LEGO Minecraft 21135 Kreatívny box 2.0
69,99 €

60,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Zlepši svoju tvorivosť s Kreatívnym Boxom 2.0. Rozbaľ jedno z piatich vreciek s kockami, vyber jeden z troch uvedených modelových variantov a začni stavať! Skombinuj všetkých päť modelov a vytvor si tak celú vlastnú krajinu Minecraft™ s prístreškami, vežami, baňami a farmami – tvoje možnosti sú nekonečné! A keď budeš mať chuť na zmenu, znovu prebuduj jednotlivé modely alebo zmeň celú krajinu jednoduchým premiestnením ľahko oddeliteľných častí. Uži si dobrodružstvo spoločne so Stevom, Creeperom™ a slizom! Zapriahni hospodárske zvieratá, pestuj plodiny, doluj, prevádzkuj remeslá a zlepšuj svoju tvorivosť s touto úžasnou súpravou.


LEGO Minecraft 21143 Podzemná brána-20%
49,99 €

39,70 €

Akcia

Nasaď si helmu a brnenie, a zober svoj diamantový meč. Potom naskoč do banského vozíka a cestuj skrz Podzemnú bránu. Uhni sa pred mláďaťom zombie prasacieho muža a nebezpečnému malému pekelnému slizu a pozor dávaj tiež na padajúcu lávu, pretože cestuješ ohnivou krajinou. Bojuj so zúrivým,
lietajúcim Blazeom a Ghastom strieľajúcim ohnivé gule, a dobývaj svetlo vyžarujúce Glowstone.


LEGO Minecraft 21151 Súboj vo svete End
19,99 €

17,90 €

Pozri si svoje parádne drakobijecké brnenie, zober endovú perlu, lektvar a čarovný luk a vydaj sa na ďalekú cestu do temnej dimenzie End a konečne sa priprav na ono stretnutie! Vyhni sa ohnivým guliam draka, poraz endermana, znič endový kryštál, zabi draka a osláv víťazstvo v záverečnej bitke vo svete End!


LEGO Minecraft 21142 Iglu za polárnym kruhom
39,99 €

32,90 €

Objavil si iglu a ľadovú medvedicu so svojím mláďaťom pri hľadaní potravy. Táto úžasná základňa má ruditovú pochodeň, pohodlnú posteľ, pracovný stôl a pec. Vezmi si svoj rybársky prút a nachytaj si niečo dobré pod zub priamo z oceánu. Potom využi svoje LEGO® Minecraft™ staviteľské zručnosti a vytvor kušu, ktorá ťa ochráni pred snežným kostlivcom.


LEGO Minecraft 21141 Jaskyňa so zombie
19,99 €

16,90 €

Nasaď si helmu, uchop svoj krompáč a vydaj sa po rebríku do Jaskyne so zombie plnej netopierov. Použi dynamit a preraz si cestu dovnútra. Bojuj so zombie a rýchlym zombie mláďatám. Dobývaj uhlie, rudit, zlato a diamantové rudy, ale pozor na padajúce štrkové bloky!


LEGO Minecraft TM 21145 Aréna lebiek
19,99 €

15,90 €

Vezmi si do rúk zlatý meč alebo sekeru, zaujmi svoje miesto na pódiu a priprav sa na boj v stavebnici LEGO® Minecraft 21145 Aréna lebiek! Vyhni sa slizu vystreľujúcemu z lebky, preskoč bublajúcu lávu, poraz svojho protivníka a získaj cenu – zlaté jablko. Poraz Králika zabijaka a získaj liečivé elixíry. Vylez na lebku, kde získaš truhlicu s lukom a štítom. Zaži dobrodružstvá vo svete LEGO® Minecraft naživo s touto úžasnou stavebnicou LEGO, ktorá obsahuje 2 minifigúrky hráčov so skvelými vzhľadmi Minecraft!


LEGO Minecraft 21149 Minecraft veľká figúrka: Alex s kuraťom
14,99 €

12,90 €

Bav sa a hraj sa s touto úžasnou veľkou Minecraft™ figúrkou Alex s kuraťom, ktorý rozhodne nesmie chýbať na tvojej výstavke. Zatiahni za páčku na chrbte figúrky a Alex začne pohybovať diamantovým mečom, vezmi kurča a vydaj sa v ústrety novým Minecraft dobrodružstvám.


LEGO Minecraft 21140 Kurín
19,99 €

15,90 €

Staň sa farmárom a postáv si vlastný vyvýšený kurník s ohradou. Veľká sliepka môže vajíčka znášať priamo do debničky. Pomocou kosti si skroť vlka, ktorý bude sliepky strážiť v čase svojej neprítomnosti.


LEGO Minecraft 21152 Dobrodružstvo pirátskej lodi
49,99 €
46,90 €
+ doprava zadarmo

Pripoj sa k Alex na vzrušujúcom pirátskom dobrodružstve vo svete Minecraft™ na ostrove lebiek. Postav si pirátsku loď so zlatým zdobením, pirátskou vlajkou, nástupným mostíkom, delami a roztomilým papagájom.


LEGO Minecraft 21155 Creepova baňa
89,80 €
87,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pripoj sa k Minecraft™ kováčovi v zlatej bani hlboko v podzemí v skalnatom a pieskovcovom prostredí mesa. Kováčove obydlie zdobí veľká socha Creepera a je vybavené kovadlinou, pecou a truhlou s pokladom. Nenechaj sa ale zmiasť! V bani plnej netopierov číha veľa nebezpečenstva! Chopte železný meč a diamantový krompáč, naskoč do banského vozíka a vydaj sa do temného bane, v ktorom svieti iba pár pochodňou. Priprav sa na poriadnu akciu s LEGO® Minecraft™!


LEGO Minecraft 21153 Ovčia farma
19,49 €

16,90 €

Novinka

Uchop nožnice a daj sa do práce na ovčej farme, u ktorej nájdeš tiež brezu, plot a potôčik s kameňmi. Pestuj pšenicu pre zvieratá a kvety na farbenie vlny. Staraj sa o malé Minecraft™ jahniatko, strihaj zafarbenú ovcu a zbieraj kocky vlny. Potom popusť uzdu svojej predstavivosti a postav si gigantickú ovcu, papagája, srdce alebo nejaký iný unikátny výrobok, s ktorým si ozdobíš farmu!


LEGO Minecraft TM 21147 Dobrodružstvo v skalách-17%
89,99 €

74 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vezmi si do rúk baterku a železný meč a pridaj sa k Alex a Stevovi, ktorí vyrážajú na nebezpečnú misiu na skaly Minecraft™ Overworld, s touto stavebnicou LEGO® Minecraft 21147 Dobrodružstvo v skalách! Odtrhni si šťavnaté červené jablko a postupuj podľa značiek do netopiermi zamorenej jaskyne s otočným spawnerom jaskynného pavúka. Zostúp po rebríkoch a vyhni sa pavučinám počas boja s hrôzostrašným jaskynným pavúkom. Potom sa vydaj na ďalšie poschodie, kde sa potuluje Creeper™ a zombie číha v temnote. Odstreľ skalu s výbušninou a použi čakan na vykopanie obsidiánu a 7 typov rudy, ale dávaj si pozor na obrovské vajcia, z ktorých sa môžu vyliahnuť nepriateľské švehly!


LEGO Minecraft 21148 Minecraft veľká figúrka: Steve s papagájom
14,99 €

12,90 €

Bav sa a hraj sa s touto úžasnou veľkou Minecraft™ figúrkou Stevea s papagájom, ktorý rozhodne nesmie chýbať na tvojej výstavke. Zatiahni za páčku na chrbte figúrky a Steve začne pohybovať krompáčom, potom zavolaj svojho skroteného papagája a vyrazte ústrety novému Minecraft dobrodružstvu.


LEGO Minecraft 21154 Most ohnivákov
42,93 €

33,90 €

Novinka

Nasaď si svoje diamantové brnenie, uchop diamantový meč a krompáč a vyraz na Most ohnivákov. Nachádza sa v ohnivom podzemí a je plný lávy, padajúcich kameňov a nepriateľských mobov. Doluj glowstone, štrk a netheritový kremeň, zbieraj huby a nether wart z piesku duší a vytváraj lektvary uzdravenia a skákania pri varnom stole. Potom bojuj s desivým wither kostlivcom,ktorý má kamenný meč, vyhni sa obávaným ohnivákom s točiacimi ohnivými tyčami, prejdi most a získaj truhlu plnú zlata a diamantov.