2.000 PAIPO Refresh 1 ks

2.000 PAIPO Refresh 1 ks

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
PAIPO je japonská alternatíva cigarety, ktorá neobsahuje nikotín, decht ani iné zdraviu škodlivé látky. Využíva účinku aromatických olejov. PAIPO je partnerom v miestach, kde je zakázané fajčiť alebo je fajčenie nevhodné. Celý popis
3,80 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

7.2.2023 na výdajnom mieste
 
7.2.2023 - 8.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 7214289

Popis

PAIPO je japonská alternatíva cigarety, ktorá neobsahuje nikotín, decht ani iné zdraviu škodlivé látky. Využíva účinku aromatických olejov. PAIPO je partnerom v miestach, kde je zakázané fajčiť alebo je fajčenie nevhodné. Môže pomôcť odvykajúcim fajčiarom, lebo reflektuje psychické aspekty fajčenia.

Pri fajčení je ústna dutina a krk vystavený vyššej záťaži ako obvykle. PAIPO Refresh pomáha upokojiť podráždený krk a zanecháva príjemnú chuť v ústach vďaka výťažku zo sladkého drievka, mäty piepornej a listovej zeleniny.

PAIPO ponúka riešenie vo forme „cigarety“ bez dymu. Môžete ho používať aj na miestach, kde je fajčenie zakázané alebo v prípadoch, keď fajčenie nie je vhodné. V nemocniciach, čakárňach, dopravných prostriedkoch, v blízkosti detí, počas tehotenstva atď.

PAIPO môže pomôcť odvykajúcim fajčiarom, lebo reflektuje psychické aspekty fajčenia. Nejedná sa však o liek. Neobsahuje nikotín a preto môže byť bez problémov používaný is prípravkami k odnaučeniu fajčenia. Pokiaľ by ste radi iba obmedzili počet vyfajčených cigariet, je PAIPO iv tomto prípade vhodnou voľbou, lebo súčasné používanie s tabakovými výrobkami je bezproblémové.

PAIPO je vhodné aj pre tých, ktorí už prestali fajčiť a majú problémy s pribúdajúcou telesnou hmotnosťou. Pri odvykaní od fajčenia chýba pocit cigarety v ústach, a preto býva nahradzovaná jedlom, žuvačkami alebo cukríky. Náhrada jedlom vedie k zvýšenému príjmu kalórií. V prípade žuvačiek a cukríkov dochádza k nadmernej tvorbe slín, a tým zvyšovanie pocitu hladu. PAIPO je jedinečné aj v tomto prípade. Navodzuje pocit cigarety v ústach, nezvyšuje tvorbu slín a naviac je bez kalórií.

Ako používať:

Vytiahnite zátku a zasaďte ju do vrchu viečka. Odstráňte viečko a vychutnajte si PAIPO vdychovaním chuti. Po použití nasaďte späť viečko i zátku. Ak sa pri vdychovaní už nevytvára v ústach chuť, nahraďte PAIPO za nové.

Balenie:

1 ks

Upozornenie:

Určené pre dospelých. Nezapaľujte. Ukladajte mimo dosahu detí. Nadmerné používanie môže vyvolať nepríjemný pocit v ústach. PAIPO vydrží približne 8 hodín nepretržitého používania. Nepoškodzuje pleť ani zuby. Vhodný doplnok programu na chudnutie.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Mäta pieporná (Mentha piperita)
Normálne funkcie dýchacieho systému
Normálna činnosť tráviacej sústavy a čriev
Prirodzená obranyschopnosť – imunitný systém
Relaxácia – spánok
Eukalyptus (Eukalyptus guľatoplodý, Eucalyptus globulus)
Normálne funkcie dýchacieho systému
Normálny stav svalov a kĺbov
Normálna hladina glukózy v krvi
Chlorofyl
tvorba hemoglobínu