Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

LEGO® Star Wars™

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® Star Wars™ na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® Star Wars™ nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® Star Wars™ – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO Star Wars 75350 Prilba klonovaného veliteľa Codyho LEGO Star Wars 75353 Naháňačka spídrov na planéte Endor – dioráma
LEGO Star Wars 75350 Prilba klonovaného veliteľa Codyho

Vzdajte hold vernému vojakovi výstavnou zberateľskou stavebnicou pre dospelých Prilba klonovaného veliteľa Codyho (75350) od LEGO® Star Wars™. Ponorte sa naplno do tvorivého procesu a pripomeňte si výrazné obrysy prilby, ktorú nosila táto ikonická postava v seriáli Star Wars: Klonové vojny. S podstavcom s ceduľkou bude neprehliadnuteľný model kompletný.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Star Wars 75349 Helma kapitána Rexa LEGO Star Wars 75353 Naháňačka spídrov na planéte Endor – dioráma
LEGO Star Wars 75349 Helma kapitána Rexa

Preukážte úctu klonovanému veliteľovi z 501. légie týmto zberateľským modelom pre dospelých Helma kapitána Rexa (75349) od LEGO® Star Wars™. Ponorte sa naplno do vytvárania detailov helmy zo seriálu Star Wars: Klonové vojny. Pridajte zostaviteľný podstavec so štítkom a úchvatný výstavný kúsok do domácnosti alebo na pracovisko bude kompletný.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Star Wars 75353 Naháňačka spídrov na planéte Endor – dioráma LEGO Star Wars 75353 Naháňačka spídrov na planéte Endor – dioráma
LEGO Star Wars 75353 Naháňačka spídrov na planéte Endor – dioráma

Zachyťte dynamickú akciu vzrušujúcej scény z filmu Star Wars: Návrat Jediho so stavebnicou Naháňačka spídrov na planéte Endor™ – dioráma (75353). Postavte dynamickú scénu, v ktorej princezná Leia a Luke Skywalker prenasledujú prieskumného vojaka v lesoch na mesiaci Endoru. Výstavný model dokončíte plaketkou s hláškou Luka Skywalkera („Quick! Jam their comlinks. Center switch!“).

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Star Wars 75352 Cisárova trónna sieň – dioráma LEGO Star Wars 75345 Bojový balíček klonovaných vojakov z 501. légie
LEGO Star Wars 75352 Cisárova trónna sieň – dioráma

Zinscenujte si dramatické vyvrcholenie pôvodnej trilógie Star Wars™ s touto diorámou Cisárova trónna sieň (75352). Stavebnica je plná autentických detailov vrátane okna Hviezdy smrti navrhnutého špeciálne pre tento model a otočného trónu Cisára Palpatina. Stavebnica je ako stvorená na stavanie aj vystavenie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Star Wars 75345 Bojový balíček klonovaných vojakov z 501. légie LEGO Star Wars 75345 Bojový balíček klonovaných vojakov z 501. légie
LEGO Star Wars 75345 Bojový balíček klonovaných vojakov z 501. légie

S týmto bojovým balíčkom LEGO® Star Wars™ (75345) sa deti od 6 rokov stanú veliteľmi jednotky klonovaných vojakov z 501. légie. Môžu sa tešiť na 4 minifigúrky LEGO, klonovaného špecializovaného vojaka 501. légie a 2 vojakov ťažkej pechoty 501. légie. Každá má navyše svoju zbraň, takže o akčné hranie nebude núdze.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Star Wars™ 75301 Stíhačka X-wing™ Luka Skywalkera LEGO Star Wars 75345 Bojový balíček klonovaných vojakov z 501. légie
LEGO Star Wars™ 75301 Stíhačka X-wing™ Luka Skywalkera

Priprav sa na strhujúci útek z priekopy s kultovou stíhačkou X-wing Luka Skywalkera! Skontroluj, či je verný droid R2-D2 na palube, a naskoč do kokpitu. Naštartuj motory a vzlietni do vesmíru. Prepni krídla do útočného režimu a páľ z pružinových vystreľovačov na lode Impéria. A až bude bitka dobojovaná, vráť sa rýchlo na povstaleckú základňu a osláv víťazstvo!

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Star Wars™ 75192 Millennium Falcon™ LEGO Star Wars 75362 Jediský raketoplán T-6 Ahsoky Tano
LEGO Star Wars™ 75192 Millennium Falcon™

Zamier ku hviezdam vo vesmírnej lodi Millennium Falcon od LEGO® Star Wars! So 7500 dielikmi je super rýchla Corellianská loď Hana Sola skutočne nabitá úžasnými detailmi a zábavnými prvkami. Hviezdne vojny môžu začať!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO Star Wars 75362 Jediský raketoplán T-6 Ahsoky Tano LEGO Star Wars 75362 Jediský raketoplán T-6 Ahsoky Tano
LEGO Star Wars 75362 Jediský raketoplán T-6 Ahsoky Tano

Deti si môžu zahrať dobrodružstvá zo seriálu Star Wars: Ahsoka u seba doma s touto prepracovanou verziou Jediského raketoplánu T-6 Ahsoky Tano z kociek LEGO® (75362). Tento zostaviteľný model raketoplánu obsahuje otvárajúci kokpit pre LEGO minifigúrku, podvozok, ktorý sa ľahko zasúva do letového režimu, 2 vystreľovače projektilov a 2 úložné priestory na náradie a zbrane.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Star Wars™ 75257 Millennium Falcon™ LEGO Star Wars 75362 Jediský raketoplán T-6 Ahsoky Tano
LEGO Star Wars™ 75257 Millennium Falcon™

Pridaj sa k Finnovi, Chewbaccovi, Lando Calrissianovi, Booliovi, C-3PO, R2-D2 a D-O na ich cestách galaxií na palube legendárnej lode Millennium Falcon. Rovnako ako vo filme Star Wars: Vzostup Skywalkera, aj tento model má už to najlepšie za sebou, ale stále zvládne kesselskú cestu za 12 parsekov … možno. Zdvihni rampu, chop sa riadenia a priprav sa na dobrodružnú cestu vesmírom LEGO® Star Wars™.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO Star Wars 75366 Adventný kalendár Star Wars LEGO Star Wars 75366 Adventný kalendár Star Wars
LEGO Star Wars 75366 Adventný kalendár Star Wars

Doprajte deťom v predvianočnom období kúsok vianočnej nálady s malými prekvapeniami v Adventnom kalendári LEGO® Star Wars™ 2023 (75366). Skrýva sa v ňom mnoho zberateľských postavičiek, minifigúrok a doplnkov, aby sa deti mohli zahrať na scénky z filmu Star Wars: Návrat Jediho alebo zo seriálov Star Wars: Klonové války a Star Wars: Chybná várka. Prekvapenia z kalendára sa tiež dajú skombinovať s ďalšími stavebnicami zo série LEGO Star Wars.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Star Wars™ 75304 Helma Dartha Vadera LEGO Star Wars 75366 Adventný kalendár Star Wars
LEGO Star Wars™ 75304 Helma Dartha Vadera

Vzdajte hold temnému sithskému lordovi v zberateľskej sade Helma Dartha Vadera od LEGO® Star Wars™. Ponorte sa do komplexného staviteľského zážitku a pripomeňte si klasické scény zo ságy Star Wars. Vyjadrite kultový tvar a zlovestné detaily helmy v štýle LEGO kociek.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Star Wars 75335 BD-1 LEGO Star Wars 75366 Adventný kalendár Star Wars
LEGO Star Wars 75335 BD-1

Priaznivci hry Star Wars Jedi: Fallen Order si môžu pripomenúť epické dobrodružstvá a postaviť si model prieskumného droida BD-1 (75335) od LEGO Star Wars. Hlava tohto pohyblivého modelu sa nakláňa dozadu, dopredu a do strán, čo mu pridáva na roztomilosti. Fanúšikovia budú určite potešení aj ďalšími autentickými detailmi, medzi ktoré patria priesvitné dieliky na zadnej strane hlavy, ktoré signalizujú náladu droida BD-1. Ďalej nechýba priestor na dieliky v podobe kanistrov s palivom. Informačný štítok a figúrka LEGO droida BD-1, ktorú je možné k štítku pripevniť, dovŕši tento okúzľujúci výstavný kus.

môžete mať DNES

Partner: MALL