Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

LEGO® Minecraft®

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® Minecraft™ na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® Minecraft™ nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® Minecraft™ – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO Minecraft 21183 Výcvikové stredisko LEGO Minecraft 21183 Výcvikové stredisko
LEGO Minecraft 21183 Výcvikové stredisko

Stavebnica Výcvikové stredisko (21183) od LEGO® Minecraft® ponúka veľký, prepracovaný a veľmi všestranný model, ktorý spoľahlivo zabaví hráča Minecraftu a všetky deti od 8 rokov. Obrie modulárne dojo a kováreň v jaskyni z ríše Minecraft® s radom autentických detailov a cool funkcií z vysoko populárnej hry Minecraft. Tejto mimoriadnej stavebnice nechýba vôbec nič – vďaka hrozivému kostlivcovi nechýbajú ani akčné bitky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Minecraft 21187 Červená stodola LEGO Minecraft 21183 Výcvikové stredisko
LEGO Minecraft 21187 Červená stodola

Umožnite deťom vo veku od 9 rokov postaviť si so stavebnicou LEGO® Minecraft Červená stodola (21187) ikonicky sfarbenú budovu z hry Minecraft®, ktorá zaručene nadchne každého milovníka kockovaného herného sveta.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Minecraft 21244 Rytierska základňa LEGO Minecraft 21183 Výcvikové stredisko
LEGO Minecraft 21244 Rytierska základňa

Potešte hráča Minecraftu od 8 rokov ikonickým diamantovým mečom – v obrovskom meradle! Stavebnica Rytierska základňa (21244) od LEGO® Minecraft ohromí dizajnom v podobe vzácnej zbrane a umožní deťom postaviť si relaxačnú zónu a zúčastniť sa výbušných súbojov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Minecraft 21189 Jaskyňa kostlivcov LEGO Minecraft 21189 Jaskyňa kostlivcov
LEGO Minecraft 21189 Jaskyňa kostlivcov

Akčná stavebnica Jaskyňa kostlivcov (21189) od LEGO® Minecraft® je určená hráčom Minecraftu od 8 rokov. Táto všestranná stavebnica postaví prieskumníka jaskýň proti nepriateľským kostlivcom v prostredí niekoľkých biomov. Nechýba kvapľová jaskyňa so stalagmitmi a stalaktitmi, zarastená jaskyňa s kríkmi, lianami, vodou, hlinou a pochodňami, ale ani hladomorňa kostlivcov, ktorá ukrýva otáčajúci sa množič.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Minecraft 21185 Podzemný hrad LEGO Minecraft 21189 Jaskyňa kostlivcov
LEGO Minecraft 21185 Podzemný hrad

Stavebnica LEGO® Minecraft Podzemí hrad (21185) poteší a zabaví všetky deti vo veku od 8 rokov, ktoré prepadli fenoménu menom Minecraft®. Hráči musia prekonať množstvo prekážok a prekliesniť si cestu do horiaceho podzemného hradu, kde získajú suroviny, ktoré im otvoria ešte kreatívnejšie herné možnosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Minecraft 21170 Prasačí dom LEGO Minecraft 21189 Jaskyňa kostlivcov
LEGO Minecraft 21170 Prasačí dom

Využite svoje zručnosti z hry Minecraft™ a postavte dom v tvare obrieho prasaťa! Otváracia strana umožní prístup k veľkej miestnosti a vyklápacia strecha odhalí menšiu izbu v hlave prasaťa. Pozrite sa dovnútra s Alex – ale pozor na Creepera. Chcete model postaviť od základu inak? Použite funkciu výbuchu a rozmetajte model na kusy!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO Minecraft 21250 Pevnosť železného golema LEGO Minecraft 21250 Pevnosť železného golema
LEGO Minecraft 21250 Pevnosť železného golema

V stavebnici LEGO® Minecraft® Pevnosť železného Golema (21250) na vás čaká skryté prekvapenie: impozantnú stavbu možno premeniť na týčiaceho sa obra a hráčom Minecraftu od 9 rokov tak dopriať úžasný model na hranie a zostavenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Minecraft 21177 Útok Creepera LEGO Minecraft 21250 Pevnosť železného golema
LEGO Minecraft 21177 Útok Creepera

Stavebnica Útok Creepera (21177) od LEGO® Minecraft nadchne množstvom postáv, doplnkov a funkcií zo sveta Minecraft®. Veľká zábava v malej sade pre hráčov Minecraftu. Táto kompaktná sada na motívy klasického dobrodružstva zo sveta Minecraft deti spoľahlivo zabaví na dlhú dobu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Minecraft 21241 Včelí domček LEGO Minecraft 21250 Pevnosť železného golema
LEGO Minecraft 21241 Včelí domček

Hráči Minecraftu od 8 rokov budú nadšení, až sa im do rúk dostane Včelí domček (21241) od LEGO® Minecraft. Hráči môžu zapojiť svoje tvorivé schopnosti z prostredia Minecraft a postaviť domček v tvare včely. Tento zábavný model je nabitý neprebernými hernými možnosťami vo vnútri aj vonku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Minecraft 21242 Aréna v Ende LEGO Minecraft 21179 Hubový domček
LEGO Minecraft 21242 Aréna v Ende

Ťažko si možno predstaviť dobrodružnejšie bitky v ríši Minecraft® ako tie, ktoré hostí Aréna v Ende (21242) od LEGO® Minecraft. Hráči od 8 rokov budú musieť zapojiť všetky svoje schopnosti, aby dokázali v tomto zábavnom a akčnom modeli prežiť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Minecraft 21186 Ľadový zámok LEGO Minecraft 21179 Hubový domček
LEGO Minecraft 21186 Ľadový zámok

Pôsobivá stavebnica LEGO® Minecraft® Ľadový hrad (21186) vkladá hráčom starším ako 8 rokov do rúk kreativitu, akciu a staviteľskú zábavu inšpirovanú obľúbenou videohrou. Táto všestranná stavebnica prináša hráčom Minecraftu neobmedzené staviteľské a herné možnosti. Nechýba rad autentických doplnkov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Minecraft 21179 Hubový domček LEGO Minecraft 21179 Hubový domček
LEGO Minecraft 21179 Hubový domček

Vezmite hráča Minecraft® do inej dimenzie s tvorivou stavebnicou Hubový domček od LEGO® Minecraft. Zábava v hubovom domčeku zo sveta Minecraft. Hráči Minecraftu sa môžu pustiť do stavby obrieho hubového domčeka. Steny aj strecha sú odnímateľné pre ľahký prístup k pracovnému stolu a nábytku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL