Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® Vozidlá na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® Vozidlá nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® Vozidlá – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO Friends 41717 Mia a záchranná akcia v divočine LEGO Friends 41717 Mia a záchranná akcia v divočine
LEGO Friends 41717 Mia a záchranná akcia v divočine

Obohaťte detský pohľad na svet so stavebnicou Mia a záchranná akcia v divočine (41717). Malí stavitelia od 7 rokov budú mať za úlohu starať sa o zranené zvieratá. Pripojte sa k Mie z LEGO® Friends na vysnívanej stáži v záchrannom stredisku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO® 10875 Nákladný vlak LEGO Friends 41717 Mia a záchranná akcia v divočine
LEGO DUPLO® 10875 Nákladný vlak

LEGO® DUPLO® Nákladný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony. Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje prístav, loď, kaviareň, nakladaciu stanicu, 2 žeriavy, 3 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa, ako aj množstvo koľajníc. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10948 Garáž a umývačka áut LEGO Friends 41717 Mia a záchranná akcia v divočine
LEGO DUPLO 10948 Garáž a umývačka áut

Hľadáte vhodnú vzdelávacie hračku s autíčkami pre najmenšie deti? Táto stavebnica LEGO® DUPLO® Garáž a umývačka áut zaručene poteší všetkých automobilových nadšencov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10959 Policajná stanica a vrtuľník LEGO DUPLO 10959 Policajná stanica a vrtuľník
LEGO DUPLO 10959 Policajná stanica a vrtuľník

Stavebnica Policajná stanica a vrtuľník (10959) od LEGO® DUPLO® je vhodná pre malé deti od 2 rokov, ktoré zaujme inšpiratívnymi postavami a vozidlami. Stavebnica umožní hravou formou rozvíjať jemnú motoriku, empatiu a ďalšie užitočné zručnosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Classic 10696 Stredný kreatívny box LEGO DUPLO 10959 Policajná stanica a vrtuľník
LEGO Classic 10696 Stredný kreatívny box

Táto sada obsahuje kocky LEGO v 35 rôznych farbách a bola navrhnutá tak, aby umožňovala staviteľom všetkých vekových kategórií stavať podľa vlastnej fantázie a podnecovala ich predstavivosť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Friends 41703 Dom priateľstva na strome LEGO DUPLO 10959 Policajná stanica a vrtuľník
LEGO Friends 41703 Dom priateľstva na strome

Dom priateľstva na strome od LEGO® Friends je nabitý funkciami, ktoré deťom umožnia prispieť niečím pozitívnym do komunity v mestečku Heartlake. Hravým spôsobom tak môžu zistiť, ako radostné je pomáhať druhým. Môžu vyrábať spoločne produkty, ktoré umožnia vyberať peniaze na charitu. Táto sada zaujme celým radom prepracovaných detailov pre neobmedzené kreatívne hranie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Classic 10698 Veľký kreatívny box LEGO City 60375 Hasičská stanica a auto hasičov
LEGO Classic 10698 Veľký kreatívny box

S týmto obrovským boxom plným klasických kociek LEGO v 33 rôznych farbách zažiješ skutočnú stavebnú horúčku. Sada obsahuje množstvo rozmanitých okien a dverí a celý rad ďalších špeciálnych dielov, takže sa môžeš nechať unášať svojou fantáziou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO® 10874 Parný vláčik LEGO City 60375 Hasičská stanica a auto hasičov
LEGO DUPLO® 10874 Parný vláčik

LEGO® DUPLO® 10874 Parný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony. Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje navyše vlakovú stanicu, sklápač na uhlie, 2 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa a jednoduchú trať pre hračkársky vlak. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO City 60375 Hasičská stanica a auto hasičov LEGO City 60375 Hasičská stanica a auto hasičov
LEGO City 60375 Hasičská stanica a auto hasičov

Zapálite iskru detskej fantázie so stavebnicou LEGO® City Hasičská stanica a auto hasičov (60375), v ktorej je stanica so spacou miestnosťou, garáž a zábavná tyč na rýchle skĺznutie do akcie. Deti budú mať k dispozícii aj parádne hasičské auto s ohybnou hadicou a rebríkom na streche.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10987 Smetiarske vozidlo LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11
LEGO DUPLO 10987 Smetiarske vozidlo

Pomôžte malým deťom od 2 rokov upratať mesto so stavebnicou LEGO® DUPLO® Mesto (10987) Smetiarske auto. Vďaka realistickému smetiarskemu vozidlu si zvedaví stavitelia môžu prehrávať príbehy zo sveta okolo seba a tiež sa naučiť recyklovať, triediť odpadky do správnych smetí a vyhadzovať smeti do smetiarskeho vozidla.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10990 Stavenisko LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11
LEGO DUPLO 10990 Stavenisko

Položte základy kvalitným staviteľským schopnostiam s modelom Stavenisko (10990) od LEGO® DUPLO® Town. Táto stavebnica s množstvom funkcií je nabitá detailmi, ktoré inšpirujú k nápaditému hraniu a pomáhajú s rozvojom schopností sebavyjadrenia. Malé deti od 2 rokov sa naučia pracovať v tíme na príklade trojice robotníkov na stavbe, ktorí ovládajú 3 vozidlá.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11 LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11
LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11

Orol pristál! Osláv výročie 50 rokov od vôbec prvého pristátia na Mesiac s modelom lunárneho modulu NASA Apollo 11. Táto interpretácia lunárneho modulu Apollo 11 Eagle od LEGO je doslova nabitá realistickými prvkami a funkciami. Model je doplnený o ceduľku s nápisom Apollo 11, takže je ideálny na výstavku do izby alebo kancelárie, kde bude pripomínať vzrušujúce udalosti roku 1969.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL