Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

LEGO® Ľadové kráľovstvo

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® Ľadové kráľovstvo na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® Ľadové kráľovstvo nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® Ľadové kráľovstvo – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
LEGO Disney Princess 41168 Elsina kreatívna šperkovnica LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva
LEGO Disney Princess 41168 Elsina kreatívna šperkovnica

Postav si svoju vlastnú šperkovnicu inšpirovanú Elsiným zámkom z Ľadového kráľovstva II a schovaj do nej všetky svoje poklady! Roztoč podstavce a sleduj, ako sa pred zrkadlom otáča Elsa a mýtický vodný duch Nokk. Otvor špeciálny zámok a schovaj si do zásuvky svoje obľúbené šperky. Vnútri navyše nájdeš 2 nové LEGO® prstene, ktoré môžeš pridať do svojej zbierky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pecka cena
LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva
LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva

Objavte knihu ukrývajúcu mikrosvet plný zábavy! Vydajte sa ďaleko za hranice kráľovstva Arendelle do čarovného lesa s Disney postavou Elsou. Čaká tam na vás Nokk, tajomný vodný duch, ktorý sa svojimi schopnosťami vyrovná Else. Keď je práve zamrznutý, rád vozí Elsu na svojom chrbte severskou krajinou. Ale opatrne – prieskum Severu vyžaduje odvahu a pomoc priateľov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43198 Anna a zámocké nádvorie LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva
LEGO Disney Princess 43198 Anna a zámocké nádvorie

V Arendelle nastal čas osláv úrody a Disneyho Anna už čaká vo svojich diamantových šatách pri fontáne! Postavte si túto stavebnicu LEGO® Disney a užite si srandu spolu s Annou a mlokom Brunim. Akonáhle festival skončí, je možné zo spodnej časti fontány a šiat Anny vytvoriť krabičku v tvare diamantu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43199 Elsa a zámocké nádvorie LEGO Disney Princess 43199 Elsa a zámocké nádvorie
LEGO Disney Princess 43199 Elsa a zámocké nádvorie

Pridajte sa k Disneyho Else, ktorá sa vo svojich „diamantových“ šatách prechádza okolo fontány na nádvorí ľadového zámku. Postavte si túto stavebnicu LEGO® Disney a užite si dobrodružstvo s Elsou a snehuliačikom. Akonáhle sranda skončí, môžete zo spodnej časti fontány a šiat Elsy vytvoriť krabičku v tvare diamantu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL