LEGO Super Mario™ 71376 Padajúci Thwomp - rozširujúci set
37,10 € 34,90 €

Exkluzívne

Obohaťte svoj štartovací set LEGO® Super Mario™ o nové dobrodružstvá, v ktorých budete musieť uniknúť pred Thwompom! Umiestnite LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia) na plošinu. Zvoľte buď časť s výstupkami, alebo obtiažnejší hladký povrch. Kĺzajte zo strany na stranu, vyhýbajte sa Thwompovi a získajte mince. A dávajte pozor na Lava Bubble!

LEGO 71360 Dobrodružstvo s Mariom - štartovacia sada
54,60 € 45,90 €

Legendárny Super Mario ™ je späť! LEGO® a Nintendo spojili svoje sily a vytvorili originálne stavebnicu s interaktívnou figúrkou Maria. Deti sa môžu vďaka tejto stavebnici spojiť so svojou obľúbenou postavou v reálnom svete. Sada obsahuje LEGO figúrku Maria, ktorá reaguje prostredníctvom LCD obrazovky a reproduktorov.

LEGO Super Mario™ 71364 Problémy v pevnosti Whompov - rozširujúci set
19,99 € 16,90 €

Rozšírte svoj štartovací set LEGO® Super Mario™ o nové výzvy s Whompmi! Dávajte pozor, nech na posuvnej plošine nespadnete do horúcej lávy. Porazte Whompa, ktorý stráži akčnú kocku P Switch, a potom už len s LEGO® Mariom (figúrka nie je súčasťou balenia) uhánějte pre odmenu. Ale pozor na Lava Bubble – prekonáte ju s pomocou zeleného panciera.

LEGO Super Mario™ 71362 Útok piraňovej rastliny - rozširujúci set
49,99 € 43,90 €

Rozšírte svoj štartovací set LEGO® Super Mario™ o nové vzrušujúce dobrodružstvo! Prebehnite trávu a skočte na katapult, aby ste porazili Koopu Troopu, potom skočte na plošinu a zdvihnite vlajku. Alebo preskočte lávu a porazte Bob-omba. Ak zvolíte vodnú cestu, čaká vás súboj s piraňovou rastlinou. Všetky 3 cesty vedú k akčnej kocke, ktorá otvára bránu pevnosti, v ktorej môžete získať mince. Figúrka Maria nie je súčasťou balenia.

LEGO Super Mario™ 71363 Púštny Pokey - rozširujúci set
19,99 € 16,90 €

Pridajte k svojmu štartovaciemu setu LEGO® Super Mario™ túto rozširujúcu stavebnicu a nažhavte sa na akciu s Pokeyom! Dostaňte hrdinského LEGO Maria na otočné kladivo. Rozhojdajte kladivo, aby kúsok po kúsku porazilo Pokeyho, a potom skočte na akčnú kocku a získajte mince! Ale pozor, hneď za rohom číha Monty.

LEGO Super Mario 71366 Paľba Boomer Billa - rozširujúci set
29,99 € 24,90 €

Rozšírte svoj štartovací set LEGO® Super Mario™ o poriadnu akciu s Boomer Billom! Porazte Shy Guya a potom skočte na otočnú plošinu. Pred vami je cesta s výstupkami alebo klzká plocha, ktorú trasu risknete? Čím rýchlejšie sa Mario točí, bez toho aby ho zrazil Boomer Bill, tým viac mincí získa. Použite Super Mushroom, aby LEGO® Mario™ nemal závrat a neporanil ho oheň.

LEGO Super Mario 71371 Lietajúci Mario - odev
9,90 €

Vybavte Maria vrtuľou a Vzlietnite do akcie! Oblečte LEGO figúrke Maria (nie je súčasťou balenia) špeciálne nohavice a čiapku s vrtuľou. Vrtuľový odev umožňuje LEGO Mariovi vzlietnuť do neba. Môžete sa tešiť na nové zvuky pri zbieraní mincí vysoko v nebesiach. Vezmite LEGO Maria na akčný let a premeňte svoju izbu v obriu LEGO Super Mario™ úroveň.

LEGO Super Mario 71370 Ohnivý Mario - oblečenie
9,90 €

Rozpáľte akciu naplno s týmto parádnym doplnkom LEGO® Super Mario™. Oblečte LEGO Maria (nie je súčasťou balenia) do tohto ohnivého odevu a sledujte, ako bude reagovať na hernú úroveň, ktorú ste pre neho nachystali. Keď si LEGO Mario nasadí nohavice a čiapku, získa schopnosť ohnivého útoku a dokáže poraziť nepriateľov rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

LEGO Super Mario™ 71374 Nintendo Entertainment System™
230,90 €

Novinka

Postavte si legendárnu hru Super Mario Bros.™ s touto úžasnou sadou LEGO® Nintendo Entertainment System™! Hernú kazetu umiestnite do konzoly z kociek. Otáčajte kľukou na retro televízore a sledujte, ako po obrazovke behá osembitový Mario. LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia) umiestnite do slotu hore, aby reagoval na nepriateľov, prekážky a bonusy na obrazovke – dokonca sa spustí pôvodná hudba z hry!

LEGO Super Mario™ 71384 Tučniak Mario – kostým
9,69 €

Novinka

Oblečte LEGO® figúrku Maria (nie je súčasťou balenia) do kostýmu tučniaka a presvedčte sa, ako bude reagovať na strhujúce úrovne, ktoré ste postavili. Keď má LEGO Mario kostým na sebe, môže zbierať mince navyše tým, že bude jazdiť po bruchu!

LEGO Super Mario™ 71386 Akčné kocky
3,79 €

Novinka

Užite si ešte viac strhujúce akcie vo svete LEGO® Super Mario™ s 10 zberateľskými postavami. Každý balíček z 2. série obsahuje zostaviteľnú figúrku s akčným tagom, ktorú možno pridať do štartovacieho setu. Bude to Huckit Crab, Spiny Cheel Cheep, Ninju alebo Foo? Môže to ale byť tiež Parachute Goomba, Para-Beetle alebo Poison Mushroom. Otvorte balíček a presvedčte sa sami!

LEGO Super Mario 71373 Staviteľ Mario - odev
9,90 €

Pripravte sa na ešte viac akcií s týmto úžasným vylepšením pre Maria! Oblečte svojmu LEGO Mariovi (figúrka nie je súčasťou balenia) špeciálne nohavice a čiapku. Potom s ním skáčte po LEGO kockách a zbierajte mince. Čím viac kociek poskáče, tým viac mincí vyhráte! A vy si tak vo svojich úrovniach LEGO Super Mario™ užijete náramnú porciu zábavy!

LEGO Super Mario 71369 Boj v Bowserovom hrade - rozširujúci set
99,99 € 79,90 €

Postavte sa záverečnému bossovi Bowserovi v tomto skvelom rozšírení pre štartovací set LEGO® Super Mario™. Dostaňte Lava Bubble z cesty a prebojujte sa do Bowserovhoz hradu. Zhoďte Dry Bonesa z trasúcej sa plošiny. Vo veži na vás čaká silný protivník Boo. Skočte na páčky, nadvihnite paže Bowsera a pozbierajte odmeny z akčných kociek. Potom zatraste mostom a vychutnajte si víťazstvo, keď Bowser spadne.

LEGO Super Mario 71367 Mariov dom a Yoshi - rozširujúci set
29,99 € 25,90 €

Navštívte dom LEGO Maria a získajte mince v novej úrovni LEGO® Super Mario™. Vonku môžete prehodiť pár slov s Yoshim – čo LEGO Mario™ povie a koľko mincí dostanete? Nájdite Super Star kocku v podkroví, pozastavte herný čas, získajte mince a veľa ďalšieho. Skočte na Goomba v záhrade a vyhrajte ďalšie odmeny. Potom je čas na oddych. Hojdajte LEGO Maria v hojdacej sieti správnou rýchlosťou, aby zaspal! Figúrka Maria nie je súčasťou balenia.

LEGO Super Mario™ 71383 Wiggler a jedovatý močiar - rozširujúci set
40,90 €

Novinka

Tento akčný rozširujúci set, ktorým môžete rozšíriť štartovací set od LEGO® Super Mario™, vám sprostredkuje stretnutie s Wigglerom v úrovni Soda Jungle! Poriadne s ním zatraste, aby sa pred vami rozvinul tajný most. Dajte si pozor na Goomba, ktorý sa práve pod mostom skrýva. Vyhnite sa jedovatému močiaru pomocou otočnej plošiny a plte. Získajte úžasné schopnosti vďaka akčnej kocke Super Star a zavŕšte epickú cestu tým, že porazíte Koopa Paratroopu!

