Kód: 12081456

ANTIVIRAL Tekutá dezinfekcia s vôňou Antiviral liquid 100 ml s aplikátorom

ANTIVIRAL Tekutá dezinfekcia s vôňou Antiviral liquid 100 ml s aplikátorom

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Dezinfekčný pripravok s baktericídnym, levurocidním, fungicídnym a virucídnym účinkom. Určené pre dezinfekciu rúk a povrchov. Dezinfekčný prípravok typ 01 a 02. Určené ako pre širokú verejnosť, tak pre profesionálne použitie. Možné využiť aj na dezinfekciu povrchov. Celý popis
3,10 €
Tovar od: UVtech SK
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
3,10 €

30.5.2023 na výdajnom mieste
30.5.2023 - 31.5.2023 na vašej adrese

Popis

Dezinfekčný pripravok s baktericídnym, levurocidním, fungicídnym a virucídnym účinkom. Určené pre dezinfekciu rúk a povrchov. Dezinfekčný prípravok typ 01 a 02. Určené ako pre širokú verejnosť, tak pre profesionálne použitie. Možné využiť aj na dezinfekciu povrchov.

Vyrobené na základe odporúčanej receptúry Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO). Vyrobené v súlade s povolením Ministerstva zdravotníctva SR.

Spektrum dezinfekčného účinku: Hygienická dezinfekcia rúk 3ml / 30s. Pôsobenie baktericídne vrátane TBC, spektra A, M, T; levurocidní, fugicidní (1 min), virucídny na obalené vírusy (30s).

Návod na použitie: Prípravku použite dostatočné množstvo (2×3 ml), aby pokryl celú plochu plochy či dlaní. Naneste na dlane a rozotrite po celých rúk a zápästiach; zvláštnu pozornosť venujte kožičke okolo nechtov a záhybom v koži. Dobre vtierajte, kým nie je koža suchá. Tento postup by mal trvať približne 1 minútu. Použitie maximálne 10 krát denne.

Účinná biocídna látka (g / 100g): etanol (EC: 200–578–6): 78g

dezinfekce vonava antiviral