Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

LEGO® pre dospelých - Architektúra a história

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® pre dospelých - Architektúra a história na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® pre dospelých - Architektúra a história nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® pre dospelých - Architektúra a história – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
LEGO Ideas 21332 Glóbus LEGO Architecture 21060 Hrad Himedži
LEGO Ideas 21332 Glóbus

Kam sa vydáte dnes? Vymyslite si ďalšiu vysnívanú destináciu, kam vás zavedie náš Glóbus (21332). Tento výstavný model bol navrhnutý dizajnérom z radov fanúšikov a vyrobený tímom LEGO® Ideas. Replika glóbusu v retro štýle sa vďaka dielikom LEGO® Technic skutočne otáča. Zaujme aj zdobenými dielikmi, ktoré svietia v tme a obsahujú názvy svetadielov a oceánov. Nechýbajú ani zostaviteľné ikony lodí a kompasu, a k tomu navyše ceduľka „The Earth“.

môžete mať 12.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Architecture 21060 Hrad Himedži LEGO Architecture 21060 Hrad Himedži
LEGO Architecture 21060 Hrad Himedži

Oslávte dlhovekosť a majestátnu krásu jednej z najváženejších stavieb s týmto výstavným modelom LEGO® Architecture (21060) Hrad Himedži. Preneste sa do mesta Himedži bez toho, aby ste prekročili prah domu, pri stavaní autentických detailov, ako sú vežičky hradu, chodby a asymetrické múry v štýle LEGO.

môžete mať 12.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Architecture 21034 Londýn LEGO Architecture 21060 Hrad Himedži
LEGO Architecture 21034 Londýn

Zachyťte architektonickú podstatu Londýna s ikonickou Národnou galériou, Nelsonovým stĺpom, vyhliadkovým Londýnskym okom, Big Benom (tzv. Alžbetinou vežou) a mostom Tower Bridge aj s Temžou pod ním.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Architecture 21044 Paříž LEGO Architecture 21058 Veľká pyramída v Gíze
LEGO Architecture 21044 Paříž

Spoj dohromady najslávnejšie parížske miesta vďaka tomuto nádhernému panoramatickému modelu Paríža. Táto LEGO sada bol navrhnutá tak, aby poskytla príjemný a obohacujúci zážitok zo stavania všetkým, ktorí sa zaujímajú o architektúru, cestovanie, históriu a dizajn.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Architecture 21058 Veľká pyramída v Gíze LEGO Architecture 21058 Veľká pyramída v Gíze
LEGO Architecture 21058 Veľká pyramída v Gíze

Podniknite nápaditú výpravu do 26. storočia pred n.l. a zažite na vlastnej koži stavbu jedného zo siedmich starovekých divov sveta s modelom Veľká pyramída v Gíze (21058) od LEGO® Architecture. Zostavte si nádherný, detailný prierezový model Veľkej pyramídy a odhaľte hlavné chodby a komory aj systém, vďaka ktorému mohlo byť možné prepravovať obrovské kamenné bloky.

môžete mať 12.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Architecture 21042 Socha Svobody LEGO Architecture 21058 Veľká pyramída v Gíze
LEGO Architecture 21042 Socha Svobody

Skrášli si domov alebo kanceláriu symbolickou ozdobou vďaka stavebnici LEGO® Architecture Socha slobody, ktorá je dokonalým spojením architektúry a sochárstva.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Architecture 21028 New York City LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11
LEGO Architecture 21028 New York City

Zachyť architektonickú podstatu New Yorku s touto úžasnou sadou, ktorá obsahuje ikonickou budovu Flatiron, budovu Chrysler, Empire State Building, veža svetového obchodného centra a Sochu slobody, ktorý tvorí krásnu scenériu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Creator Expert 10255 Zhromaždenie na námestí LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11
LEGO Creator Expert 10255 Zhromaždenie na námestí

Urob si výlet na úžasné Zhromaždenie na námestí vyvinuté k oslave desiatich rokov LEGO modulárnych budov. Táto sada obsahuje veľa neprekonateľne geniálnych detailov a skrytých prekvapení. Ľahko snímateľné časti budov poskytujú prístup do dokonale prepracovaných interiérov.

môžete mať 12.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11 LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11
LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11

Orol pristál! Osláv výročie 50 rokov od vôbec prvého pristátia na Mesiac s modelom lunárneho modulu NASA Apollo 11. Táto interpretácia lunárneho modulu Apollo 11 Eagle od LEGO je doslova nabitá realistickými prvkami a funkciami. Model je doplnený o ceduľku s nápisom Apollo 11, takže je ideálny na výstavku do izby alebo kancelárie, kde bude pripomínať vzrušujúce udalosti roku 1969.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Ideas 21327 Písací stroj LEGO Creator Expert 10270 Kníhkupectvo
LEGO Ideas 21327 Písací stroj

Odpojte sa od digitálneho sveta a pripomeňte si jednoduchšie časy pri stavaní LEGO® Ideas modelu retro písacieho stroja (21327). Model čerpá inšpiráciu z klasického stroja, ktorý používal tiež zakladateľ LEGO Group, Ole Kirk Kristiansen, a pohybuje sa a znie presne ako jeho skutočný náprotivok. Písmená z kociek sa zdvihnú vždy, keď stlačíte klávesu, a sú prepojené s vozíkom, ktorý sa počas písania posúva. Nechýba ani valec, do ktorého môžete papier zasunúť.

môžete mať 12.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Creator Expert 10270 Kníhkupectvo LEGO Creator Expert 10270 Kníhkupectvo
LEGO Creator Expert 10270 Kníhkupectvo

Zažite čaro európskeho kníhkupectva s touto súpravou zo série Modulárne budovy od LEGO. Oddýchnite si, skúšajte rôzne staviteľské techniky a objavujte prekvapivé prvky, medzi ktoré patria regály na knihy a pokladňa na prvom poschodí, čítací kútik a balkón na druhom poschodí a spálne v najvyššom poschodí. Aby kúzlo zafungovalo tak, ako má, je k dispozícii aj susedný mestský domček s množstvom detailov a doplnkov.

môžete mať 12.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Architecture 21057 Singapur LEGO Creator Expert 10270 Kníhkupectvo
LEGO Architecture 21057 Singapur

Pripomeňte si atmosféru „leviaho mesta“ s týmto prepracovaným modelom singapurskej panorámy. Ponorte sa do staviteľského projektu, na ktorého konci na vás čaká zátoka Marina Bay Sands, centrum OCBC, výšková budova One Raffles Place, trh s jedlom Lau Pa Sat, záhrada Gardens by the Bay a oveľa viac. Spojte mrakodrapy, kúzelné staré budovy na brehu rieky a zeleň do úchvatného výstavného modelu, ktorý nikto neprehliadne.

môžete mať DNES

Partner: MALL