LEGO Hidden Side 70433 Ponorka J.B.
19,99 € 16,90 €

Postavte si ponorku J.B. kotviacu v Zátoke duší. K dispozícii budete mať tiež minifigúrky Parkera, Vaughna Geista a Sochy zla a figúrku žraloka. Potom si nainštalujte bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte svoj model pomocou inteligentného zariadenia a odhaľte strašidelný digitálny svet v hlbinách mora. Vydajte sa na lov duchov, hľadajte stopy a stretnite sa s hlavným duchom, ktorý sa volá Kreator!

LEGO Hidden Side 70422 Útok na stánok s krevetami-17%
54,65 € 44,90 €

Odvážiš sa vstúpiť do sveta Hidden Side? Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na stánok s krevetami a odhaľ svet duchov. Preskúmaj svet Hidden Side, rieš nové záhady, nachádzaj zaujímavé predmety, chytaj duchov a pridávaj ich do svojej zbierky, a nakoniec poraz šéfa duchov – ak si na to však trúfaš. Šéfkuchára Enza a čašníčku Sally straší šéf duchov Anomaly a v stánku s krevetami vyvádza veľké neplechy. Ponáhľaj sa do akcie s Parker Jacksonovou na jej ultramodernej motokáre.

LEGO Hidden Side 70429 El Fuegovo kaskadérske lietadlo-16%
31 € 25,90 €

Prílet do sveta Hidden Side na palube El Fuegova kaskadérskeho lietadla a vychutnajte si úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov! Postavte úžasné vrtuľové lietadlo s minifigúrkami El Fuega, Jacka a Mary Breaksom. Potom si nainštalujte bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model pomocou inteligentného zariadenia a odhaľte strašidelný digitálny svet. Vydajte sa na lov duchov, hľadajte stopy a stretnite sa s bossom Harry Canem.

LEGO Hidden Side 70430 Metro v mestečku Newbury-19%
31,10 € 24,90 €

Vydajte sa do metra v mestečku Newbury a vychutnajte si úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov vo svete Hidden Side. Postavte digitálny interaktívny model metra, ktorý možno premeniť na portál, vrátane minifigúrok Jacka, Parkera a posadnutého Petea Petersona. Potom si do svojho inteligentného zariadenia stiahnite bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu a vydajte sa v ústrety dobrodružstvám v digitálnom svete s nepriateľskými duchmi a mocným bossom Ratom Shaunom.

LEGO Hidden Side 70428 Jack a plážová bugina-18%
19,40 € 15,90 €

Poďte do sveta Hidden Side na Jackovej plážovej bugine a vychutnajte si úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov! Postavte cool buginu s minifigúrkami Jacka, Parker a posadnutého Scotta Francisa s 2 hlavami. Potom si stiahnite bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model pomocou inteligentného zariadenia a odhaľte strašidelný svet. Pustite sa do boja s duchmi, hľadajte stopy a porazte strašidelného bossa Truckera Dalea.

LEGO Hidden Side 70427 Vítej v Hidden Side
19,40 € 16,90 €

Ponorte sa do úžasného zážitku z rozšírenej reality pre jedného alebo viac hráčov s touto sadou od LEGO® Hidden Side. Postavte model strašidelného metra s minifigúrkami Jacka, Axela Chops, Scrimpera a Waylon, stiahnite si bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu a oživte model tým, že ho naskenujete pomocou inteligentného zariadenia. Potom sa vydajte na lov duchov, riešte záhady, stretnite sa so strašidelnou Lady E. a pomôžte Jackovi utiecť z prekliateho digitálneho sveta!

LEGO Hidden Side 70425 Strašidelná stredná škola v Newbury-19%
136,67 € 109,90 €

Odvážiš sa navštíviť mestečko Newbury **v tajuplnom svete **Hidden Side? Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na školu a odhaľ svet duchov. Hraj sa so stavebnicou a sleduj, ako v aplikácii celý model ožíva. **Preskúmaj svet **Hidden Side, rieš nové záhady, nachádzaj zaujímavé predmety, chytaj duchov a pridávaj ich do svojej zbierky, a nakoniec poraz šéfa duchov, pána Nibsa – ak si na to však trúfaš. Pomôžeš hrdinom Jackovi Davidsovi a Parker Jacksonovej poraziť duchov a zachrániť tak školu?