Lovely Lovers DELAY 150ml lubrikačný gél na oddialenie ejakulácie

Lovely Lovers DELAY 150ml lubrikačný gél na oddialenie ejakulácie

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Intímny lubrikačný gél predlžujúci dĺžku pohlavného styku. Pre oddialenie ejakulácie. Napomáha v otázke predčasnej ejakulácie a slabej sexuálnej výdrže. Celý popis
28 €
Vrátane DPH

Momentálne nedostupné

Tovar od predajcu Intímne Nákupy

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 10847779

Popis

INTIM GEL PREDLŽUJÚCI DĹŽKU POHLAVNÉHO STYKU

Intímny gél predlžujúci dĺžku styku. Optimálne spojenie aktívnych zložiek prináša možnosť kontrolovať ejakuláciu, zaručuje pritom spokojnosť vďaka dlhšiemu styku. Prídavky guarany a kofeínu povzbudzujú a stimulujú. Ideálne v prípade problému s predčasnou ejakuláciou či nedostatočným zvlhčením intímnych partií. Je výdatný a hodvábne hladký. Je vyrobený na vodnej báze, takže nezanecháva škvrny. Zaručí optimálnu klzkosť, tým predchádza vzniku odrenín a podráždenia. 

Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

* Kozmetický výrobok.

ČO MÔŽETE ZÍSKAŤ VĎAKA DELAY GEL?

Kontrolu doby styku

Silnejšiu erekciu

Efekt znecitlivenia (bez zníženia erekcie)

Opakovaný styk (rýchlejšia regenerácia)

Optimálne zvlhčenie intímnych partií

Príliv energie vďaka guarane a kofeínu – jediný prostriedok svojho druhu na trhu!

 

PRE KOHO JE DELAY GEL URČENÝ

Lovely Lovers DELAY Gél je vyrobený pre mužov, ktorí nie sú spokojní s dĺžkou styku. Môžeme však vymedziť 3 typy mužov, ktorí budú s jeho účinkami najspokojnejší:

„bežec na krátku trať“ – ak ejakulujete veľmi rýchlo (do 5 minút), DELAY GEL Vám dovolí kontrolovať moment vyvrcholenia

„maratónec“ – ak nemáte problém s predčasnou ejakuláciou, ale chceli byste sa milovať napríklad o pol hodiny dlhšie, aktivne zložky obsiahnuté v Lovely Lovers DELAY gel Vám toto rozhodne pomôžu uľahčiť.

muž vyžadujúci zvlhčenie – v priebehu dlhého styku je veľmi dôležité zvlhčenie a mierne chladenie. Lovely Lovers DELAY GEL sa postará o oboje

Ak si vyberiete exkluzívnu sériu Lovely Lovers, máte istotu, že výrobok:

má unikátne a vyskúšané zloženie vypracované najlepšími technológmi

je dermatologicky testovaný a zdravotne nezávadný

je účinný

vyrobený podľa farmaceutického štandardu GMP (ang. Good Manufacturing Practice), ktorý zaručuje úplnú kontrolu nad kvalitou a pôvodom surovín

overený stovkami spokojných klientov

 

PREČO DELAY GEL POMÁHA MUŽOM PREDĹŽIŤ DOBU TRVANIA STYKU?

Unikátne zloženie aktívnych zložiek, oil. Mentolu, pepermintového oleja alebo výťažku z listov mäty priepornej, znecitlivejú penis, takže sexuálne impulzy nie sú príliš intenzívne – čo je najčastejšia príčina predčasnej ejakulácie. Pritom však neznižujú príjemné pocity. Naopak, obsah guarany a kofeínu dodajú energiu, posilnia erekciu, povzbudia a odstránia únavu. Dovolia ešte dlhšie užívať si milostný akt, čas je možné kontrolovať. Navyše urýchľuje regeneráciu po styku, takže umožňuje jeho opakovanie.

Môže byť použitý jednorázovo, pretože efekt je okamžitý. Ale pravidelné používanie DELAY GÉLU umožňuje zbaviť sa problému predčasnej ejakulácie a naučiť sa kontrole, vďaka čomu môžete rozhodovať o dĺžke styku.

AKO PÔSOBÍ GUARANA (PAULLINIA CUPANA)?

Guarana zvyšuje energetický výdaj, znižuje únavu. Plod guarany obsahuje až 8% kofeínu a vitamín B3 (niacín). Navyše výťažok z plodu Paullinia cupana stimuluje a povzbudzuje.

AKO PÔSOBÍ KOFEIN (CAFFEINE)?

Kofeín prispieva k zvýšeniu fyzickej účinnosti počas krátkeho veľmi intenzívneho fyzického vypätia. Navyše zvyšuje odolnosť, znižuje pocit únavy. Aj vďaka lokálnemu zvýšeniu krvného tlaku v dráždivom teliesku prispieva k ľahšiemu dosiahnutiu erekcie. Stimuluje mikrocirkuláciu, urýchľuje metabolizmus kožných buniek.

AKO PÔSOBÍ MENTHOL?

Mentol osviežuje, upokojuje podráždenia a pôsobí protizápalovo. Zabraňuje množeniu mikroorganizmov. Vďaka pôsobeniu na kožné receptory dodáva pocit sviežosti a chladu.

AKO PÔSOBÍ PEPPERMINTOVÝ OLEJ?

Peprmintový olejček uklidňuje a mierne znecitlivuje.

AKO PÔSOBÍ VÝŤAŽOK Z LISTOV MÄTY PRIEPORNEJ?

Výťažok z listov mäty piepornej ochladzuje, pretože pôsobí na kožné receptory. Používa sa aj ako prostriedok inhibujúci rozvoj mikroorganizmov.

GEL NA BÁZE VODY

DELAY GEL je intímny prípravok vytvorený na vodnej báze, vďaka čomu je úplne bezpečný a nevyvoláva podráždenie. Navyše nezanecháva škvrny a môže byť použitý zároveň s prezervatívom a erotickými doplnkami.

AKO POUŽÍVAŤ LOVELY LOVERS DELAY GEL

POKYNY NA POUŽITIE: Otočte pumpičku do pozície „OPEN“. Aplikujte dostatočné množstvo gélu po celej dĺžke penisu a votrite ho. Počkajte 10 minút do úplného absorbovania gélu pokožkou. Gél účinne hydratuje. Môže byť používaný ako lubrikant s kondómom. Môžete niekoľkokrát opakovať. Pred prvým použitím aplikujte malé množstvo na vnútornú stranu predlaktia. Nepoužívajte gél, ak ste na neho alergický.

Šikovná fľaštička s dávkovačom

Vďaka použitému veľmi kvalitnému dávkovaču možno množstvo gélu presne odmeriavať. Pumpička má funkciu OPEN / CLOSE zabraňujúca prípadnému vyliatiu obsahu. Fľaštička, v ktorej sa gél nachádza, je vyrobená z materiálu odolného proti mechanickému poškodeniu, vďaka čomu sa nemusíte báť, že sa pri páde rozbije.

LOVELY LOVERS – VÁŠNIVÁ LÁSKA…

Značka Lovely Lovers je výsledkom spolupráce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátne a účinné zloženie za prijateľnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímnej kozmetiky pre náročných klientov, pre ktorých je dôležitá tá najvyššia kvalita intímneho života. Všetky produkty sú dermatologicky testované, vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice). Najvyššie štandardy kontroly kvality a pôvodu surovín užívateľom zaručujú najvyššiu kvalitu produktu a účinnosť potvrdenú testami a skúsenosťami spokojných klientov.