Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Stavebnice LEGO® pre dospelých na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Stavebnice LEGO® pre dospelých nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Stavebnice LEGO® pre dospelých – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO Architecture 21034 Londýn LEGO Icons 10314 Dekorácia zo sušených kvetov
LEGO Architecture 21034 Londýn

Zachyťte architektonickú podstatu Londýna s ikonickou Národnou galériou, Nelsonovým stĺpom, vyhliadkovým Londýnskym okom, Big Benom (tzv. Alžbetinou vežou) a mostom Tower Bridge aj s Temžou pod ním.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Architecture 21028 New York City LEGO Icons 10314 Dekorácia zo sušených kvetov
LEGO Architecture 21028 New York City

Zachyť architektonickú podstatu New Yorku s touto úžasnou sadou, ktorá obsahuje ikonickou budovu Flatiron, budovu Chrysler, Empire State Building, veža svetového obchodného centra a Sochu slobody, ktorý tvorí krásnu scenériu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Icons 10314 Dekorácia zo sušených kvetov LEGO Icons 10314 Dekorácia zo sušených kvetov
LEGO Icons 10314 Dekorácia zo sušených kvetov

Vypestujte si bytový doplnok, ktorý nikdy nemusíte polievať, so stavebnicou LEGO® Icons Dekorácia zo sušených kvetov (10314). Tento pohlcujúci projekt pre dospelých prekypuje krásnymi kvetinami vo farbách jesene a ako hlavné komponenty využíva gerberu a ružu. Po zostavení si dekoráciu môžete vystaviť vo váze alebo zavesiť na stenu a s láskou ju obdivovať.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Architecture 21044 Paříž LEGO Architecture 21044 Paříž
LEGO Architecture 21044 Paříž

Spoj dohromady najslávnejšie parížske miesta vďaka tomuto nádhernému panoramatickému modelu Paríža. Táto LEGO sada bol navrhnutá tak, aby poskytla príjemný a obohacujúci zážitok zo stavania všetkým, ktorí sa zaujímajú o architektúru, cestovanie, históriu a dizajn.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Icons 10309 Sukulenty LEGO Architecture 21044 Paříž
LEGO Icons 10309 Sukulenty

Sukulenty sú často vstupenkou do sveta izbových rastlín, ktoré zároveň v interiéri plnia estetický účel. Teraz si môžete so stavebnicou LEGO® Sukulenty (10309) vychutnať jedinečný staviteľský projekt pre dospelých a postaviť si elegantný výstavný model, ktorý obohatí váš domov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Icons 10311 Orchidea LEGO Architecture 21044 Paříž
LEGO Icons 10311 Orchidea

Užite si jedinečný staviteľský projekt pre dospelých a postavte si so stavebnicou LEGO® Orchidea (10311) krásny výstavný model kvety. Dajte si záležať na každom detaile bieloružových kvetov a modrého ozdobného kvetináča, z ktorého čnie 5 listov a 2 korienky. Užite si sústredené stavanie a potom si model naaranžujte podľa seba a dodajte vášmu domovu moderný nádych.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
LEGO Icons 10313 Kytica z poľných kvetín LEGO Icons 10313 Kytica z poľných kvetín
LEGO Icons 10313 Kytica z poľných kvetín

Kvety vždy vyčaria úsmev na tvári – a kytica z poľných kvetín LEGO® Icons (10313) dodáva tomuto nadčasovému darčeku aspekt tvorivosti. Čo tak osláviť najbližší sviatok vášho blízkeho tak, že mu podarujete kvety, ktoré nikdy nezvädnú a netreba ich polievať?

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Icons 10280 Kytica LEGO Icons 10313 Kytica z poľných kvetín
LEGO Icons 10280 Kytica

Prekvapte niekoho zo svojich priateľov alebo blízkych krásnou kyticou, ktorá v žiadnom prípade nebude obyčajným darčekom. LEGO® kytica ohromí množstvom krásnych kvetov v úžasných farbách – a to všetko z LEGO kociek. Stonky kvetov sú nastaviteľné, takže možno kyticu ľahko prispôsobiť akejkoľvek váhe. Rozvíjajte tvorivosť a všímavosť a užite si zábavu pri stavaní pútavého výstavného kusu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Architecture 21057 Singapur LEGO Icons 10313 Kytica z poľných kvetín
LEGO Architecture 21057 Singapur

Pripomeňte si atmosféru „leviaho mesta“ s týmto prepracovaným modelom singapurskej panorámy. Ponorte sa do staviteľského projektu, na ktorého konci na vás čaká zátoka Marina Bay Sands, centrum OCBC, výšková budova One Raffles Place, trh s jedlom Lau Pa Sat, záhrada Gardens by the Bay a oveľa viac. Spojte mrakodrapy, kúzelné staré budovy na brehu rieky a zeleň do úchvatného výstavného modelu, ktorý nikto neprehliadne.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Icons 10281 Bonsaj LEGO Star Wars 75327 Helma Luka Skywalkera (Red Five)
LEGO Icons 10281 Bonsaj

Ponechajte voľný priechod svojej kreativite a vychutnajte si estetickú hodnotu bonsaje s týmto nádherným LEGO® modelom. Tento praktický projekt predstavuje perfektný spôsob, ako do svojho života môžete vniesť pokoj a mier prostredníctvom stavania. Vitajte príchod rôznych ročných období tým, že vymeníte ružové kvety za zelené listy. Popustite uzdu svojej fantázii a štylizujte kvety tak, aby ste docielili jedinečný vzhľad. Nechýba ani kvetináč a podstavec.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Star Wars 75327 Helma Luka Skywalkera (Red Five) LEGO Star Wars 75327 Helma Luka Skywalkera (Red Five)
LEGO Star Wars 75327 Helma Luka Skywalkera (Red Five)

Prebuďte v sebe kreatívnu Silu a postavte si zberateľský model Helma Luka Skywalkera (Red Five) (75327). Táto replika ikonickej Lukovej helmy je vôbec prvou otvorenou helmou niektorého z hrdinov slávnej ságy v zbierke LEGO® Star Wars™.

môžete mať ZAJTRA

MALL
LEGO Marvel 76187 Venom LEGO Star Wars 75327 Helma Luka Skywalkera (Red Five)
LEGO Marvel 76187 Venom

Zapojte svoje staviteľské zručnosti a Zvečnite jedinečné rysy kultového marvelovského Superzloduch ostrými zubami so stavebnicou Venom od LEGO® Marvel Spider-Man. Obrie čeľusť plná zubov pripomínajúcich dýky, dlhý, krútiaci sa jazyk a nízke, čierne obočie spoločne dotvárajú nezameniteľný výstavný kus.

môžete mať ZAJTRA

MALL