LEGO Elves 41186 Azari a útek zo Škriatkovského lesa-29%
22,42 € 15,90 €

Akcia

Pripoj Pegasa Firebolta k Azariinmu plamennému bojovému vozidlu a vyraz do pevnosti Kráľa škriatkov spojiť sa s Emily Jones a ostatnými elfmi a zachrániť jej malú sestričku! Ale pozor! Zákerný škriatok polieva lesné rastliny zlým elixírom, aby ich premenil na mäsožravé rastliny. Pomôžeš Azari využiť jej moc na spustenie ochranných schopností Plamenného bojového vozidla, aby mohla uniknúť skôr, ako ju rastliny chytia a zožerú?

LEGO Elves 41190 Emily Jonesová a únik na orlovi-30%
15,70 € 10,90 €

Akcia

Pomôž Emily Jonesovej nájsť stratenú stránku z denníka a prekabáť temného netopiera! Vzlietni s Emily Jonesovou a orlicou Lumiou a získaj stránku z denníka, než sa prebudí netopier Vespa!

LEGO Elves 41188 Útek z pevnosti Kráľa škriatkov-27%
74,84 € 53,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pozor, Kráľ škriatkov drží Sophiu Jones vo svojej pevnosti v zajatí! Čaká na Emily Jones, ktorá sa chce pokúsiť o jej záchranu, aby jej mohla ukradnúť jej amulet a použiť ho na otvorenie portálu do sveta ľudí! Hoď Emilyin vrhací hák na horné cimburie pevnosti a pomôž jej zakradnúť sa tak okolo škriatka strážiaceho padací most. Dokáže Emily zachrániť Sophiu z klietky visiacej nad nalíčenými pascami a zastaviť Kráľa škriatkov? Závisí to len od teba…

LEGO Elves 41196 Netopierí útok na strom Elvenstar-19%
78,20 € 62,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Objav tajomstvá, ktoré ukrýva strom Elvenstar, v tejto fantastickej stavebnici LEGO® Elves 41196 Netopierí útok na strom Elvenstar! Vylez na vrchol stromu a pozoruj hviezdy s ďalekohľadom a hviezdnou mapou. Potom sa zošuchni nadol a preskúmaj vodopád s medvedicou Blubeary, než sa vrhneš na trénovanie strieľania z kuše na cieľ s jedným z elfov. Čo sa to tam skrýva za konárom? Vaaaau, skrytý portál a netopiere! Dávaj pozor, zlá netopierica Noctura sa ním snaží prejsť! Dokážeš ju zastaviť a ochrániť Elvendale?

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: