LEGO Hidden Side 70437 Tajomný hrad
109,99 € 90,90 €

Novinka

Vstúpte do tajomného hradu, ale na vlastné nebezpečenstvo! Vydajte sa v ústrety dobrodružstvu sami alebo sa pripojte k priateľom online a vychutnajte si spoločne herný zážitok z rozšírenej reality v strašidelnom hrade Nehmaara Reema! Postavte si digitálny interaktívny model a prežite nespočetne veľa napínavých príbehov. Potom si stiahnite bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model pomocou inteligentného zariadenia a vstúpte do akčného digitálneho sveta.

LEGO Hidden Side 70435 Opustená väznica v Newbury
39,99 € 34,90 €

Novinka

Vydajte sa v ústrety dobrodružstvu sami alebo sa pripojte k priateľom online a vychutnajte si spoločne herný zážitok z rozšírenej reality v opustenej väznici v Newbury! Postavte si interaktívny model s minifigúrkami Jacka, Ramiho, El Fuega a Natea Locka a 2 figúrkami psov. Potom si stiahnite bezplatnú aplikáciu LEGO® Hidden Side** pre rozšírenú realitu a naskenujte model pomocou inteligentného zariadenia.

LEGO Hidden Side 70434 Nadprirodzené pretekárske auto
29,99 € 26,90 €

Novinka

Poďte do sveta Hidden Side nadprirodzeným pretekárskym autom a vychutnajte si úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov. Postavte si pretekárske auto a prehrávajte si mnoho príbehov s minifigúrkami Jacka, Vaughna, tieňového bojovníka a figúrkou psíka. Stiahnite bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model pomocou inteligentného zariadenia a odhaľte strašidelný svet.

LEGO Hidden Side 70433 Ponorka J.B.
19,99 € 16,90 €

Novinka

Postavte si ponorku J.B. kotviacu v Zátoke duší. K dispozícii budete mať tiež minifigúrky Parkera, Vaughna Geista a Sochy zla a figúrku žraloka. Potom si nainštalujte bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte svoj model pomocou inteligentného zariadenia a odhaľte strašidelný digitálny svet v hlbinách mora. Vydajte sa na lov duchov, hľadajte stopy a stretnite sa s hlavným duchom, ktorý sa volá Kreator!

LEGO Hidden Side 70423 Paranormálny autobus 3000
66,36 € 51,90 €

Je načase vstúpiť do sveta Hidden Side! Máš dosť guráže? Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na školský autobus a odhaľ svet duchov. Hraj sa s modelom a sleduj, čo sa stane v aplikácii. Preskúmaj svet Hidden Side, rieš nové záhady, nachádzaj zaujímavé predmety, chytaj duchov a pridávaj ich do svojej zbierky, a nakoniec poraz šéfa duchov, Spewera – ak si na to však trúfaš.

LEGO Hidden Side 70431 Temný maják
54,40 € 46,90 €

Vydajte sa v ústrety dobrodružstvu sami alebo sa pripojte k priateľom online a vychutnajte si spoločne herný zážitok z rozšírenej reality v temnom majáku! Postavte digitálny interaktívny model majáku s minifigúrkami Jacka, Parkera, kostlivca, Jennie Napo a Clausa Stormwarda. Potom si stiahnite bezplatnú aplikáciu LEGO® Hidden Side pre rozšírenú realitu a naskenujte model pomocou inteligentného zariadenia. Odhalí sa vám tak digitálny svet nepriateľských duchov, skrytých stôp a bossa Joe Ishmaela.

LEGO Hidden Side 70429 El Fuegovo kaskadérske lietadlo
31 € 27,50 €

Prílet do sveta Hidden Side na palube El Fuegova kaskadérskeho lietadla a vychutnajte si úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov! Postavte úžasné vrtuľové lietadlo s minifigúrkami El Fuega, Jacka a Mary Breaksom. Potom si nainštalujte bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model pomocou inteligentného zariadenia a odhaľte strašidelný digitálny svet. Vydajte sa na lov duchov, hľadajte stopy a stretnite sa s bossom Harry Canem.

LEGO Hidden Side 70425 Strašidelná stredná škola v Newbury
136,67 € 105,90 €

Odvážiš sa navštíviť mestečko Newbury **v tajuplnom svete **Hidden Side? Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na školu a odhaľ svet duchov. Hraj sa so stavebnicou a sleduj, ako v aplikácii celý model ožíva. **Preskúmaj svet **Hidden Side, rieš nové záhady, nachádzaj zaujímavé predmety, chytaj duchov a pridávaj ich do svojej zbierky, a nakoniec poraz šéfa duchov, pána Nibsa – ak si na to však trúfaš. Pomôžeš hrdinom Jackovi Davidsovi a Parker Jacksonovej poraziť duchov a zachrániť tak školu?

LEGO Hidden Side 70419 Stará rybárska bárka
31,21 € 24,90 €

Odvážiš sa vstúpiť do sveta Hidden Side? Vraj sa po útesoch na pobreží potuluje duch! Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na stroskotanú bárky a odhaľ svet duchov. Hraj sa so stavebnicou a sleduj, ako v aplikácii celý model ožíva. Spoj sily s Jackom Davidsom a Parker Jacksonovou a pomôž im zachrániť Newbury pred strašidelnými duchmi.

LEGO Hidden Side 70430 Metro v mestečku Newbury
31,10 € 24,90 €

Vydajte sa do metra v mestečku Newbury a vychutnajte si úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov vo svete Hidden Side. Postavte digitálny interaktívny model metra, ktorý možno premeniť na portál, vrátane minifigúrok Jacka, Parkera a posadnutého Petea Petersona. Potom si do svojho inteligentného zariadenia stiahnite bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu a vydajte sa v ústrety dobrodružstvám v digitálnom svete s nepriateľskými duchmi a mocným bossom Ratom Shaunom.

LEGO Hidden Side 70427 Vítej v Hidden Side
19,40 € 15,90 €

Ponorte sa do úžasného zážitku z rozšírenej reality pre jedného alebo viac hráčov s touto sadou od LEGO® Hidden Side. Postavte model strašidelného metra s minifigúrkami Jacka, Axela Chops, Scrimpera a Waylon, stiahnite si bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu a oživte model tým, že ho naskenujete pomocou inteligentného zariadenia. Potom sa vydajte na lov duchov, riešte záhady, stretnite sa so strašidelnou Lady E. a pomôžte Jackovi utiecť z prekliateho digitálneho sveta!

LEGO Hidden Side 70432 Strašidelná púť
54,40 € 42,90 €

Vstup na strašidelnú púť iba na vlastné nebezpečenstvo! Vydajte sa v ústrety dobrodružstvu sami alebo sa pripojte k priateľom online a vychutnajte si spoločne herný zážitok z rozšírenej reality v strašidelnom zábavnom parku. Postavte digitálne interaktívne modely horskej dráhy a veže s voľným pádom, vrátane minifigúrok Jacka, Parkera, J. B., Jimbo Lobla a Terry Topa. Potom si stiahnite bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model pomocou inteligentného zariadenia a vstúpte do akčného digitálneho sveta.

LEGO Hidden Side 70420 Záhada na cintoríne
31,21 € 24,90 €

Odvážiš sa vstúpiť do sveta Hidden Side? Spoj sily s hrdinami Jackom Davidsom a Parker Jacksonovou a vyriešte spolu záhadu cintorína, kde straší! Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na cintorín a odhaľ svet duchov. Hraj sa so stavebnicou a sleduj, ako v aplikácii celý model ožíva. Pomôž Jackovi a Parker nájsť a poraziť duchov.

LEGO Hidden Side 70428 Jack a plážová bugina
19,40 € 16,90 €

Poďte do sveta Hidden Side na Jackovej plážovej bugine a vychutnajte si úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov! Postavte cool buginu s minifigúrkami Jacka, Parker a posadnutého Scotta Francisa s 2 hlavami. Potom si stiahnite bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model pomocou inteligentného zariadenia a odhaľte strašidelný svet. Pustite sa do boja s duchmi, hľadajte stopy a porazte strašidelného bossa Truckera Dalea.

LEGO Hidden Side 70418 J. B. a jeho laboratórium plná duchov
19,49 € 15,90 €

Odvážiš sa vstúpiť do sveta Hidden Side? Spoj sily s Jackom Davidsom a J.B. a pomôž im zachrániť Newbury pred strašidelnými duchmi. Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na laboratórium J.B. a odhaľ svet duchov. Hraj sa so stavebnicou a sleduj, ako v aplikácii celý model ožíva. Alebo si s touto úžasnou LEGO sadou prehrávaj svoje vlastné dobrodružstvo plná duchov!

LEGO Hidden Side 70424 Vlak duchov
85,90 € 76,90 €

Odvážiš sa vstúpiť do sveta Hidden Side? Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na vlak a odhaľ svet duchov. Hraj sa so stavebnicou a sleduj, ako v aplikácii celý model ožíva. Na nič nečakaj a vyskúšaj to! Preskúmaj svet Hidden Side, rieš nové záhady, nachádzaj zaujímavé predmety, chytaj duchov a pridávaj ich do svojej zbierky, a nakoniec poraz šéfa duchov, Bawu – ak si na to však trúfaš. Dokážeš zastaviť duchov včas?

LEGO Hidden Side 70422 Útok na stánok s krevetami
54,65 € 46,90 €

Odvážiš sa vstúpiť do sveta Hidden Side? Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na stánok s krevetami a odhaľ svet duchov. Preskúmaj svet Hidden Side, rieš nové záhady, nachádzaj zaujímavé predmety, chytaj duchov a pridávaj ich do svojej zbierky, a nakoniec poraz šéfa duchov – ak si na to však trúfaš. Šéfkuchára Enza a čašníčku Sally straší šéf duchov Anomaly a v stánku s krevetami vyvádza veľké neplechy. Ponáhľaj sa do akcie s Parker Jacksonovou na jej ultramodernej motokáre.

LEGO Hidden Side 70421 El Fuegův náklaďák
42,93 € 33,90 €

Odvážiš sa vstúpiť do sveta Hidden Side? Pomôž hrdinovi Jackovi Davidsovi a jeho neohrozenému kamarátovi, kaskadérovi El Fuegovi, chytiť a poraziť dvoch posadnutých motorkárov, Joey a Dwaynea! Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na kaskadérsky kamión El Fuega a odhaľ svet duchov. Alebo si s touto úžasnou LEGO sadou prehrávaj svoje vlastné dobrodružstvo plná duchov!

LEGO Hidden Side 70436 Prízračný hasičský voz 3000
74,90 €

Novinka

Vyrazte do sveta Hidden Side v prízračnom hasičskom voze 3000 a vychutnajte si úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov! Postavte si hasičský voz a užite si napínavé príbehy. Potom si do svojho inteligentného zariadenia stiahnite bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model a odhaľte strašidelný svet.