Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 7478987

Milva chinínová voda forte s rozprašovačom 200 ml

Milva chinínová voda forte s rozprašovačom 200 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Chinínová voda Forte s rozprašovačom, 200ml   Vysoký obsah (o 40% viac ) chinínu, v chinínovej vode Milva stimuluje krvný obeh, spevňuje vlasové folikuly, stimuluje rast zdravých a silných vlasov, redukuje a výrazne zlepšuje neprirodzenú stratu vlasov. Celý popis
4,50 €
4,50 €

28.9.2023 - 29.9.2023 na vašej adrese

Popis

Chinínová voda Forte s rozprašovačom, 200ml

 

Vysoký obsah (o 40% viac ) chinínu, v chinínovej vode Milva stimuluje krvný obeh, spevňuje vlasové folikuly, stimuluje rast zdravých a silných vlasov, redukuje a výrazne zlepšuje neprirodzenú stratu vlasov. Chinín je vhodný pre prechodnom vypadávaní vlasov, pri vypadávaní vlasov na základe stresu, pre poškodené a zničené vlasy. 


Prečo si vybrať tento produkt?
Hlavne ak ide o dlhodobý problém vypadávania vlasov, je lepšie začať silnejšími opatreniami. Na začiatok je tento prípravok (podobne ako chinínová voda so ženšenom) vhodnejší než klasická chinínová voda vďaka intenzívnejšiemu pôsobeniu. Rýchlo pomôže obrátiť tendenciu vypadávania vlasov a stimuluje ich rast. Neskôr sa môže nahradiť klasickou chinínovou vodou. Taktiež, pokiaľ ide o sezónne vypadávanie, je to jednoduché, efektívne a rýchle riešenie problému. Pokiaľ ide o vlasy, ktoré ťažko znášajú / nepotrebujú časté umývanie ale potrebujú starostlivosť, je to vhodná  a plnohodnotná náhrada šampónov z chinínovej série. Ak si Vaše vlasy vyžadujú profesionálnu starostlivosť, to je tá pravá vodička pre nich.

 

Použitie:
Aplikovať priamo na pokožku vlasov ku korienkom a jemne vmasírovať. Rozprašovač uľahčuje používanie – stačí 5–6 vstreknutí do korienkov vlasov. Bez oplachovania!

 

Výsledok:
Silné, zdravé a vitálne vlasy.

 

 

Skladovanie:
Uchovávajte v originálnom obale pri teplote 5–25°C na miestach mimo dosahu detí.


Tento produkt nebol testovaný na zvieratách.

 

 

 

INCI: Aqua, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Quinine NCL dihydrate, CI 17200.

 

// var g_ntscRmkId = 117; // tag id, do not change var g_ntscRmkEventId = ""; // optional custom event(s), string or array of strings var g_ntscRmkProdId = „64“; // optional product id(s) for dynamic remarketing, string or array of strings