Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® IDEAS na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® IDEAS nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® IDEAS – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO Ideas 21332 Glóbus LEGO Ideas 21333 Vincent van Gogh – Hviezdna noc
LEGO Ideas 21332 Glóbus

Kam sa vydáte dnes? Vymyslite si ďalšiu vysnívanú destináciu, kam vás zavedie náš Glóbus (21332). Tento výstavný model bol navrhnutý dizajnérom z radov fanúšikov a vyrobený tímom LEGO® Ideas. Replika glóbusu v retro štýle sa vďaka dielikom LEGO® Technic skutočne otáča. Zaujme aj zdobenými dielikmi, ktoré svietia v tme a obsahujú názvy svetadielov a oceánov. Nechýbajú ani zostaviteľné ikony lodí a kompasu, a k tomu navyše ceduľka „The Earth“.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
LEGO Ideas 21333 Vincent van Gogh – Hviezdna noc LEGO Ideas 21333 Vincent van Gogh – Hviezdna noc
LEGO Ideas 21333 Vincent van Gogh – Hviezdna noc

Stavajte a hrajte sa s touto sadou LEGO Ideas 21333 Vincent van Gogh – Hviezdna noc. Stavebnica je pre skúsených staviteľov Lego. Budujte z kociek LEGO vlastný 3D model najoslavovanejšieho umeleckého diela. Objavte inovatívne staviteľské techniky, vďaka ktorým vystihnete a zachytíte autorove ťahy štetcom, a výsledné dielo si zaveste na stenu alebo voľne vystavte. Súčasťou tohto úžasne detailného modelu je aj nastaviteľný podstavec, na ktorý je možné umiestniť minifigúrku Vincenta van Gogha so štetcom, paletou a maliarskym stojanom.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
LEGO Ideas 21335 Motorizovaný maják LEGO Ideas 21333 Vincent van Gogh – Hviezdna noc
LEGO Ideas 21335 Motorizovaný maják

Nechajte svoju kreativitu zažiariť a postavte si Motorizovaný maják (21335) od LEGO® Ideas. Veža majáka je vybavená motorizovaným otáčacím svetlom a na mieru vyrobenými dielikmi v podobe Fresnelovej šošovky. Výstavný model LEGO obsahuje tiež podrobný návod, ktorý vás prevedie fascinujúcim staviteľským zážitkom.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
LEGO Ideas 10303 Horská dráha LEGO Ideas 21325 Stredoveká kováčska dielňa
LEGO Ideas 10303 Horská dráha

Je na čase pripomenúť si, aká vzrušujúca môže byť jazda na horskej dráhe. Staviteľský projekt LEGO® Horská dráha (10303) je určený dospelým fanúšikom. Vychutnajte si kvalitne strávený čas u stavebníc LEGO pre pokročilých, ktoré sú určené špeciálne pre dospelých so záujmom o fascinujúce modely a pôsobivé výstavné kúsky.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
LEGO Ideas 21326 Medvedík Pú LEGO Ideas 21325 Stredoveká kováčska dielňa
LEGO Ideas 21326 Medvedík Pú

Oddýchnite si na chvíľu a zaspomínajte láskyplne na detstvo s touto LEGO® Ideas sadou (21326), ktorá ponúka Disney postavu Medvedíka Pú a rozkošný model jeho domčeku pod veľkým dubom v Stoakrovom lese. Súčasťou modelu sú minifigúrky Disney postáv Macka Pú, Prasiatka, Tigra a Králika, a k tomu navyše LEGO figúrka Oslíka.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Ideas 21325 Stredoveká kováčska dielňa LEGO Ideas 21325 Stredoveká kováčska dielňa
LEGO Ideas 21325 Stredoveká kováčska dielňa

Uteč na chvíľu z moderného sveta a postav si tento veľkolepý výstavný model Stredovekej kováčskej dielne. Architektonické detaily 3-poschodovej stredovekej budovy sú vytvorené z LEGO kociek. Strechu a 2 podlaží možno odňať pre lepší prístup k plne vybavenej spálni, kuchyni a dielni. Ďalšie funkcie zahŕňajú žeravú pec so svetelnou LEGO kockou, a k tomu navyše záhradu so zostaviteľnými modelmi jablone a studne.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
LEGO Ideas 21329 Fender Stratocaster LEGO Ideas 21329 Fender Stratocaster
LEGO Ideas 21329 Fender Stratocaster

Pripravte sa na poriadnu jazdu s modelom LEGO® gitary Fender® Stratocaster™ a zosilňovača 65 Princeton® Reverb zo 70. rokov. Zostavte gitaru buď v červenej, alebo čiernej farbe a vychutnajte si autentické prvky, ako sú tremolo páka, prepínač snímačov a ladiace kolíky. Umiestnite gitaru na podstavec a pripojte ju k zosilňovaču a footswitchi, aby bol výstavný model kompletný.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Ideas 21327 Písací stroj LEGO Ideas 21329 Fender Stratocaster
LEGO Ideas 21327 Písací stroj

Odpojte sa od digitálneho sveta a pripomeňte si jednoduchšie časy pri stavaní LEGO® Ideas modelu retro písacieho stroja (21327). Model čerpá inšpiráciu z klasického stroja, ktorý používal tiež zakladateľ LEGO Group, Ole Kirk Kristiansen, a pohybuje sa a znie presne ako jeho skutočný náprotivok. Písmená z kociek sa zdvihnú vždy, keď stlačíte klávesu, a sú prepojené s vozíkom, ktorý sa počas písania posúva. Nechýba ani valec, do ktorého môžete papier zasunúť.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
LEGO Ideas 21323 Veľké Piano LEGO Ideas 21329 Fender Stratocaster
LEGO Ideas 21323 Veľké Piano

Užite si kvalitne strávený čas sami so sebou pri stavaní veľkého piana z radu LEGO® Ideas. Dajte priechod svojej kreativite, zahrajte nádhernú skladbu a potom si model vystavte. Model sa pýši motorom a funkčnými klávesmi. Prepojte stavebnicu s aplikáciou LEGO Powered Up a prebuďte v sebe muzikanta alebo si pustite automatické prehrávanie, pohodlne sa usaďte a vychutnávajte si krásnu muziku.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
LEGO Ideas 21318 Treehouse LEGO Ideas 21331 Sonic the Hedgehog – Green Hill Zone
LEGO Ideas 21318 Treehouse

Stavajte a hrajte sa s touto súpravou LEGO® Ideas 21318 Tree House. Stavebnica je pre skúsených staviteľov Lego, s ktorou sa bude hrať celá rodina. **Model **je vybavený funkciami inšpirujúcimi hru, vrátane zostaviteľného piknikového stola a sedadiel, hojdačky, ohňa, mapy pokladov a skrytého prvku drahokamov, ktorý zahrá hon na poklady, a navíjacieho žeriavu na balkóne v kabíne spálne.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
LEGO Ideas 21331 Sonic the Hedgehog – Green Hill Zone LEGO Ideas 21331 Sonic the Hedgehog – Green Hill Zone
LEGO Ideas 21331 Sonic the Hedgehog – Green Hill Zone

Pripomeňte si ikonu popkultúry a oprášte spomienky na hernú klasiku s modelom Hedgehog™ – Green Hill Zone (21331) od LEGO® Ideas. Vychutnajte si kvalitne strávený čas bez rušivých vplyvov pri vytváraní autentických detailov úrovne Green Hill Zone, vrátane palmy, slučky v podobe mosta, krúžkov, TV obrazoviek, vozidla Eggmobile Dr. Eggmana a pružiny pre skoky v nadzvukovej rýchlosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Ideas 21339 BTS Dynamite LEGO Ideas 21331 Sonic the Hedgehog – Green Hill Zone
LEGO Ideas 21339 BTS Dynamite

Zachyťte radostnú energiu popových ikon 21. storočia so stavebnicou videoklipu BTS Dynamite od LEGO® Ideas (21339) – RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V and Jung Kook. Postavte si LEGO verziu pestrofarebných scén z videoklipu k ich multiplatinovému singlu Dynamite – diskotéku, obchod s hudobnými doskami, obchod s donutmi, zmrzlinárske auto a ďalšie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL