Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Stavebnice LEGO® pre dospelých na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Stavebnice LEGO® pre dospelých nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Stavebnice LEGO® pre dospelých – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO Creator Expert 10255 Zhromaždenie na námestí LEGO Creator Expert 10255 Zhromaždenie na námestí
LEGO Creator Expert 10255 Zhromaždenie na námestí

Urob si výlet na úžasné Zhromaždenie na námestí vyvinuté k oslave desiatich rokov LEGO modulárnych budov. Táto sada obsahuje veľa neprekonateľne geniálnych detailov a skrytých prekvapení. Ľahko snímateľné časti budov poskytujú prístup do dokonale prepracovaných interiérov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Super Mario 71411 Všemocný Bowser LEGO Creator Expert 10255 Zhromaždenie na námestí
LEGO Super Mario 71411 Všemocný Bowser

Vzdajte hold kráľovi Koop a postavte si Všemocného Bowsera od LEGO Super Mario™ (71411). Bowserove ostne na tejto zostaviteľnej figúrke sú tvorené dielikmi LEGO, ktoré sú novinkou pre október 2022. Samozrejme nechybí ani vystreľovač ohnivých gulí a tlačidlo na ovládanie pohybov hlavy a krku. A paže a prsty tohto obávaného protivníka sa hýbu tiež!

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Icons 10302 Optimus Prime LEGO Creator Expert 10255 Zhromaždenie na námestí
LEGO Icons 10302 Optimus Prime

Optimus Prime je vodca hrdinských autobotov. A teraz aj pôsobivý model LEGO® 2 v 1 pre fanúšikov Transformers. Prejavte svoje nadšenie pre svet Transformers s týmto obohacujúcim staviteľským projektom pre dospelých a zostavte si detailnú repliku ikonického robota.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Novinka
LEGO Star Wars 75350 Helma klonovaného veliteľa Codyho LEGO Star Wars 75350 Helma klonovaného veliteľa Codyho
LEGO Star Wars 75350 Helma klonovaného veliteľa Codyho

Vzdajte hold vernému vojakovi s touto zberateľskou helmou LEGO® Star Wars™ Helma klonovaného veliteľa Codyho (75350) pre dospelých. Vychutnajte si tento pútavý staviteľský proces a pretvorte si výnimočné kontúry helmy, ktorú vlastní ikonická postava zo seriálu Star Wars. Klonové vojny. Pútavý výstavný model dopĺňa podstavec z kociek s ceduľkou.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Ideas 10303 Horská dráha LEGO Star Wars 75350 Helma klonovaného veliteľa Codyho
LEGO Ideas 10303 Horská dráha

Postavte si plne funkčnú slučkovú horskú dráhu LEGO® a doplňte si kolekciu lunaparkových atrakcií stavebníc LEGO. LEGO® Horská dráha (10303) je staviteľský projekt pre dospelých, takže môžete pekne vlastným tempom zrekonštruovať aj tie najmenšie detaily tohto funkčného modelu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Icons 10276 Koloseum LEGO Star Wars 75350 Helma klonovaného veliteľa Codyho
LEGO Icons 10276 Koloseum

Nic na tomto světě se nevyrovná majestátnosti římského Kolosea. Tento epický model Kolosea podrobně napodobuje všechny části slavné stavby. Autentické detaily zachycují severní část vnější fasády a kultovní oblouky. Třípatrový model zdobí dórské, iónské a korintské sloupy. Atikové podlaží pak doplňují korintské pilastry.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Icons 10273 Strašidelný dom na púti LEGO Art 31201 Harry Potter™ Erby rokfortských fakúlt
LEGO Icons 10273 Strašidelný dom na púti

Tento model vám pomôže zabudnúť na každodenné starosti a naplno sa ponoriť do vlastnej kreativity. Hrôza a strašidlá na vás čakajú na každom rohu. Tešiť sa môžete aj na úchvatné detaily, vrátane šmýkačky s voľným pádom, prekliateho obrazu, strašidelných dverí a veľa ďalších prvkov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Art 31201 Harry Potter™ Erby rokfortských fakúlt LEGO Art 31201 Harry Potter™ Erby rokfortských fakúlt
LEGO Art 31201 Harry Potter™ Erby rokfortských fakúlt

Priprav sa vzdať poctu svojej obľúbenej rokfortskej fakulte! Postav si jeden zo štyroch erbov alebo si kúp sady štyri a maj rokfortský erb kompletný. Hudobný doprovod zážitok ešte umocní a úplne ťa pohltí. Keď bude dielo hotové, pridaj exkluzívny dielik s logom Harry Potter™ a hrdo si svoj výtvor vystav.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Art 21226 Výtvarný projekt - tvoríme spoločne LEGO Art 31201 Harry Potter™ Erby rokfortských fakúlt
LEGO Art 21226 Výtvarný projekt - tvoríme spoločne

Hľadáte zábavný spoločný projekt vhodný pre kutilov? Potom si nenechajte ujsť kreatívnu stavebnicu Výtvarný projekt – tvoríme spoločne (21226) od LEGO® Art. Stretnite sa s priateľmi a rodinou, vytiahnite manuál a užite si spoločne zábavu pri vytváraní jedinečných nástenných umeleckých diel.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Marvel 76215 Black Panther LEGO Disney Princess 43179 Myšiak Mickey a Myška Minnie
LEGO Marvel 76215 Black Panther

Dospelí fanúšikovia Avengerov od Marvelu sa môžu ponoriť do tvorivého staviteľského projektu, ktorý im pripraví LEGO® Marvel Black Panther (76215). Táto zberateľská pocta Ságe nekonečna od Marvel Studios zaručene rozprúdi konverzáciu, nech už ju umiestnite kamkoľvek.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Art 31206 The Rolling Stones LEGO Disney Princess 43179 Myšiak Mickey a Myška Minnie
LEGO Art 31206 The Rolling Stones

Možno je pravda, že „You Cant Always Get What You Want“, ale isté je, že so stavebnicou LEGO® Art The Rolling Stones (31206) získajú fanúšikovia rock'n'rollu a legendárnych Stoneov možnosť postaviť si jedno z najslávnejších hudobných log všetkých čias. Každým osadeným dielikom zároveň vzdáte hold tejto ikonickej rockovej kapele.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Disney Princess 43179 Myšiak Mickey a Myška Minnie LEGO Disney Princess 43179 Myšiak Mickey a Myška Minnie
LEGO Disney Princess 43179 Myšiak Mickey a Myška Minnie

Prežite znovu fantastické spomienky a postavte si tieto veľké figúrky kultových postáv od Disneyho – Myšiaka Mickeyho a Myšku Minnie! Obe figúrky na sebe majú originálne klasické kostýmy a stoja na podložke pripomínajúcej starý celuloidový film. Nechýbajú ani ich podpisy.

môžete mať ZAJTRA

MALL