LEGO Super Mario 71372 Kocúr Mario - odev
9,90 €

Prepožičia svojmu LEGO Mariovi (figúrka nie je súčasťou balenia) schopnosti mačky s týmto parádnym doplnkom! Oblečte LEGO Mariovi špeciálne nohavice a čiapku a neľakajte sa, keď začne mňaukať a priasť. Vďaka tomuto mačaciemu odevu môže Mario chodiť po stenách a zbierať mince. A vy si tak vo svojich LEGO Super Mario™ úrovniach užijete ešte viac zábavy!

LEGO Super Mario 71365 Závodisko s piraňami - rozširujúci set
29,99 € 24,90 €

Predveďte svoje zručnosti na závodisku s piraňami a obohaťte štartovací set LEGO® Super Mario™ o nové výzvy. Porazte Goombu a Koop Troopa v púšti. Skočte na časovú kocku a hrajte dlhšie. Potom umiestnite LEGO Maria na posuvné závodisko a hojdajte ním tak rýchlo, ako to len pôjde, aby ste získali čo najviac mincí. Ale pozor – ak narazíte do piraňové rastliny, LEGO Mario dostane závrat.

LEGO Super Mario™ 71385 Tanuki Mario - kostým
9,69 €

Novinka

Nasaďte LEGO® figúrke Maria (nie je súčasťou balenia) tento kostým a pozrite si jej unikátne reakcie. Roztočte ju a získajte ešte viac mincí predtým, než skočí na protivníkov. Jedná sa o fantastický spôsob, ako z vlastných úrovní pre LEGO® Super Maria vyťažiť ešte viac zábavy!

LEGO Super Mario 71368 Toadov lov pokladov - rozširujúci set
69,99 € 61,90 €

Rozšírte svoj štartovací set LEGO® Super Mario™ o vzrušujúci lov pokladov. Pomôžte LEGO® Mariovi (figúrka nie je súčasťou balenia) dostať sa cez posuvné a otočné plošiny a most. Zoznámte sa s Toadom a Toadettom a zmerajte si sily s Cheep Cheepyom a Goombom. Objavte všetky akčné kocky v Toadovej dedine a skočte na ne v správnom poradí, aby ste získali bonusové mince.

LEGO Super Mario™ 71381 Chain Chomp a stretnutie v džungli - rozširujúca súprava
20,90 €

Novinka

Rozšírte svoju štartovaciu súpravu od LEGO® Super Mario™ o vzrušujúcu výzvu s Chain Chompom! Vykročte do úrovne Soda Jungle a dávajte pozor, aby ste nespadli do jedovatej bažiny. Porazte Bramballa s trnitými nohami jedným mocným skokom. Dostaňte sa na plošinu a zhoďte z nej Chain Chompa. Až bude nebezpečný kúsajúci protivník mimo hru, skočte na kocku s mincami a získajte svoju odmenu!

LEGO Super Mario™ 71361 Akčné kocky
4,90 €

Zapojte do hry až 10 ďalších zberateľských postáv a dostaňte svoje zážitky vo svete LEGO® Super Mario™ na úplne novú úroveň! V každom balíčku nájdete zostaviteľnú nepriateľskú postavu a akčnú kocku, ktoré môžete pridať do svojho štartovacieho setu. Trebárs vás prekvapí Bullet Bill, Bob-omb, Eep Cheep, Blooper či morský ježko. Alebo na vás vybafne strašidelný duch Peepa. Otvorte balík a zistite to!

LEGO Super Mario™ 71382 Hlavolam s piraňovou rastlinou - rozširujúci set
29,49 €

Novinka

Obohaťte štartovací set od LEGO® Super Mario™ o tento parádny rozširujúci set, ktorý ponúka úroveň s piraňovými rastlinami! Po celej úrovni Soda Jungle sa rozprestiera jedovatý močiar, tak do neho nespadnite. Skočte na Spinyho a získajte mince. Potom roztočte kolotoč a odpracte piraňové rastliny z cesty. Skočte na 3 červené kocky s mincami v časovom limite a získajte bohatú odmenu!