Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® pre dospelých - Film a zábava na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® pre dospelých - Film a zábava nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® pre dospelých - Film a zábava – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
LEGO Icons 10302 Optimus Prime LEGO Icons 10300 Stroj času z Návratu do budúcnosti
LEGO Icons 10302 Optimus Prime

Optimus Prime je vodca hrdinských autobotov. A teraz aj pôsobivý model LEGO® 2 v 1 pre fanúšikov Transformers. Prejavte svoje nadšenie pre svet Transformers s týmto obohacujúcim staviteľským projektom pre dospelých a zostavte si detailnú repliku ikonického robota.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Icons 10300 Stroj času z Návratu do budúcnosti LEGO Icons 10300 Stroj času z Návratu do budúcnosti
LEGO Icons 10300 Stroj času z Návratu do budúcnosti

Dospelí fanúšikovia filmov Návrat do budúcnosti pozor! Máme pre vás jedinečný projekt: stavebnicu LEGO® Stroj času z Návratu do budúcnosti (10300). Podporte svoju vášeň k jednej z najzbožňovanejších filmových trilógií všetkých čias a postavte si niektorú z troch verzií kultového auta, ktoré dokáže cestovať v čase.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Marvel Avengers 76223 Nanorukavice LEGO Icons 10300 Stroj času z Návratu do budúcnosti
LEGO Marvel Avengers 76223 Nanorukavice

Prežite znovu atmosféru marvelovského filmu Avengers: Endgame s náročným, ale hodnotným modelom Nanorukavice (76223) od LEGO® Marvel určeným dospelým fanúšikom. Pestrofarebný výstavný kus je určený pre dospelých modelárov a zaujme pohyblivými kĺbovými prstami a popisným štítkom na robustnej podložke.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Marvel 76215 Black Panther LEGO Harry Potter 71043 Bradavický hrad
LEGO Marvel 76215 Black Panther

Dospelí fanúšikovia série Marvel Avengers sa môžu naplno ponoriť do kreatívneho modelárskeho projektu Black Panther (76215) od LEGO® Marvel. Zberateľský kus inšpirovaný slávnou ságou štúdia Marvel sa stane stredobodom každej konverzácie, nech už si ho vystavíte kdekoľvek. Radosť vám bude robiť aj dlho po zostavení.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Harry Potter 71043 Bradavický hrad LEGO Harry Potter 71043 Bradavický hrad
LEGO Harry Potter 71043 Bradavický hrad

Táto vysoko prepracovaná zberateľská sada od LEGO Harry Potter ponúka zaujímavé staviteľské zážitky. Súčasťou balenia sú pamätné scény zo série Harry Potter, ktoré ti pripomenú veže, vežičky, komnaty, učebne, tvory, vŕbu mlátičku a Hagridovu chyžu, a k tomu navyše rad ďalších kultových prvkov.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Ideas 21326 Medvedík Pú LEGO Harry Potter 71043 Bradavický hrad
LEGO Ideas 21326 Medvedík Pú

Oddýchnite si na chvíľu a zaspomínajte láskyplne na detstvo s touto LEGO® Ideas sadou (21326), ktorá ponúka Disney postavu Medvedíka Pú a rozkošný model jeho domčeku pod veľkým dubom v Stoakrovom lese. Súčasťou modelu sú minifigúrky Disney postáv Macka Pú, Prasiatka, Tigra a Králika, a k tomu navyše LEGO figúrka Oslíka.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Star Wars™ 75290 Kantína Mos Eisley™ LEGO Indiana Jones 77015 Chrám zlatej modly
LEGO Star Wars™ 75290 Kantína Mos Eisley™

Oddýchnite si pri stavaní s týmto úžasným modelom kantíny Mos Eisley. Zložte strechu a pokochajte sa autentickými detailmi. Vďaka ďalším budovám, 2 pozemným speedrom a LEGO® figúrke Dewbacka bude tento úchvatný kúsok kompletný.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO DC Batman 76240 Batmobil Tumbler LEGO Indiana Jones 77015 Chrám zlatej modly
LEGO DC Batman 76240 Batmobil Tumbler

Stavebnica Batmobil Tumbler (76240) od LEGO® DC Batman™ preverí vaše staviteľské zručnosti a umožní vám vystihnúť štýl jedného z najviac kultových vozidiel v histórii kinematografie. Pôsobivý výstavný model vozu Tumbler z trilógie filmov s Batmanom Temný rytier poteší otváracou strechou, ktorá ponúka prístup k miestam vodiča a spolujazdca a k ovládaciemu panelu.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Indiana Jones 77015 Chrám zlatej modly LEGO Indiana Jones 77015 Chrám zlatej modly
LEGO Indiana Jones 77015 Chrám zlatej modly

Ste pripravení vychutnať si filmovú nostalgiu? Pripomeňte si filmy s Indiana Jonesom a postavte si detailnú LEGO® stavebnicu Chrám zlatej modly (77015). Ponorte sa do obohacujúceho staviteľského zážitku a postavte strhujúcu scénu z filmu Dobyvatelia stratenej archy, ktorú si môžete hrdo vystaviť na polici.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
Rozbalené
LEGO Disney Princess 43179 Myšiak Mickey a Myška Minnie - rozbalené LEGO Disney Princess 43179 Myšiak Mickey a Myška Minnie - rozbalené
LEGO Disney Princess 43179 Myšiak Mickey a Myška Minnie - rozbalené

Prežite znovu fantastické spomienky a postavte si tieto veľké figúrky kultových postáv od Disneyho – Myšiaka Mickeyho a Myšku Minnie! Obe figúrky na sebe majú originálne klasické kostýmy a stoja na podložke pripomínajúcej starý celuloidový film. Nechýbajú ani ich podpisy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Marvel 76262 Štít Kapitána Ameriky LEGO Disney Princess 43179 Myšiak Mickey a Myška Minnie - rozbalené
LEGO Marvel 76262 Štít Kapitána Ameriky

Dospelí fanúšikovia Marvelu majú príležitosť ukázať svoju vášeň v podobe modelu jedného z najkultovejších predmetov v kinomatografickom svete Marvel. Stavebnica LEGO® Marvel (76262) Štít Kapitána Ameriky je prepracovaný a autentický model, ktorý vám ponúka obohacujúci staviteľský zážitok a radosť pri jeho obdivovaní dlho potom, čo ho dostaviate.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Super Mario™ 71374 Nintendo Entertainment System™ LEGO Disney Princess 43179 Myšiak Mickey a Myška Minnie - rozbalené
LEGO Super Mario™ 71374 Nintendo Entertainment System™

Postavte si legendárnu hru Super Mario Bros.™ s touto úžasnou sadou LEGO® Nintendo Entertainment System™! Hernú kazetu umiestnite do konzoly z kociek. Otáčajte kľukou na retro televízore a sledujte, ako po obrazovke behá osembitový Mario. LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia) umiestnite do slotu hore, aby reagoval na nepriateľov, prekážky a bonusy na obrazovke – dokonca sa spustí pôvodná hudba z hry!

môžete mať 13.12

Partner: MALL