LEGO DUPLO® Town 10926 Izbička na spanie
15,50 € 13,90 €

Izbičky nie sú len na spanie, že áno? S touto stavebnicou v zábavnej krabici dobrodružstvo nikdy neskončí! Pridajte sa k dvom kamarátkam a prespite na poschodovej posteli v izbičke jednej z nich. Môžete sa maznať s veľkým medvedíkom, hrať na gitaru alebo si užiť srandu na šmykľavke vedúci z hornej postele. Akonáhle bude čas ísť spať, môžete uložiť kamarátky do postele – zábava a dobrodružstvo bude pokračovať zase ráno!

LEGO Trolls 41250 Tanečné techno party-24%
24,99 € 18,90 €

Akcia

Všetci vlasy hore! Je na čase roztočiť to na tanečnej party na parkete pod vodou v trolom štýle. Poriadne to rozbehnite alebo vezmite morskú pannu a jej chobotnicu na pódium, z ktorého môžu zísť na šmykľavke. Postavte morskú pannu na útes v tvare srdca a sledujte, ako sa roztočí vo víre tanca. Nasaďte jej okuliare alebo pridajte do vlasov roztomilé srdiečko. Potom nájdite zberateľskú hudobné strunu – rovnako ako vo filme.

LEGO Trolls 41252 Trollovia a let balónom
34,99 € 28,90 €

Vzlietnite k oblakom v teplovzdušnom balóne s Poppy, Branch, Biggie a Mr. Dinklesem. Hľadajú mesto Volcano Rock City, ale skončia v Symphonyville! Našťastie majú trollovia v balóne všetko, čo potrebujú na cestu, vrátane lahodných sladkostí! Pomocou rozkošných doplnkov môžete dokonca trollom vytvárať štýlové účesy.

LEGO Trolls 41254 Trollovia a rockový koncert
44,99 € 35,90 €

Rocková bitka môže začať! Nenechajte si ujsť súboj Poppy a rockovej kráľovnej Barb v sade Koncert v meste. Pomôžte im vyskúšať si rôzne doplnky pred zrkadlom – Vetvík vo svojich vlasoch dokonca môže skrývať veci! Prezrite si úžasné, pohyblivé krídla pódia. Potom pozrite vystúpenie trollov na otočných pódiách s gitarou a mikrofónom.

LEGO DUPLO® Town 10929 Domček na hranie
62,10 € 49,90 €

Tento otvorený a ľahko prístupný domček je ideálny pre spoločné hranie. Učte deti o každodennom živote a ukážte im, ako a kde sa pripravujú jej jedlá a čo sa robí predtým, než sa ide večer do postele. Stavebnica plná prepracovaných detailov, vrátane figúrok mamičky, otecka a dieťaťa a tiež psíka a medvedíka, s ktorými strávite veľa kúzelných. Pre ešte viac zábavy môžete prestavať hlavný dom na dom s vežou a potom na obytný domček!

LEGO DUPLO 10941 Narodeninový vláčik Mickeyho a Minnie
29,49 € 23,90 €

Na palube narodeninového vláčika si s myšiakom Mickeym, myškou Minnie a Plutom môžete vyskúšať veľa aktivít, ktoré podporia vývoj malých staviteľov. Deti zdokonalia svoje jemné motorické zručnosti, zapoja svoju kreativitu pri zdobení vagónov a osvoja si sociálne zručnosti hraním príbehov s obľúbenými disneyovskými hrdinami. Tak rýchlo, nech vám Disneyho vláčik neujde!

LEGO Trolls 41251 Poppy a jej domček
19,99 € 16,90 €

Pridajte sa k Poppy v jej vlastnom domčeku, zatiaľ čo sa pripravuje na životné dobrodružstvo. Začnite deň objatím a potom pomôžte Poppy vytvoriť štýlový účes s tortičkami, srdiečkami a kvetinami. Potom nájdite mapu so všetkými hudobnými krajinami a vydajte sa na epickú výpravu. Poppy si samozrejme vždy nájde čas na zábavu po ceste. Nezabudnite teda zastaviť pri veľkej kvetine, ktorá visí Poppy z vlasov.

LEGO Trolls 41255 Párty v Popíkove
54,99 € 44,90 €

Ste pripravení na párty s trollmi? Potom navštívte najspokojnejšiu dedinu Popíkov všetkých čias a spoznajte Poppy, Branche, Guy Diamonda, Tiny Diamonda a Coopera, zatiaľ čo sa budú celý deň venovať hudbe! Vytvorte trollom štýlové účesy pomocou muffinov, srdiečok a kvetín. Guy Diamond môže vo svojich vlasoch dokonca ukryť vajíčko, z ktorého sa vyliahne Tiny Diamond! Potom roztočte koleso a zistite, či bude slnečno alebo vyjde dúha.

LEGO Disney Princess 43191 Arielina slávnostná loď
29,49 € 23,90 €

Oslávte svadbu Disney princeznej Ariel na palube jej lodi! Prvou zastávkou je mólo, kde sa môžete spoločne občerstviť, než začnete vyvádzať na otočnom tanečnom parkete s princom Erikom. Vydajte sa ku kráľovskej lodi a pomôžte Maxovi nastúpiť a ukryť sa v podpalubí. Potom si z vrchnej paluby vypočujte hudbu Sebastiana a Floundera, ktorá sa linie spod morskej hladiny.

LEGO City 60271 Hlavné námestie
180,90 €

Vydajte sa električkou na Hlavné námestie v LEGO® City. Je to miesto, kde sa schádza veľa postáv z televízneho seriálu LEGO City Adventures! Speváčka Poppy Starr sa pripravuje na vystúpenie na javisku, Billy chystá priamo na námestí oslavu a Duke DeTain pátra po Snakeovi Rattlerovi, ktorý sa vlámal do radnice. Medzitým v limuzíne dorazil starosta Fleck oblečený vo svojom legendárnom kostýme kukurice.

LEGO Art 31198 The Beatles

LEGO Art 31198 The Beatles

Hodnotenie: 4,6
129,99 € 106,90 €

Radi by ste vzdali hold legendárnej kapele umeleckým počinom? Táto parádna stavebnica vám umožní postaviť si portrét jedného zo štyroch členov kapely Beatles. Hudobný sprievod, ktorý je súčasťou sady, ešte umocní váš staviteľský zážitok, lebo sa vďaka nemu dozviete veľa zaujímavých informácií a príbehov o členoch kapely.

LEGO Ideas 21323 Veľké Piano
349,99 € 319,90 €

Užite si kvalitne strávený čas sami so sebou pri stavaní veľkého piana z radu LEGO® Ideas. Dajte priechod svojej kreativite, zahrajte nádhernú skladbu a potom si model vystavte. Model sa pýši motorom a funkčnými klávesmi. Prepojte stavebnicu s aplikáciou LEGO Powered Up a prebuďte v sebe muzikanta alebo si pustite automatické prehrávanie, pohodlne sa usaďte a vychutnávajte si krásnu muziku.

LEGO Friends 41411 Herný boxík: Stephanie a jej leto
9,99 € 8,90 €

Vyrazte so Stephanie na pláž. Rozbieha párty na slniečku a púšťa pohodové hity, ktoré sa páči všetkým okolo. Podajte DJke jej parádne slúchadlá a pustite ďalšiu pecku. Medzi palmami a exotickými rastlinami si hudbu užíva aj tajomný maznáčik.

LEGO Art 31197 Andy Warhol's Marilyn Monroe
129,99 € 104,90 €

Snívali ste niekedy o tom, že si vytvoríte vlastné umelecké dielo ako od Andyho Warholu? Teraz máte možnosť postaviť si repliku jeho ikonického portrétu Marilyn Monroe. Stavanie vám spríjemní hudobný doprovod, ktorý je súčasťou sady a vďaka ktorému sa dozviete prekvapivé informácie o oboch slávnych umelcoch.

LEGO Creator Expert 10255 Zhromaždenie na námestí
269,99 € 229,90 €

Urob si výlet na úžasné Zhromaždenie na námestí vyvinuté k oslave desiatich rokov LEGO modulárnych budov. Táto sada obsahuje veľa neprekonateľne geniálnych detailov a skrytých prekvapení. Ľahko snímateľné časti budov poskytujú prístup do dokonale prepracovaných interiérov.

LEGO Trolls 41253 Plavba do sveta country-23%
29,99 € 22,90 €

Akcia

Máte radi pop music rovnako ako Poppy? Potom sa k nej pridajte na dobrodružnej ceste do sveta country hudby a ukážte všetkým, prečo je pop tak výnimočný. Naskočte na plávajúcu plť, tancujte na otočnom pódiu alebo zamknite postavy do väzenia. Vytvorte na hlavách trollov štýlové účesy pomocou roztomilých doplnkov. Branch v tých svojich môže dokonca schovávať veci! Potom nájdite hudobné strunu a obnovte harmóniu – rovnako ako vo filme.

LEGO VIDIYO™ 43101 Minifigúrky Bandmates
4,70 €

Novinka

Inspirujte děti k tvoření a režírování vlastních originálních videoklipů s LEGO® VIDIYO™ Minifigurky Bandmates (43101). Mezi minifigurkami najdete tanečníky, rapery, muzikanty, zpěváky i zpěvačky a spoustu dalších. Pusťte se do hraní s doprovodnou aplikací a přiveďte postavy k životu. Balení obsahuje minifigurku, model pódia, nástroj a 3 BeatBity.

LEGO DOTS 41933 Náramok - disko trysko
6,50 €

Novinka

Hudební nadšenci budou sadu Náramek – disko trysko jednoduše zbožňovat! Kreativní sada obsahuje kvalitní tenký pásek v černé barvě, který obepne velká i malá zápěstí, a 32 barevných zdobítek, včetně speciálních kulatých dílků s hudebními motivy. Náramky umožňují snadné, intuitivní sestavení, takže je děti mohou sladit se svým outfitem nebo náladou a učinit je jedinečnými.

LEGO VIDIYO™ 43103 Punk Pirate BeatBox
19,10 €

Novinka

Vstupte do světa videoklipů a hudebních hvězd. Sada LEGO® VIDIYO™ Punk Pirate BeatBox (43103) přináší vzrušující herní zážitky. Stáhněte si aplikaci, naskenujte minifigurku piráta a předveďte na pódiu parádní punkovou show. Díky BeatBitům získáte přístup k řadě speciálních efektů, výzev a spoustě dalšího obsahu, které mohou děti zakomponovat do vlastních videoklipů. Ty pak můžou sdílet s dalšími tvůrci v rámci bezpečné online platformy.

LEGO VIDIYO™ 43102 Candy Mermaid BeatBox
19,10 €

Novinka

Vstupte do světa videoklipů a hudebních hvězd. Sada LEGO® VIDIYO™ Candy Mermaid BeatBox (43102) přináší vzrušující herní zážitky. Stáhněte si aplikaci, naskenujte minifigurku mořské panny a předveďte na pódiu parádní show. Díky BeatBitům získáte přístup k řadě speciálních efektů, výzev a spoustě dalšího obsahu, které mohou děti zakomponovat do vlastních videoklipů. Ty pak můžou sdílet s dalšími tvůrci v rámci bezpečné online platformy.

LEGO VIDIYO™ 43104 Alien DJ BeatBox
19,10 €

Novinka

Vstupte do světa videoklipů a hudebních hvězd. Sada LEGO® VIDIYO™ Alien DJ BeatBox (43104) přináší vzrušující herní zážitky. Stáhněte si aplikaci, naskenujte minifigurku mimozemšťana a předveďte na pódiu parádní DJskou show. Díky BeatBitům získáte přístup k řadě speciálních efektů, výzev a spoustě dalšího obsahu, které mohou děti zakomponovat do vlastních videoklipů. Ty pak můžou sdílet s dalšími tvůrci v rámci bezpečné online platformy.

LEGO VIDIYO™ 43105 Party Llama BeatBox
19,10 €

Novinka

Vstupte do světa videoklipů a hudebních hvězd. Sada LEGO® VIDIYO™ Party Llama BeatBox (43105) přináší vzrušující herní zážitky. Stáhněte si aplikaci, naskenujte minifigurku lamy a předveďte na pódiu parádní show. Díky BeatBitům získáte přístup k řadě speciálních efektů, výzev a spoustě dalšího obsahu, které mohou děti zakomponovat do vlastních videoklipů. Ty pak můžou sdílet s dalšími tvůrci v rámci bezpečné online platformy.

LEGO VIDIYO™ 43106 Unicorn DJ BeatBox
19,10 €

Novinka

Vstupte do světa videoklipů a hudebních hvězd. Sada LEGO® VIDIYO™ Unicorn DJ BeatBox (43106) přináší vzrušující herní zážitky. Stáhněte si aplikaci, naskenujte minifigurku jednorožce a předveďte na pódiu parádní DJskou show. Díky BeatBitům získáte přístup k řadě speciálních efektů, výzev a spoustě dalšího obsahu, které mohou děti zakomponovat do vlastních videoklipů. Ty pak můžou sdílet s dalšími tvůrci v rámci bezpečné online platformy.

LEGO VIDIYO™ 43107 HipHop Robot BeatBox
19,10 €

Novinka

Vstupte do světa videoklipů a hudebních hvězd. Sada LEGO® VIDIYO™ HipHop Robot BeatBox (43107) přináší vzrušující herní zážitky. Stáhněte si aplikaci, naskenujte minifigurku robota a předveďte na pódiu parádní hiphopovou show. Díky BeatBitům získáte přístup k řadě speciálních efektů, výzev a spoustě dalšího obsahu, které mohou děti zakomponovat do vlastních hiphopových videoklipů. Ty pak můžou sdílet s dalšími tvůrci v rámci bezpečné online platformy.