Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Stavebnice LEGO® pre dospelých na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Stavebnice LEGO® pre dospelých nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Stavebnice LEGO® pre dospelých – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO Icons 10300 Stroj času z Návratu do budúcnosti LEGO Icons 10300 Stroj času z Návratu do budúcnosti
LEGO Icons 10300 Stroj času z Návratu do budúcnosti

Dospelí fanúšikovia filmov Návrat do budúcnosti pozor! Máme pre vás jedinečný projekt: stavebnicu LEGO® Stroj času z Návratu do budúcnosti (10300). Podporte svoju vášeň k jednej z najzbožňovanejších filmových trilógií všetkých čias a postavte si niektorú z troch verzií kultového auta, ktoré dokáže cestovať v čase.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Marvel 76178 Redakcia Daily Bugle LEGO Icons 10300 Stroj času z Návratu do budúcnosti
LEGO Marvel 76178 Redakcia Daily Bugle

V tejto úchvatnej stavebnici LEGO® Marvel Spider-Man: Redakcia Daily Bugle (76178) pre dospelých sa stretáva až 25 klasických postáv zo Spider-Manovho univerza. Ikonická budova redakcie Daily Bugle predstavuje kulisu pre klasickú komiksovú akciu s hviezdnou zostavou tých najpopulárnejších hrdinov a zloduchov z dielne Marvelu.

môžete mať 04.04

MALL
LEGO Icons 10292 Byty zo seriálu Priatelia LEGO Icons 10300 Stroj času z Návratu do budúcnosti
LEGO Icons 10292 Byty zo seriálu Priatelia

Stretnite sa so svojou obľúbenou skupinkou priateľov pri stavbe týchto verných replík Chandlerovho a Joeyho bytu a tiež bytu Moniky a Rachel. Stavebnica LEGO® Byty zo seriálu Priatelia nielenže kopíruje interiér týchto dvoch bytov a spojovacej chodby medzi nimi, ale navyše je aj plná zábavných detailov a odkazov na klasické momenty z celého seriálu. Uvoľnite sa, pretože stavbu tohto modelu si treba poriadne vychutnať.

môžete mať 03.04

MALL
LEGO Ideas 21329 Fender Stratocaster LEGO Icons 10313 Kytica z poľných kvetín
LEGO Ideas 21329 Fender Stratocaster

Pripravte sa na poriadnu jazdu s modelom LEGO® gitary Fender® Stratocaster™ a zosilňovača 65 Princeton® Reverb zo 70. rokov. Zostavte gitaru buď v červenej, alebo čiernej farbe a vychutnajte si autentické prvky, ako sú tremolo páka, prepínač snímačov a ladiace kolíky. Umiestnite gitaru na podstavec a pripojte ju k zosilňovaču a footswitchi, aby bol výstavný model kompletný.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Icons 10280 Kytica LEGO Icons 10313 Kytica z poľných kvetín
LEGO Icons 10280 Kytica

Prekvapte niekoho zo svojich priateľov alebo blízkych krásnou kyticou, ktorá v žiadnom prípade nebude obyčajným darčekom. LEGO® kytica ohromí množstvom krásnych kvetov v úžasných farbách – a to všetko z LEGO kociek. Stonky kvetov sú nastaviteľné, takže možno kyticu ľahko prispôsobiť akejkoľvek váhe. Rozvíjajte tvorivosť a všímavosť a užite si zábavu pri stavaní pútavého výstavného kusu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
LEGO Icons 10313 Kytica z poľných kvetín LEGO Icons 10313 Kytica z poľných kvetín
LEGO Icons 10313 Kytica z poľných kvetín

Kvety vždy vyčaria úsmev na tvári – a kytica z poľných kvetín LEGO® Icons (10313) dodáva tomuto nadčasovému darčeku aspekt tvorivosti. Čo tak osláviť najbližší sviatok vášho blízkeho tak, že mu podarujete kvety, ktoré nikdy nezvädnú a netreba ich polievať?

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Icons 10314 Dekorácia zo sušených kvetov LEGO Icons 10314 Dekorácia zo sušených kvetov
LEGO Icons 10314 Dekorácia zo sušených kvetov

Vypestujte si bytový doplnok, ktorý nikdy nemusíte polievať, so stavebnicou LEGO® Icons Dekorácia zo sušených kvetov (10314). Tento pohlcujúci projekt pre dospelých prekypuje krásnymi kvetinami vo farbách jesene a ako hlavné komponenty využíva gerberu a ružu. Po zostavení si dekoráciu môžete vystaviť vo váze alebo zavesiť na stenu a s láskou ju obdivovať.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Icons 10311 Orchidea LEGO Icons 10314 Dekorácia zo sušených kvetov
LEGO Icons 10311 Orchidea

Užite si jedinečný staviteľský projekt pre dospelých a postavte si so stavebnicou LEGO® Orchidea (10311) krásny výstavný model kvety. Dajte si záležať na každom detaile bieloružových kvetov a modrého ozdobného kvetináča, z ktorého čnie 5 listov a 2 korienky. Užite si sústredené stavanie a potom si model naaranžujte podľa seba a dodajte vášmu domovu moderný nádych.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Icons 10309 Sukulenty LEGO Icons 10314 Dekorácia zo sušených kvetov
LEGO Icons 10309 Sukulenty

Sukulenty sú často vstupenkou do sveta izbových rastlín, ktoré zároveň v interiéri plnia estetický účel. Teraz si môžete so stavebnicou LEGO® Sukulenty (10309) vychutnať jedinečný staviteľský projekt pre dospelých a postaviť si elegantný výstavný model, ktorý obohatí váš domov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Icons 10294 Titanic LEGO Star Wars™ 75192 Millennium Falcon™
LEGO Icons 10294 Titanic

Od doby, kdy Titanic v roce 1912 vyplul na svou první a zároveň poslední cestu, uchvacuje toto plavidlo fantazii lidí po celém světě. Nyní mu můžete vzdát hold díky kolosálnímu LEGO® modelu Titanic (10294). Tento kolosální model lodi Titanic se zařadí mezi historické sběratelské kusy.

môžete mať 04.04

MALL
LEGO Icons 10307 Eiffelova věž LEGO Star Wars™ 75192 Millennium Falcon™
LEGO Icons 10307 Eiffelova věž

Jste připraveni na fascinující výzvu? Model LEGO® Eiffelova věž (10307) určený pro dospělé měří asi 150 cm na výšku a je vlajkovou lodí série cestovatelských a historických stavebnic LEGO. Nejenže se jedná o nejvyšší model LEGO všech dob, ale zároveň patří i mezi modely s nejvyšším počtem dílků. Také se jedná o super dárek pro milovníky cestování a historie.

môžete mať 04.04

MALL
LEGO Star Wars™ 75192 Millennium Falcon™ LEGO Star Wars™ 75192 Millennium Falcon™
LEGO Star Wars™ 75192 Millennium Falcon™

Zamier ku hviezdam vo vesmírnej lodi Millennium Falcon od LEGO® Star Wars! So 7500 dielikmi je super rýchla Corellianská loď Hana Sola skutočne nabitá úžasnými detailmi a zábavnými prvkami. Hviezdne vojny môžu začať!

môžete mať 04.04

MALL