Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Stavebnice LEGO® pre dospelých na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Stavebnice LEGO® pre dospelých nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Stavebnice LEGO® pre dospelých – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO Disney Princess 43179 Myšiak Mickey a Myška Minnie LEGO Disney Princess 43179 Myšiak Mickey a Myška Minnie
LEGO Disney Princess 43179 Myšiak Mickey a Myška Minnie

Prežite znovu fantastické spomienky a postavte si tieto veľké figúrky kultových postáv od Disneyho – Myšiaka Mickeyho a Myšku Minnie! Obe figúrky na sebe majú originálne klasické kostýmy a stoja na podložke pripomínajúcej starý celuloidový film. Nechýbajú ani ich podpisy.

môžete mať 03.04

MALL
LEGO Ideas 21323 Veľké Piano LEGO Disney Princess 43179 Myšiak Mickey a Myška Minnie
LEGO Ideas 21323 Veľké Piano

Užite si kvalitne strávený čas sami so sebou pri stavaní veľkého piana z radu LEGO® Ideas. Dajte priechod svojej kreativite, zahrajte nádhernú skladbu a potom si model vystavte. Model sa pýši motorom a funkčnými klávesmi. Prepojte stavebnicu s aplikáciou LEGO Powered Up a prebuďte v sebe muzikanta alebo si pustite automatické prehrávanie, pohodlne sa usaďte a vychutnávajte si krásnu muziku.

môžete mať 04.04

MALL
LEGO Ideas 21335 Motorizovaný maják LEGO Disney Princess 43179 Myšiak Mickey a Myška Minnie
LEGO Ideas 21335 Motorizovaný maják

Vžite sa do kože strážcu majáka vďaka tomuto motorizovanému výstavnému modelu majáka na skalách s chatkou, mólom a ďalšími doplnkami. Osvetlite svoju domácnosť týmto modelom s autentickými detailmi, ako je otočné svetlo a Fresnelova šošovka. Tento klasický výstavný model LEGO sa dodáva s podrobným návodom na umocnenie pohlcujúceho zážitku z jeho stavania.

môžete mať 04.04

MALL
Pecka cena
LEGO Technic 42130 BMW M 1000 RR LEGO Creator Expert 10291 Queer tím – byť „Úžo Pätky“
LEGO Technic 42130 BMW M 1000 RR

Model BMW M 1000 RR bol vyvinutý na pretekanie a zdokonalený na použitie na ceste. Získal si tak srdce fanúšikov motošportu, ale aj bežných motorkárov. Teraz sa môžete aj vy naplno ponoriť do staviteľského zážitku, na konci ktorého na vás čaká model tejto parádnej motorky (42130) od LEGO® Technic.

môžete mať 03.04

MALL
LEGO Art 31207 Kvetinové umenie LEGO Creator Expert 10291 Queer tím – byť „Úžo Pätky“
LEGO Art 31207 Kvetinové umenie

Sada LEGO® Art Kvetinové umenie (31207) s nástennými mozaikami predstavuje vstupenku do sveta neobmedzenej kreativity. Vneste do svojho domova odvážne farby a dizajnové prvky. Nechajte rozkvitnúť svoju predstavivosť a pustite sa do tvorenia vlastných motívov. Vstúpte do radostného zenu s množstvom kvetov, pokoja a úľavy od stresu, ktoré pocítite pri umiestnení každého dielika na svoje miesto.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Creator Expert 10291 Queer tím – byť „Úžo Pätky“ LEGO Creator Expert 10291 Queer tím – byť „Úžo Pätky“
LEGO Creator Expert 10291 Queer tím – byť „Úžo Pätky“

