent bábätkám, keď je skladovaný v chladničke (2 – 8°C). Studený gél má okamžitý upokojujúci účinok.