LEGO Minecraft 21162 Dobrodružstvo v ponorke
9,90 €

Vydajte sa na výpravu do zamrznutej tajgy. Postavte si táborisko s ohňom, aby ste boli v teple, zatiaľ čo budete pomocou dynamitu odstreľovať vzácnu rudu. Máte hlad? Nazbierajte pár lahodných červených bobúľ. Tamto ide priateľská líška a tam kostlivec. Vlk je práve tiež na love! Priveďte ho ku kostlivcovi, dá si kosť! Schmatnite svoj zlatý meč, zužitkujte všetky svoje vedomosti o Minecrafte a porazte kostlivého útočníka.

LEGO Minecraft 21158 Pandia škôlka
19,40 € 16,90 €

Starajte sa o najroztomilejšiu postavičku z celého Minecraftu! Mama priviedla pandie mláďa do škôlky a obe pandy si to užívajú. Našťastie je tu veľa bambusu a Alex priniesla koláč! Čas si zdriemnuť? Pomôžte malej pande vyšplhať sa po rebríku do postele na streche.

LEGO Minecraft 21159 Základňa Pillagerov
31 € 24,90 €

Pillagerovia uväznili železného golema v klietke. Podarí sa statočnému rytierovi zachrániť dedinčanov pred nepriateľskými mobmi? Otvorte klietku pomocou dynamitu a potom popadnite sekeru a pripravte sa na boj s Pillargermi. Ale kde sa schovávajú? V stane alebo na cvičisku lukostreľby? Ochráňte ovečky! Až porazíte Pillagerov, môžete trojdielny model prestavať na nové dobrodružstvo!

LEGO Minecraft 21152 Dobrodružstvo pirátskej lodi
49,99 € 43,90 €

Pripoj sa k Alex na vzrušujúcom pirátskom dobrodružstve vo svete Minecraft™ na ostrove lebiek. Postav si pirátsku loď so zlatým zdobením, pirátskou vlajkou, nástupným mostíkom, delami a roztomilým papagájom.

LEGO Minecraft 21161 Kreatívny box 3.0
84,99 € 70,90 €

Novinka

Vezmite kocky z kreatívneho boxu od LEGO® Minecraft™ a pustite sa do stavania vlastných dobrodružstiev zo slávnej on-line hry! Riaďte sa pokynmi a postavte skvelý hrad alebo rušnú farmu, prípadne si vymyslite vlastné prostredie. Pridajte sa k postavám menom Steve a Alex a vymýšľajte si napínavé príbehy s Creeperom, prasaťom a zombie.

LEGO Minecraft 21141 Jaskyňa so zombie
19,99 € 16,90 €

Nasaď si helmu, uchop svoj krompáč a vydaj sa po rebríku do Jaskyne so zombie plnej netopierov. Použi dynamit a preraz si cestu dovnútra. Bojuj so zombie a rýchlym zombie mláďatám. Dobývaj uhlie, rudit, zlato a diamantové rudy, ale pozor na padajúce štrkové bloky!

LEGO Minecraft 21155 Creepova baňa
89,80 € 71,90 €

Pripoj sa k Minecraft™ kováčovi v zlatej bani hlboko v podzemí v skalnatom a pieskovcovom prostredí mesa. Kováčove obydlie zdobí veľká socha Creepera a je vybavené kovadlinou, pecou a truhlou s pokladom. Nenechaj sa ale zmiasť! V bani plnej netopierov číha veľa nebezpečenstva! Chopte železný meč a diamantový krompáč, naskoč do banského vozíka a vydaj sa do temného bane, v ktorom svieti iba pár pochodňou. Priprav sa na poriadnu akciu s LEGO® Minecraft™!

LEGO Minecraft 21140 Kurín

LEGO Minecraft 21140 Kurín

Hodnotenie: 4,9
19,99 € 16,90 €

Staň sa farmárom a postáv si vlastný vyvýšený kurník s ohradou. Veľká sliepka môže vajíčka znášať priamo do debničky. Pomocou kosti si skroť vlka, ktorý bude sliepky strážiť v čase svojej neprítomnosti.

LEGO Minecraft 21160 Útok Illageriv
73,80 € 62,90 €

Pillargerovia útočia pod vedením svojho kapitána. Je s ním aj Vindicator a Ravager, ktorý neustále otvára hladnú papuľu – veľmi sa k nemu nepribližujte! Zachráňte pred útokom dedinčanov, ich obchod a celú úrodu! Aby ste porazili nepriateľov a nebezpečného netvora, budete potrebovať všetky svoje znalosti Minecraftu.

LEGO Minecraft 21163 Bitka o rudit
54,99 € 45,90 €

Novinka

Obávané ruditové monštrum a ruditový golem boli vypustení do horného sveta! Chopte sa sekery a pripravte sa na boj. Našťastie sa do boja zapoja aj Hex, Hedvig, Hal a Valoria spolu s prasiatkom naplneným korisťou!

LEGO Minecraft 21151 Súboj vo svete End
19,99 € 16,90 €

Pozri si svoje parádne drakobijecké brnenie, zober endovú perlu, lektvar a čarovný luk a vydaj sa na ďalekú cestu do temnej dimenzie End a konečne sa priprav na ono stretnutie! Vyhni sa ohnivým guliam draka, poraz endermana, znič endový kryštál, zabi draka a osláv víťazstvo v záverečnej bitke vo svete End!

LEGO Minecraft 21154 Most ohnivákov
42,93 € 36,90 €

Nasaď si svoje diamantové brnenie, uchop diamantový meč a krompáč a vyraz na Most ohnivákov. Nachádza sa v ohnivom podzemí a je plný lávy, padajúcich kameňov a nepriateľských mobov. Doluj glowstone, štrk a netheritový kremeň, zbieraj huby a nether wart z piesku duší a vytváraj lektvary uzdravenia a skákania pri varnom stole. Potom bojuj s desivým wither kostlivcom,ktorý má kamenný meč, vyhni sa obávaným ohnivákom s točiacimi ohnivými tyčami, prejdi most a získaj truhlu plnú zlata a diamantov.

LEGO Minecraft 21148 Minecraft veľká figúrka: Steve s papagájom
14,99 € 13,90 €

Bav sa a hraj sa s touto úžasnou veľkou Minecraft™ figúrkou Stevea s papagájom, ktorý rozhodne nesmie chýbať na tvojej výstavke. Zatiahni za páčku na chrbte figúrky a Steve začne pohybovať krompáčom, potom zavolaj svojho skroteného papagája a vyrazte ústrety novému Minecraft dobrodružstvu.

LEGO Minecraft 21143 Podzemná brána
49,99 € 40,90 €

Nasaď si helmu a brnenie, a zober svoj diamantový meč. Potom naskoč do banského vozíka a cestuj skrz Podzemnú bránu. Uhni sa pred mláďaťom zombie prasacieho muža a nebezpečnému malému pekelnému slizu a pozor dávaj tiež na padajúcu lávu, pretože cestuješ ohnivou krajinou. Bojuj so zúrivým,
lietajúcim Blazeom a Ghastom strieľajúcim ohnivé gule, a dobývaj svetlo vyžarujúce Glowstone.

LEGO Minecraft 21157 Veľká figúrka: Prasa s malou zombie
15,50 € 12,90 €

Vdýchnite skvelej počítačovej hre život s týmito figúrkami prasaťa a malého zombie od LEGO Minecraft™! Malý návštevník zo záhrobia je rýchly a nebezpečný a keď nasadne na prasa, môže sa stať čokoľvek! Pohybujte končatinami prasaťa a malým zombie a dávajte ich do zábavných polôh.

LEGO Minecraft 21156 Veľká figúrka: Creeper™ a Ocelot
15,50 € 12,90 €

Prepadne Creeper™ prefíkaného Ocelota? Alebo žltý mob vystraší a zaženie zeleného netvora? To závisí len a len na vás! Pohybujte hlavou a nohami Creepera. Hlava, nohy a chvost Ocelota sú tiež polohovateľné. Modely je ľahké zostaviť a majú parádne pohyblivé časti, takže ich pred vystavením môžete umiestniť do obľúbenej polohy!

LEGO Minecraft 21153 Ovčia farma
19,49 € 16,90 €

Uchop nožnice a daj sa do práce na ovčej farme, u ktorej nájdeš tiež brezu, plot a potôčik s kameňmi. Pestuj pšenicu pre zvieratá a kvety na farbenie vlny. Staraj sa o malé Minecraft™ jahniatko, strihaj zafarbenú ovcu a zbieraj kocky vlny. Potom popusť uzdu svojej predstavivosti a postav si gigantickú ovcu, papagája, srdce alebo nejaký iný unikátny výrobok, s ktorým si ozdobíš farmu!

LEGO Minecraft TM 21147 Dobrodružstvo v skalách
89,99 € 80,90 €

Vezmi si do rúk baterku a železný meč a pridaj sa k Alex a Stevovi, ktorí vyrážajú na nebezpečnú misiu na skaly Minecraft™ Overworld, s touto stavebnicou LEGO® Minecraft 21147 Dobrodružstvo v skalách! Odtrhni si šťavnaté červené jablko a postupuj podľa značiek do netopiermi zamorenej jaskyne s otočným spawnerom jaskynného pavúka. Zostúp po rebríkoch a vyhni sa pavučinám počas boja s hrôzostrašným jaskynným pavúkom. Potom sa vydaj na ďalšie poschodie, kde sa potuluje Creeper™ a zombie číha v temnote. Odstreľ skalu s výbušninou a použi čakan na vykopanie obsidiánu a 7 typov rudy, ale dávaj si pozor na obrovské vajcia, z ktorých sa môžu vyliahnuť nepriateľské švehly!