Fanúšikovia televíznej show Queer tím od Netflix zbystrite! Pripravte sa byť sami sebou a ponorte sa do obohacujúceho staviteľského projektu s LEGO® stavebnicou Queer tím – byt „Úžo Päťky". Užite si stavanie detailne prepracovaného interiéru kultového bytu z americkej Atlanty a objavujte najrôznejšie známe prvky vyjadrujúce jedinečné zručnosti každého z členov tímu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Icons 10300 Stroj času z Návratu do budúcnosti LEGO Icons 10300 Stroj času z Návratu do budúcnosti
LEGO Icons 10300 Stroj času z Návratu do budúcnosti

Dospelí fanúšikovia filmov Návrat do budúcnosti pozor! Máme pre vás jedinečný projekt: stavebnicu LEGO® Stroj času z Návratu do budúcnosti (10300). Podporte svoju vášeň k jednej z najzbožňovanejších filmových trilógií všetkých čias a postavte si niektorú z troch verzií kultového auta, ktoré dokáže cestovať v čase.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Star Wars 75308 R2-D2 LEGO Icons 10300 Stroj času z Návratu do budúcnosti
LEGO Star Wars 75308 R2-D2

Prežite znovu klasické okamihy zo ságy Star Wars™ a postavte si mimoriadne prepracované LEGO® figúrku droida R2-D2. Úchvatný model, je nabitý autentickými detailmi, vrátane zaťahovacej prostrednej nohy, otočnej hlavy, otváracích a vysúvacích popredných poklopov, vysúvacieho a otočného periskopu a svetelného meča Luka Skywalkera ukrytého vo vnútornom priestore hlavy. Stavajte a vystavujte.

môžete mať 03.04

MALL
LEGO Marvel Avengers 76223 Nanorukavice LEGO Icons 10300 Stroj času z Návratu do budúcnosti
LEGO Marvel Avengers 76223 Nanorukavice

Prežite znovu atmosféru marvelovského filmu Avengers: Endgame s náročným, ale hodnotným modelom Nanorukavice (76223) od LEGO® Marvel určeným dospelým fanúšikom. Pestrofarebný výstavný kus je určený pre dospelých modelárov a zaujme pohyblivými kĺbovými prstami a popisným štítkom na robustnej podložke.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Icons 10314 Dekorácia zo sušených kvetov LEGO Icons 10314 Dekorácia zo sušených kvetov
LEGO Icons 10314 Dekorácia zo sušených kvetov

Vypestujte si bytový doplnok, ktorý nikdy nemusíte polievať, so stavebnicou LEGO® Icons Dekorácia zo sušených kvetov (10314). Tento pohlcujúci projekt pre dospelých prekypuje krásnymi kvetinami vo farbách jesene a ako hlavné komponenty využíva gerberu a ružu. Po zostavení si dekoráciu môžete vystaviť vo váze alebo zavesiť na stenu a s láskou ju obdivovať.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
LEGO Marvel 76218 Sanctum Sanctorum LEGO Icons 10314 Dekorácia zo sušených kvetov
LEGO Marvel 76218 Sanctum Sanctorum

Zachyťte kúzlo Doktora Stranga s impozantnou stavebnicou LEGO® Marvel Sanctum Sanctorum (76218), ktorá skladá poctu majstrovi mystických umení prostredníctvom modelu pre dospelých nadšencov. Tento model rezidencie Doktora Stranga prináša nezabudnuteľné scény z filmových trhákov Avengers: Infinity War a Doktor Strange v mnohovesmírnom šialenstve od štúdia Marvel.

môžete mať 04.04

MALL
LEGO Creator 10283 NASA Raketoplán Discovery LEGO Icons 10314 Dekorácia zo sušených kvetov
LEGO Creator 10283 NASA Raketoplán Discovery

Žasnite nad divy vesmíru s touto LEGO® stavebnicou NASA Raketoplán Discovery pre dospelých. Náročná sada ponúka model raketoplánu Discovery, ale tiež Hubblovho vesmírneho ďalekohľadu. Otvorte nákladový priestor a uveďte Hubblov vesmírny ďalekohľad na obežnú dráhu, aby mohol skúmať vesmír.

môžete mať 04.04

MALL