IMUNOSTAR Imunostar dezinfekčný gél, 400ml

IMUNOSTAR Imunostar dezinfekčný gél, 400ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Praktický 400ml dávkovač s obsahom dezinfekčného gélu Imunostar. Je optimálny na čistenie rúk, nelepí, efektívne dezinfikuje. Celý popis
12,90 €
Vrátane DPH
4,20 €
-67%

Skladom u partnera 5+ kusov

17.8.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
17.8.2022 - 18.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu koronaochrana.sk

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 10678002

Popis

Imunostar dezinfekčný gél je optimálny prostriedok na čistenie rúk. Nelepí, efektívne dezinfikuje a spoľahlivo zničí 99.99% vírusov a baktérií.

Vďaka pridaniu hydratačnej zložky je veľmi šetrný k pokožke. Jedná sa o novú hustejšiu a vylepšenú receptúru, je možné ho plniť do fľaštičiek, rozprašovačov, mechanických ale aj automatických dávkovačov (môžete použiť aj dávkovače určené na tekuté mydlo).

Na trhu sa objavujú rôzne látky, najmä technické liehové čističe pomenované tiež gél, sú prevažne redšej konzistencie. Imunostar dezinfekčný gél nie je rovnaký výrobok, receptúra je schválená podľa noriem WHO. Pri výrobe sa dbalo na ochranu pokožky, preto bolo pridané veľké množstvo ošetrujúcich látok, ktoré zabraňujú jej vysúšaniu a zároveň ju zvláčňujú.

Má vysokú výdatnosť, na jedno ošetrenie rúk stačí naozaj pár kvapiek (oporúča sa cca 3ml na jednu dlaň), neodparuje sa, po aplikácii odporúčame roztierať trením cca 30 sekúnd. Po nanesení bez oplachu zostáva na rukách ako jemný a príjemný film dlho aktívny.

Skladujte na chladnom a suchom mieste v dobre uzavretom obale mimo dosahu zdrojov tepla. Zamedzte vzniku statickej elektriny. Sklady musia zodpovedať platným bezpečnostným a požiarnym predpisom. Skladovať mimo dosahu potravín, nápojov a krmív. Izolovať od alkalických kovov a látok podporujúcich horenie.